B. Bystrica – Podbrezová | 1:4 (kon.) |
Trebišov – Slovan Bratislava U21 | 1:0 (kon.) |
Dukla Praha – Vyškov | 2:4 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Táborsko – Sparta B | 1:0 (kon.) |
Slavičín – Zlínsko | 0:1 (kon.) |
Ruch Chorzów – ŁKS | 2:0 (kon.) |
Argentína – Južná Afrika | 2:2 (kon.) | | | Anglicko – Dánsko | 1:0 (kon.) | | | Čína – Haiti | 1:0 (kon.) |
koniec
Argentína
2:2
(0:1)
Juhoafrická rep.
56
|
Žlutá karta pro tým Jihoafrická republika (Tiisetso Makhubelaová).
|
|
45+1
|
Žlutá karta pro tým Argentina (Miriam Mayorgaová).
|
|
43
|
Žlutá karta pro tým Jihoafrická republika (Kholosa Biyanaová). Hodně důrazně dohrála soupeřku Florenciu Bonsegundovou. Vzhledem k tomu, že kartu dostala v prvním zápase, nebude hrát poslední duel ve skupině.
|
Góly:
74. Braunová, 79. Núñezová – 32. Motlhaloová, 66. Kgatlanaová
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:14.
Rozhodca: Anna-Marie Keighleyová – Sarah Jonesová, Maria Salamasinaová
Diváci:
Karty: 45+1. Mayorgaová (ARG) – 43. Biyanaová (JAR), 56. Makhubelaová (JAR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:14.
Argentína:
Correaová – Stábileová, Comettiová, Braunová, Mayorgaová – Falfánová (46. Núñezová), Gramagliaová (59. Y. Rodríguezová), Bonsegundová, Benítezová (46. Cruzová), Baniniová – Larroquetteová (69. Lonigrová).
Náhradníci: Espondaová, Chavesová – Sachsová, Santanaová, Ippólitová, Gómezová Aresová, Chávezová, Singarellaová.
Tréner: German Portanova
Juhoafrická rep.: Swartová – Ramalepeová, Gamedeová, Dhlaminiová, Mbaneová – Cesaneová (54. Holweniová), Magaia, Motlhaloová (83. Kgoaleová), Seoposenweová, Janeová (25. Biyanaová, 54. Makhubelaová) – Kgatlanaová (83. Kgadieteová).
Náhradníci: Dlaminiová, Moletsaneová, Shongweová – Matlouová, Magamaová, Salgadová, Moodalyová.
Tréner: Desiree Ellisová
Náhradníci: Espondaová, Chavesová – Sachsová, Santanaová, Ippólitová, Gómezová Aresová, Chávezová, Singarellaová.
Tréner: German Portanova
Juhoafrická rep.: Swartová – Ramalepeová, Gamedeová, Dhlaminiová, Mbaneová – Cesaneová (54. Holweniová), Magaia, Motlhaloová (83. Kgoaleová), Seoposenweová, Janeová (25. Biyanaová, 54. Makhubelaová) – Kgatlanaová (83. Kgadieteová).
Náhradníci: Dlaminiová, Moletsaneová, Shongweová – Matlouová, Magamaová, Salgadová, Moodalyová.
Tréner: Desiree Ellisová
Rozhodca: Anna-Marie Keighleyová – Sarah Jonesová, Maria Salamasinaová
Diváci:
Jan Prošek