2:1
4:6
6:0
6:4
Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP v americkom Miami na Floride, keď prehral za 113 minút s Ivanom Dodigom z Chorvátska v troch setoch 6:4, 0:6 a 4:6. Dodig sa tak okrem premiérového víťazstva nad Lackom teší aj z postupu do druhého kola, kde narazí na domáceho Isnera.
WTA Miami (Tvrdý povrch)
2:1
5:7
6:4
6:4
V 1. kole turnaja WTA - Miami Francesca Schiavoneová zdolala Janu Čepelovú po veľkom boji v troch setoch 5:7, 6:4 a 6:4. Po 161 minútach triumfovala napokon zaslúžene rodáčka z Milána, keď dokázala otočiť nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas. Skúsená talianska tenistka sa v druhom kole tohoto turnaja stretne so šiestou nasadenou hráčkou Angelique Kerberovou z Nemecka.
1:2
7:5
2:6
2:6
Toto je pro tuto chvíli ode mě vše. Přeji příjemný zbytek čtvrtečního dne a u onlajn přenosu někdy příště na počtenou.
0:2
2:6
3:6
S konštatovaním, že Dominika Cibulková postupuje do 3. kola, kde sa stretne s lepšou z dvojice Šafářová - Oprandiova. Pekný zvyšok večera Vám praje Michal Bakoš.
2:1
5:7
6:3
6:3
Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního dne a někdy u onlajnů na počtenou.
2:0
6:3
7:65
V tomto napínavom zápase sa z postupu raduje Slovenská tenistka, ktorá v prvom sete vyhrala 6:3. V druhom sete prehrávala dokonca 1:4, ale i tak to zvládla a za to jej patrí veľká gratulácia.