77:68
(12:20, 32:44, 51:53)
Dnešní zápas je u konce. ČEZ Basketball Nymburk získává důležité vítězství nad Krasnyje Krilja Samara v poměru 77:68.

Nymburk do utkání nevstoupil dobře a po špatném začátku prohrával už 1-10. Poté se ale zvedl a začal stahovat náskok. Samara ale vždy dokázala odpovědět, jak na koše za dva body, tak i na trojky. Na tabuli po první poločase svítilo skóre 32:44.

Ve druhém poločase Nymburk zahájil stíhací jízdu a na začátku čtvrté čtvrtiny Petr Benda svou střelou za tři body vyrovnal na 53-53. Nymburk poté dokázal navyšovat svůj náskok. Hosté se ale stále drželi na dostřel. V závěru se zahrávalo hodně trestných hodů a hráči obou týmů ukázali, že mají pevné nervy. Nicméně šťastnější byli na konci domácí, kteří zvítězili rozdílem devíti bodů!

Nejlepším střelcem Nymburku v tomto zápase byl Darius Washington, který zaznamenal 17 bodů. Shodný počet zaznamenal i Lotyš Berzinš.

Trenér Nymburku Kestutis Kemzura po zápase uvedl: "V prvním poločase jsme nehráli dostatečně agreisvně. Ve druhém poločase jsme ale hráli daleko lépe dopředu a na skóre to bylo vidět. Výsledek nás samozřejmě hodně těší a jsme velmi šťastní".

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) basketbalového přenosu se těším brzy nashledanou!