Vítěz: A. Pinturault (FRA)
koniec udalosti
První kolo obřího slalomu v rakouském středisku Hinterstoder ovládl francouzský lyžař Alexis Pinturault. Muž, který včera ovládl kombinaci, v níž získal i malý křišťálový glóbus tedy útočí na druhé vítězství ve dvou dnech. Druhou nejrychlejší jízdu předvedl Filip Zubčić, který potvrdil, že jeho vítězství v Japonsku nebylo pouhým výstřelem do tmy. Třetí příčku po úvodní jízdě drží průběžně vedoucí muž disciplíny Žan Kranjec.

Na trati se také ukázali jeden český a dva slovenští závodníci. Jan Zabystřan skončil na 39. místě, Andreas Žampa skončil 45. a jeho bratr Adam první kolo nedokončil.
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
udalosť prebieha (19:17)
19:17  1. LIGA ŽEN VÝCHOD – VÝZVA K VOLBĚ

Florbal Exelsior Havířov jako 3. tým 1. ligy žen východ vybírá do osmifinále play-off z týmů Florbal Vsetín, FBC Dobruška, Orel Rtyně v Podkrkonoší