Tobol Kostanaj – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Egnatia 1:1 (kon.) | Escaldes – Víkingur 2:1 (kon.)
Pjunik – Narva 2:0 (kon.) | Žilina – Levadia Tallinn sk 2:1 (kon.) | FK Makedonija – RFS Riga 0:1 (kon.)
Magpies – Dundalk 0:0 (kon.) | Haka – Crusaders 2:2 (kon.) | FK Ponevěž – Milsami 2:2 (kon.)
Domžale – Balzan 1:4 (kon.) | Kutaisi – FK Sarajevo 2:2 (kon.) | Alaškert – Tivat 1:1 (kon.)
Riga FC – Víkingur Reykjavík 2:0 (kon.) | Dukagjini – Europa 2:1 (kon.) | Hegelmann – Shkupi 0:5 (kon.)
Gżira – Glentoran 2:2 (kon.) | Penybont – FC Santa Coloma 1:1 (kon.) | Niederkorn – Gjilani 2:2 (kon.)
Dunajská Streda – Dila Gori sk 2:1 (kon.) | Vaduz – Neman Grodno 1:2 (kon.) | Tirana – Dinamo Bt. 1:1 (kon.)
KA Akureyri – Connah's Quay 2:0 (kon.) | Škendija – Haverfordwest 1:0 (kon.) | HB Tórshavn – Derry City 0:0 (kon.)
Sutjeska – Cosmos 1:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Minsk 2:2 (kon.) | La Fiorita – Zimbru Kišiněv 1:1 (kon.)
Linfield – Vllaznia Skadar 3:1 (kon.) | Maribor – Birkirkara 1:1 (kon.)
Torpedo Kutaisi
2:2 (1:0)
FK Sarajevo
cz Štvrtok 13.07.2023, 19:00 • Ramaz Šengelias Stadioni, Kutaisi (GEO) • Európska konferenčná liga (predkolá) • 1. predkolo

Atraktivní přestřelka okolo poločasové přestávky přinesla čtyři branky během osmi minut, před tímto klíčovým úsekem i po něm soupeři vzájemně nastřelovali pouze břevna. Sarajevo mělo zpočátku velkou převahu, Gruzínci ovšem postupně vyrovnali hru a přestože dvakrát přišli o získaný náskok, do odvety nepojedou bez šancí. (20:59:22)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 10:8. Střely mimo: 6:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:9.

90+6

90+4
    Arabidzeho střelu zpoza šestnáctky kryje s jistotou Rogić.

90+2
    Střídání v týmu FK Sarajevo:
    ze hřiště odchází Vrančić, přichází Balta.

90
    Rozhodčí Levy nastaví šest minut.

89
    Střídání v týmu FC Torpedo Kutaisi:
    ze hřiště odchází Kobuladze, přichází Čičinadze.

86
    Žlutá karta pro FK Sarajevo (Mirza Mustafić). Napomínaný hráč se zlobí a marně ukazuje izraelskému sudímu vlastní zutou botu.

85
    Hosté kopali dva rohy v řadě, pak ale museli spěchat zpátky. Naštěstí pro ně zakončil Arabidze rychlý brejk nepřesně.

82
    ze hřiště odchází Duraković, přichází Radović,
    ze hřiště odchází Ziljkić, přichází Viveros.
    80. Kobuladze snižuje na 1:2 na břevna

80
    Torpedo vybojovalo míč a z rychlého protiútoku orazítkoval Kobuladze břevno technickou střelou, kterou brankář Rogić promáchl.

78
    ze hřiště odchází Panculaia, přichází Caballero.

77
    ze hřiště odchází Kyeremeh, přichází Guliašvili.

74
    Po vzájemné srážce v souboji o míč na zemi se svíjejí na trávníku Gigauri a Beganović. Na hřiště spěchají zdravotníci obou mužstev.

73
    Žlutá karta pro FK Sarajevo (Amar Beganović).

71
    ze hřiště odchází Bugridze, přichází Manžgaladze.

68
    Dnešní utkání sleduje 7900 diváků.

Karel Jedlička

Góly: 44. Sandochadze (Arabidze), 48. Bugridze (Gigauri) – 47. Oliveira (Željković), 52. Varešanović (Ziljkić)

Karty:   65. Trako (SAR), 73. Beganović (SAR), 86. Mustafić (SAR)

Torpedo Kutaisi: Kljajić – Kobuladze (89. Čičinadze), Monteiro, Sandochadze, Nadaraia – Gigauri /C/, Akbari, Panculaia (78. Caballero), Šergelašvili – Arabidze, Bugridze (71. Manžgaladze)
    Náhradníci: Gošadze – Gogličidze, Ninković, Haydary, Neto, David

Tréner: Kean

FK Sarajevo: Rogić – Beganović, Trako, Soldo, Duraković (82. Radović) – Željković, Vrančić (90.+2 Balta) – Kyeremah (77. Guliašvili), Varešanović, Ziljkić /C/ (82. Viveros) – Oliveira
    Náhradníci: Šahinović, Šutković – Čataković, Aničić, Ikić, Nurković, Buljubašić, Mustafić

Tréner: Varešanović

Rozhodca: Levy – Talis, Koltunoff (ISR)

Diváci: 7900
    Štvrtok 20.07.2023
    FK Sarajevo - Kutaisi 1:1

Góly: 12. Ziljkić (Kyeremeh) – 90+1. Gigauri (Arabidze)

Karty:   40. Ziljkić (SAR), 90. Beganović (SAR), 103. Šerbečić (SAR), 112. Mustafić (SAR) – 40. Panculaia (KUT), 42. Bugridze (KUT), 44. Gigauri (KUT), 82. Manžgaladze (KUT), 91. Caballero (KUT), 104. Gošadze (KUT)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 26:22.