Prostějov – Sparta B 3:3 (kon.) | Příbram – Opava 1:0 (kon.) | Žižkov – Líšeň 3:1 (kon.)
Chrudim – Táborsko 0:3 (kon.) | Brno – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Vyškov – Kroměříž 5:1 (kon.)
Varnsdorf – Vlašim 3:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc B 6:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
6:3 (3:2)
SK Sigma Olomouc B
cz Streda 02.08.2023, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Chance Národní Liga (CZ) • 3. kolo

Vysočina má tak na svém kontě plných devět bodů a je na druhém místě. Rezerva Olomouce je s jedním bodem předposlední. V přístím kole míří v sobotu 5. srpna Vysočina do Kroměříže. Rezerva Olomouce doma v neděli 6. srpna přivítá Prostějov. (19:57:33)

3. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. V zápase sme viděli devět branek, z toho šest jich vstřelili domácí. Hosté se prosadili třikrát. Po prvním poločase byl přitom stav těsný 3:2. Po hodině hry navýšil náskok Vysočiny Selnar, když se trefil z dorážky své penalty. Na opačné straně mohl snížit Vepřek, ale pokutový kop neproměnil. V 68. minutě přidal pátý gól Lacko. Minutu před koncem se trefil Tall. Na konečných 6:3 uzavřel Mikulenka.

90+3

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc B (Matěj Mikulenka).

90+3
    Olomouc B právě vstřelila branku!
    MATĚJ MIKULENKA se na hranici vápna dostal ke střele a propálil vše co mu stálo v cestě.

90+2
    Hosté budou zahrávat z pravé strany rohový kop.

90+1
    Filip Slavíček posílal z levé strany míč do vápna, ale domácí obrana byla pozorná.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tomáš Svoboda přiťuknul ve vápně míč pro MAME TALLA, který si již věděl rady a navyšuje náskok domácího výběru.

88
    Hosté se dostávali do zajímavé možnosti, vypadalo to i na faul ze strany domácích, ale hlavní rozhodčí pokutový kop pro Olomouc nenařídil.

87
    Amadin Marvis Ogiomade byl na polovině hřiště faulován. Domácí zůstanou u míče.

86
    Štěpán Langer rozehrál rohový kop. K hlavičce se dostal Amasi Emmanuel Moses, ale nedokázal míč dostat mezi tři tyče.

86
    Hosté budou zahrávat z levé strany rohový kop.

86
    Pavel Soukup poslal nepřesný pas na Tomáše Svobodu.

85
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Justin Araujo-Wilson, přichází Mame Tall.

84
    Ve vápně se dostal k hlavičce Jan Fiala, ale Pavel Soukup jeho pokus chytá.

83
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jakub Coufal, přichází Adam Bednár.

82
    V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Jakub Coufal a bude muset být ošetřen.

Jaroslav Wollmann

Góly: 2. Fila, 18. Araujo-Wilson, 44. Araujo-Wilson, 60. Selnar, 68. Lacko, 89. Tall – 40. Langer, 45. Šíp, 90+3. Mikulenka

Karty:   53. Langer (OLB), 58. Trefil (OLB), 90+3. Mikulenka (OLB)

Nepremenená penalta: 59. Selnar (JIH), brankár Trefil zneškodnil – 63. Vepřek (OLB), brankár Soukup zneškodnil

FC Vysočina Jihlava: Soukup – T. Svoboda, Vedral (C), Tonbul, Záhradnik (46. Chytrý) – A. Pešek, Lacko (80. Vítek) – Fila (71. T. Franěk), Tureček, Selnar (71. Ogiomade) – Araujo-Wilson (85. Tall).
    Náhradníci: Jágrik – Piško.

Tréner: David Oulehla

SK Sigma Olomouc B: Trefil – Cahel (46. Slavíček), Jaja, Vepřek (C), Coufal (83. Bednár) – F. Uriča (46. Moses), Langer, Šíp (70. Mikulenka), Fabiánek (70. Fiala), J. Spáčil – Kramář.
    Náhradníci: Koutný – Proniuk.

Tréner: Tomáš Janotka

Rozhodca: Julínek – Hurych, Pospíšil