3:0
25:20
25:21
25:17
Osm bodů ze servisu! Jediná statistika, ve které Čína dominovala, byl blok. Francie potvrdila roli jasného favorita a připsala si hned na úvod snadné vítězství. Dominovala především trojice Tillie, N'Gapeth a Boyer. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
3:0
25:20
28:26
25:21
To je ode mě k tomuto zápasu vše. Mistrovství světa dnes však nabídne ještě řadu dalších klání, o nichž Vás budou informovat mí kolegové, proto nás nezapomeňte sledovat. Já Vám už pouze poděkuji za pozornost a rozloučím se s Vámi. Už zítra se však budu těšit u zápasu Egypta s Kanadou, který začíná ve čtyři hodiny odpoledne. Na viděnou.
18:25
Je dobojováno! Kanada potvrdila roli favorita, nakonec si připsala poměrně snadné vítězství. Nizozemský soupeř se držel pouze ve druhém setu. Osm bodů ze servisu, deset na bloku! Kanaďané dnes dominovali téměř všem statistikám. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
1:3
25:22
13:25
13:25
17:25
Ode mne to bude již vše. Užijte si zbytek večera a u dalšího sportovního přenosu opět na shledanou.
0:3
21:25
20:25
16:25
Rusové splnili roli vysokého favorita, byť se v prvních dvou setech pořádně nadřeli a rozhodli až v samotných koncovkách setů od stavu 20:20 v prvním, resp. 18:18 ve druhém setu. Třetí set už byl plně v režii ruského výběru, který dominoval od jeho úvodu a zvítězil 25:16.

Rusové se v tabulce dotáhli na Kamerun, který také beze ztráty setu porazil Tunisko a večer se v Bari ještě představí Američané proti Srbsku.
1:3
18:25
19:25
25:21
14:25
Poláci si připisují první výhru na šampionátu, ta se však nerodila vůbec lehce. Po prvních dvou vyhraných setech Kuba snížila na 1:2 a po dobrém začátku v dalším setu to vypadalo, že se jí podaří srovnat na 2:2. Nakonec ale Polsko zvládlo čtvrtý set zvrátit ve svůj prospěch.
3:0
25:17
25:22
25:20
Jedni z největších favoritů za zisk zlata Brazilci vstoupili do šampionátu pohodovým vítězstvím 3:0 nad výběrem Egypta.

Úvod zápasu byl zcela v režii aktuálních olympijských vítězů. Brazilci odskočili v prvním setu na rozdíl šesti bodů, který ještě dokázali v koncovce navýšit. Ve druhém setu už ztratili Egypťané přehnaný respekt a dlouho "kanárkům" vzdorovali. Až do stavu 18:18 to byla zcela otevřená sada, poté ale přišel na podání Douglas, který třemi body v řadě dal svému týmu klíčový náskok. Také ve třetím setu se Egypt dlouho pohyboval v kontaktu, nebo dokonce ve vedení. Při druhém technickém oddechovém čase vedli Afričané dokonce o dva body. Výrazně zkušenější celek ale dokázal nepříznivý stav rychle zvrátit na svou stranu a dotáhnout zápas do vítězného konce již ve třech setech.

Brazilský nahrávač Bruno rozložil útok všem krajním hráčům a tak si po jedenácti bodech připsal Wallace i Douglas. Nejlépe servírujícím hráčem zápasu se stal s třemi esy Isac.
3:1
25:19
25:19
22:25
25:19
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
3:2
15:25
25:14
21:25
25:20
15:10
Nejproduktivnějšími Američany byli devatenáctibodoví Anderson s Russellem, o tři body méně měl Sander.

Ve srbském týmu byl nejúspěšnější Uroš Kovačević s devatenácti body, hlavní útočná opora Aleksandar Atanasijević zaostal za očekáváním se ziskem pouhých čtrnácti bodů a bídnou úspěšností útoku.