Skončil sa zápas medzi Tuniskom a Litvou výsledkom 63:76.
Skončil sa zápas medzi Francúzskom a Nigériou výsledkom 79:73.
Skončil sa zápas medzi Veľkou Britániou a Čínou.
((26:17, 44:38, 66:57))
Ja sa s vami lúčim, niekedy nabudúce.
97:126
(32:34, 59:60, 76:102)
Americkí basketbalisti na záver základnej skupiny zdolali Argentinu 126:97! Argentinčania dokázali v prvom polčase skvelým výkonom udržat krok s velkým favoritom a prejrali ho po útočnej prestrelke 59:60. Po zmene stran už favoritovi nestíhali, ktorý nasadil k obrovskému trháku LeBron James, ktorého v záveru tretej švrtiny doplnil trojkovým festivalom Kevin Durant. Štvrtá štvrtina sa už tak odohrala len z povinnosti.

Najlepším argentinským strelcom sa stal Manu Ginobili so 16 bodmi. Delfino pridal 13 bodov a Juan Gutierrez 12.

Kevin Durant s fenomenálnou 80% úspěšnostou trojek ich nastrieľal hned osem aj keď vo štvrtej štvrtine už nenastupil, ukončil zápas s 28 bodmi. V tretej štvrtine dohral aj LeBron James, potom už na ihrisku nebol proste potrebný. James nastrieľal 18 bodov, Chris Paul o jeden menej.
66:78
(19:19, 35:39, 53:64)
Videli sme zaujímavé stretnutie, kde sa rola favorita prejavila až v druhom polčase. Ďakujem za pozornosť a s konštatovaním, že Brazília vyhrala nad Veľkou Britániou 78:66 sa s vami lúčim.