Slovensko
3:4 (1:0, 2:3, 0:0 - 0:1)
Nemecko
Sobota 29.04.2023, 14:30 • Zimný štadión P. Demitru, Trenčín • Reprezentácia

Aj dnes prehrávame s Nemeckom 3:4, tentokrát po predĺžení. Vyhrávali sme 3:1, no v 40. minúte sme dvakrát inkasovali, zápas následne dospel do predĺženia, kde sme zle striedali a naše jediné vylúčenie v zápase Nemci hneď potrestali víťazným gólom. (16:50:43)

61:12
    Nemecko dalo gól!
    Fischbuch zamiešal pukom na vrchole kruhu, prihral na os klziska na modrú MORITZOVI MÜLLEROVI, ktorý trafil ponad Latkóczyho pravý betón.

Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách remizujeme s Nemeckom 3:3. O malú chvíľu sa začne 5-minútové predĺženie troch proti trom.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:59
    Fischbuch vystrelil po prihrávke Sturma spoza hráča, puk až na Latkóczyho neprešiel.

58:36
    Po Sturmovej strele Latkóczy prerušil hru.

58:23
    Jedlička sa nepredral cez troch hráčov, stráca puk.

57:19
    Pozor na Nemcov, Latkóczy chytil bekhendovú koncovku nemeckého útočníka, ktorý hľadal medzierku medzi jeho betónmi.

56:46
    Na druhej strane Regenda strieľal spoza Nowaka, puk bol tečovaný vedľa bránky.

56:21
    Nowak nastreľoval puk na bránu trafil Regendu.

54:52
    Baláž prihrával bekhendom Kudrnovi, ten ale nemal šancu puk spracovať.

53:15
    Nemeckí hráči sú opäť pred Latkóczym, ten kryje strelu od modrej.

52:04
    Nemci v gólovej šanci, Noebels prihrával pred bránu, Latkóczy sa ale hodil po puku, znemožnil Nemcom skórovať a pomohol aj Lantoši na bránkovej čiare!

51:38
    Tamáši sa snažil tečovať Lantošiho strieľanú prihrávku, Lantoši trafil ľavý betón Strahlmeiera.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 18. Regenda (Chromiak), 21. Pánik (Lantoši, Gernát), 28. Regenda (Sukeľ, Chromiak) – 23. Fischbuch (Fleischer), 40. Fischbuch (Sturm, Bittner), 40. M. Müller (Ehl, Bittner), 62. M. Müller (Fischbuch, Noebels)

Slovensko: Tomek (46. Latkóczy) – Gernát, Kňažko, Beňo, Ivan, Mudrák, Jánošík, Gajdoš – Lantoši, Tamáši, Pánik – Chromiak, Sukeľ, Regenda – Holešinský, Čacho, Jedlička – Faško-Rudáš, Baláž, Kudrna – Koch, Lunter
    Nemecko: Strahlmeier (Ancicka) – Bittner, M. Müller, Nowak, J. Müller, Fohrler, Zimmermann, Weber, Mebus – Bokk, Wiederer, Noebels – Ehl, Sturm, Soramies – Kammerer, Eder, Tuomie – Fischbuch, Fleischer, Schmölz

Rozhodca: Stano, Štefík – Synek, D. Konc ml.