3:1
6:2
4:6
6:3
6:2
Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
1:3
6:73
6:1
3:6
4:6
Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
2:1
6:1
3:6
6:3
Český pár Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková bohužel nezopakuje loňský triumf z Wimbledonu. V semifinále nasazené dvojky nestačily na kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská, I-fan Sü, pro které je naopak postup životním úspěchem.

První set netrval ani půl hodiny. Nasazené čtyřky v něm dominovaly ve všech směrech, soupeřky nepustily prakticky k ničemu a po dvou brejcích zvítězily 6:1.

Druhá sada už ale byla o poznání vyrovnanější. Nakonec v ní rozhodl jediný brejk, o své podání přišla I-fan Sü. Češky několikrát měly problémy, kdy dokonce musely čelit i velkému počtu brejkbolů. Ty však odvrátily a druhou sadu pro sebe urvaly v poměru 6:3.

I v rozhodujícím setu rozhodl jediný brejk, bohužel se o něj však tentokráte zasloužila kanadsko-čínská dvojice. Ta dokázala prolomit servis Siniakové a následně doservírovat zápas do vítězného konce ačkoli I-fan Sü měla hned v následující hře na mále.

Stále ale můžeme doufat v českou finálovou účast v ženské čtyřhře, neboť ve druhém semifinálovém duelu se představí Bára Strýcová se svou parťačkou Su-wej Sie proti světovým jedničkám Timee Babosové a Kristině Mladenovičové. Právě z této dvojice vyjde soupeř pro Dabrowskou a Sü.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
0:2
6:7
4:6
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:2
5:7
4:6
Česká tenistka Květa Peschkeová se svým parťákem Wesleym Koolhofem skončili před branami wimbledonského finále v mixu, když nestačili na Ivana Dodiga s Latishou Čchan po setech 5:7, 4:6.

V prvním setu si všichni účastníci drželi servis až do stavu 5:5, kdy zaváhala Květa Peschkeová a Latisha Čchan pak už dovedla set do úspěšného konce.

Ve druhém setu si pak Květa Peschkeová neudržela ani jeden ze dvou servisů a byť se jejímu páru podařilo jednou brejknout i Latishu Čchan, tak nakonec prohrávají 0:2 na sety.
Challenger Winnipeg (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
2:6
To je už z toho prenosu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc! Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch.