74:71
(14:20, 37:33, 57:50)
Utkání je u konce a my se dočkali překvapivého výsledku. Nymburk se ve třetí čtvrtině stále trápil a domácí tým mohl v poklidu udržovat a dokonce lehce navyšovat svůj náskok. Až poslední desetiminutovka, hraná velmi tvrdě a nervózně přinesla tlak nymburských a nechybělo mnoho, aby to hosté dokonce dotáhli do prodloužení. Poslední střele ale scházela délka a tak se Dunkerque dočkal výhry 74:71. Ani tato výhra však francouzskému celku k postupu nepomůže, neboť vzájemné zápasy se Zaragozou je po zítřejším utkání španělského týmu srazí na třetí místo. Nymburk má s deseti body jistotu postupu do čtvrtfinále soutěže.

Nejvíce bodů: Berhanemeskel 15 – Mathon 17
Nejvíce doskoků: Agee 9 – Mathon 11
Nejvíce asistencí: Berhanemeskel 5 – Gordon 4

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.