Varnsdorf – Liberec B 5:0 (kon.) | Vysoké Mýto – Hr. Králové 2:3 (kon.)
FC Hradec Králové
cz Streda 20.07.2022, 17:00 • Sportovní 224, Vysoké Mýto • Prípravný zápas

84
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Zasloužený obraz přichází, Hradec vede! Přízemní centr Vlkanovy z levé strany propadl až na zadní tyč, kde se do míče opřel ŠTĚPÁN HARAZIM, který ranou do protipohybu propálil bezmocného brankáře.

66
    Je opět srovnáno! DANIEL VAŠULÍN dostal míč na pravé straně pokutového území, obhodil si vyběhnuvšího gólmana a propálil i posledního obránce.

64
    Haladei posunul míč k Rališovi, ten šel už sám na bránu Hradce. Reichl se mu vrhl pod nohy a míč mu v poslední chvíli sebral.

30
    Střídání v týmu FC Hradec Králové:
    ze hřiště odchází Daniel Kutík, přichází František Čech.

14
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Divizní celek obrací stav ve svůj prospěch! Znovu to byl DMYTRO HALADEI, kdo dostal balón na pravou stranu hrací plochy a přesnou ranou trefil zadní tyč, od níž se míč odrazil do sítě.

10
    Máme srovnáno! Kopřiva z krajní čáry našel DMYTRA HALADEIE, jenž už šel zcela sám na hradeckou bránu a přízemní střelou k levé tyči nedal Bajzovi šanci.

7
    Do pozice na hraně velkého vápna se dostal PETR RYBIČKA, který pěkným lobem přehodil brankáře domácích – 0:1.

1
    Prekop se hned protáhl mezi obránci a z hranice velkého vápna napálil břevno.

Milan Huppert

Góly: 10. Haladei, 14. Haladei – 7. Rybička, 66. Vašulín, 84. Harazim

SK Vysoké Mýto: Černik – Hlavsa, Lněnička, Valášek, Javůrek – Dvořák, Velinský – Habermann, Kopřiva, Kabrhel – Haladei.
    Tréner: Martin Pulpit

FC Hradec Králové: 1. poločas: Bajza – Smrž, Hájek, Rybička, Prekop, Gabriel, Dvořák, Leibl, Kutík, Jurčenko, Doležal.

2. poločas: Reichl – Kučera, Vlkanova, Kubala, Klíma, Vašulín, Novotný, Harazim, Kodeš, Čech, Ševčík.

Tréner: Miroslav Koubek