Michalovce – B. Bystrica | 1:3 (kon.) | | | Zvolen – Lipt. Mikuláš | 2:1 (po pr.) | | | Prešov – Nové Zámky | 1:2 (1:3 po s.n.) |
Nitra – Poprad | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Košice – HC Slovan | 0:1 (kon.) |
Skalica – Humenné | 3:2 (po pr.) | | | Trnava – Martin | 2:3 (kon.) | | | Dubnica – Modré Krídla | 4:1 (kon.) |
Levice – Žiar nad Hronom | 6:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Brezno | 0:0 (zruš.) | | | Topoľčany – Vlci Žilina | 1:4 (kon.) |
Vítkovice – Sparta Praha | 3:4 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 5:1 (kon.) |
Kladno – Litvínov | 5:2 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Pardubice – Olomouc | 4:1 (kon.) |
koniec
TSS GROUP Dubnica
4:1
(1:0, 3:0, 0:1)
Modré Krídla Slovan
Viktor Kalinács
Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.
Góly a asistencie:
4. Zaťko (Huovinen, Beták), 25. Škvarek (Géci, Mikula), 31. Tábi (Beták, Zaťko), 36. Mikula (Géci) – 49. Polák (Petráš, Kukumberg)
Rozhodca: Čahoj, Moller – Rehák, Šefčík
Diváci:
Nepremenená penalta:
TSS GROUP Dubnica:
Ma. Kristín (Lietava) – Zaťko, Trška, Mikuš, Švec, Janík, Chatrnúch, Putala, Urban – Beták, Ďuriš, Tábi – Mikula, Škvarek, Géci – Huovinen, Ondruš, Korbel – Lunter, Haščák, Mi. Kristín
Náhradníci:
Tréner:
Modré Krídla Slovan: Baroš (Beke) – Demo, Žabka, Krakovský, Bohunický, Myšiak, Fereta, Lopuchovský, Březák – Dej, Lipiansky, Ožvald – Klučiar, Fetkovič, Kukumberg – Matoušek, Bezák, Jendek – Petráš, Polák
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Modré Krídla Slovan: Baroš (Beke) – Demo, Žabka, Krakovský, Bohunický, Myšiak, Fereta, Lopuchovský, Březák – Dej, Lipiansky, Ožvald – Klučiar, Fetkovič, Kukumberg – Matoušek, Bezák, Jendek – Petráš, Polák
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Čahoj, Moller – Rehák, Šefčík
Diváci:
Richard Petráš – 2 min., nešportové správanie.
Lukáš Tábi – 2 min. + 10 min. osobný trest, nešportové správanie.
Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Boris Žabka – 2 min. + 10 min. osobný trest, nešportové správanie.
Niki Johannes Huovinen – 2 min., hrubosť,
Peter Mikuš – 2 min., hrubosť.
Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Richard Petráš – 2 min., hrubosť,
Dušan Klučiar – 2 min., krosček + 2 min., hrubosť.
Šimon Beták – 2 min., sekanie + 2 min., nešportové správanie.
Oliver Ďuriš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.
Boris Žabka – 2 min., držanie hokejky.
Michal Chatrnúch – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.
Michal Matoušek – 2 min., hákovanie.