Angers – Remeš 2:4 (kon.) | Lyon – Auxerre 2:1 (kon.) | Monaco – Troyes 2:4 (kon.)
Montpellier – Ajaccio 2:0 (kon.) | Štrasburg – Nantes 1:1 (kon.) | Lens – Lorient 5:2 (kon.)
Lille – Nice 1:2 (kon.) | Marseille – Clermont Foot 1:0 (kon.) | Rennes – Brest 3:1 (kon.)
Toulouse – Paríž 0:3 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
1:1 (1:0)
FC Nantes
cz Streda 31.08.2022, 19:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo
    85. Mustafa MOHAMED - 1:1

85
    Nantes právě vstřelili branku!
    Hosté v 86. minutě dosáhli na vytoužené vyrovnání! Gólovou akci započal dlouhý pas z hloubi pole. Dagbovi s Doukourém se poté nedařilo hosty oddělit od míče. MUSTAFA MOHAMED si ho po sklepnutí Fábia a drobné pomoci Guessanda dvakrát zasekl a pravačkou neomylně zavěsil k zadní tyči.

79
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Andrei Girotto, přichází Lohann Doucet.

79
    ze hřiště odchází Dennis Appiah, přichází Marcus Coco.

73
    Střídání v týmu RC Štrasburk:
    ze hřiště odchází Habib Diarra, přichází Adrien Thomasson.

73
    ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Colin Dagba.

73
    ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Ludovic Ajorque.

69
    Fábio zezadu přišlápl nohu běžícího Gameira. Bez protestů přijal žlutý trest od velezkušeného rozhodčího Clémenta Turpina.
    65. Sels se vytáhl proti střele Achiho

65
    Hráči z lavičky se postarali o jednu z mála velkých šancí Nantes! Zprava centroval Fábio a z voleje zakončoval Achi. Sels svůj tým podržel zákrokem na přední tyči.

61
    ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Fábio.

61
    ze hřiště odchází Abdoul-Kader Bamba, přichází Mohamed Achi.

34
    Samuel Moutoussamy uštědřil Prcićovi kopanec někam na břicho a na konci 34. minuty se stal prvním napomínaným hráčem.
    28. Habib DIALLO - 1:0

28
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Všechno zlé je k něčemu dobré! Za zraněného Liénarda přišel na trávník Sanjin Prcić a během pár minut se podepsal pod vedoucí gól! Guessand po rohovém kopu neuklidil míč do bezpečí, zmíněný Bosňan zleva nacentroval a Lafont neměl žádnou šanci proti tvrdé hlavičce HABIBA DIALLA.