Myjava – Trebišov 2:3 (kon.) | Pohronie – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (0:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Piatok 04.08.2023, 19:00 • Mestský futbalový štadión Žiar nad Hronom • MONACObet liga • 2. kolo

V druhom polčase sme už sledovali lepší futbal, padli aj dva góly. V 57. minúte skóroval hosťujúci Lukáčik, v 80. minúte vyrovnal Prikryl. (20:49:46)

90+3

90+2
    Center hľadajúci Okunolu, hostia loptu odvrátili. Na druhej strane sa k strele po zemi dostal Bryndziar, Rehák kryl.

90
    Nadstavený čas: 3 minúty.

89
    Dlhý nákop na Šikulu, ale nepresný, lopta končí u Nôtu.

87
    Laktionov bol rýchly, potiahol loptu po ľavom krídle, v šestnástke skončil na zemi, opäť to ale na penaltu bolo málo.

86
    Hostia v protiútoku, už je zbrzdený, no D. Kubín zase získal ďalší čas.

84
    Žltá karta pre tím MFK Dynamo Dolný Kubín (Kačerík).

83
    Okunola hľadal Pekára v nábehu, v šestnástke bol aj Laktionov, ale Dolnokubínčanom sa podarilo loptu odvrátiť.

81
    Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
    z ihriska odchádza Amobi, prichádza Bryndziar.

80
    Pohronie dalo gól!
    Pohronie zahrávalo priamy kop z pravej strany, center bol zahraný na zadnú žrď, kde PATRIK PRIKRYL svojou hlavičkou prehodil aj brankára Nôtu. 1:1.

79
    Ba odvrátil dva rohové kopy po sebe. D. Kubín sa ale úplne nedokázal oslobodiť.

77
    Šikula bol na pravej strane zdvojený, vybojoval ale roh. Pohronie sa nadychuje k záverečnému tlaku.

75
    Amobi potreboval ošetrenie, D. Kubín nazbieral desiatky sekúnd.

74
    Pekár našiel na hranici šestnástky Okunolu, jeho strela po zemi bola slabá, pretože ju stlmili brániaci hráči.

73
    Kačerík bol rýchly a prenikol do šestnástky, nemal však podporu spoluhráčov a tak lopta z jeho kopačky končí v náručí Reháka.

71
    Amobi prehadzoval loptu svojmu spoluhráčovi, stihol sa vrátiť Barbora a zamedzil hroziacej šanci súpera.