KÍ Klaksvík – Bodö/Glimt 3:1 (kon.) | Soligorsk – Maribor 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Slovan Bratislava sk 1:2 (po pr.)
Ferencvároš – Tobol Kostanaj 5:1 (kon.) | Kluž – Pjunik 2:2 (3:4 po pen.) | Linfield – New Saints 2:0 (po pr.)
Dinamo Batumi
1:2 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Streda 13.07.2022, 19:00Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

Slovan ide v Lige majstrov ďalej a narazí na Ferencváros Budapešť.
    Dnes to už vyzeralo zle nedobre, keďže belasí inkasovali v 104. minúte z kopačky Davitashviliho, no potom sa v 115. minúte podarilo vyrovnať Barseghjanovi a víťaznú bodku za stretnutím dal kapitán belasých Vladimír Weiss ml., ktorého gól priamo z rohového kopu sa ešte dlho bude premietať. (21:46:07)

120+4
    120+3. Vladimír WEISS - 1:2

120+3
    Slovan dal gól!
    Hráči aj diváci Batumi sú v šoku. VLADIMÍR WEISS videl, že brankár Kupatadze nestojí pri rohovom kope na čiare a priamo od rohovej zástavky skóruje. Kupatadze sa snažil ešte zasiahnuť, no loptu si zrazil do siete. Neuveriteľný moment a záver dnešného zápasu.

120+2
    Greenov center na zadnú žrď, ešte jeden rohový kop pre Slovan.

120
    3 nadstavené minúty, Abena je zatiaľ mimo ihriska.

119
    Už poriadne dlho sa nehrá, našťastie je už Abena na nohách a nosítka netreba.

116
    Abena dostal loptu do hlavy a skončil na trávniku. Ošetruje sa, s Abenom to nevyzerá dobre.
    115. Tigran BARSEGHJAN - 1:1

115
    Weiss prihral kolmo Šaponjićovi, ktorý to urobil veľmi dobre a načasoval prihrávku TIGRANOVI BARSEGHJANOVI, ktorý vystrelil a s prispením teču Rekhviashviliho kočí lopta v sieti! Je vyrovnané, šanca Slovana na postup stále žije.

114
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
    z ihriska odchádza Medveděv, prichádza Green.
    z ihriska odchádza Kucka, prichádza Mustafič.

113
    Striedanie v tíme FC Dinamo Batumi:
    z ihriska odchádza Altunashvili, prichádza Radin.

113
    Žltá karta pre tím FC Dinamo Batumi (Davitashvili).

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Weiss).

112
    Prihrávka z pravej strany, no aj Ramirezovi lopta pri spracovaní odskakuje a je to bez zakončenia.

109
    Barseghjan napálil loptu zblízka do hlavy Rekhviashviliho, hra je pochopiteľne prerušená a domáci hráč je ošetrovaný.

108
    Mamuchashviliho strela presvišťala vedľa ľavej žrde, Chovan rýchlo posiela loptu späť do hry.

106
    z ihriska odchádza Pauschek, prichádza Ramirez.

106
    Začalo sa druhé predĺženie.

Slovan prehráva 0:1 a potrebuje streliť minimálne gól. Má na to ešte druhú časť predĺženia v trvaní 15 minút.