119:86
(28:21, 56:42, 84:70)
Američania od začiatku rozhodli o osude tohto zápase, ale to, čo predviedli v poslednej päťminútovke nemá obdoby. Bravó, bravó a ešte raz bravó.. Výsledok 119:86 hovorí za všetko. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia.
73:86
(22:20, 25:23,12:22, 14:21)
Austrálčanky boli do prvého polčasu vyrovnaným súperom, prvé dve štvrtiny vyhrali v rýchlom tepme v súčte dokonca o štyri body a fungovala im hra na mladú 19 ročnú Cambageovú. V druhom polčase ale USA pritvrdilo v obrane a zápas sa otočil, napokon bola z toho výhra favorita bez drámy. Najlepšie strelkyne: Cambageová 19 - Charlesová 14, Taurasiová 14. Ďakujem za pozornosť!
64:81
(15:24, 16:14, 20:21, 13:22)
Máme tu koniec zápasu. Do finále postúpili podľa predpokladov hráčky Francúzska, ktoré boli celý zápas lepším mužštvom. Ďakujem Vám za pozornosť pri sledovaní nočného basketbalu. Prajem Vám dobrú noc a teším sa na Vás zase niekedy pri komentovaní.