Anglicko – Taliansko 2:1 (kon.) | Slovensko – Rakúsko sk 1:0 (kon.) | Francúzsko – Izrael 1:2 (kon.)
Slovensko
1:0 (0:0)
Rakúsko
Utorok 28.06.2022, 17:00 • City Aréna, Trnava • Majstrovstvá Európy U19

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (19:02:57)

Slovensko si vybojovalo miestenku na majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov, ktoré sa budú konať v máji a júni 2023 v Indonézii!

Rozhodol o tom duel s Rakúskom, ktoré sme porazili gólom Kopáska zo 64. minúty. Rakúšanom zostali oči pre plač.

90+9

90+9
    Do útok sa zapája aj Scherf, ktorý nakopáva hlboko do šestnástky. Hrdina ľahko zasahuje.

90+8
    Wallner si to už-už dával na pravú nohu, v poslednej chvíli sme sa stihli vrátiť!

90+7
    Vzadu zostávajú už len dvaja Rakúšania a ich brankár Scherf.

90+6
    Nehrá sa prakticky už tretiu celú minútu. Je dosť možné, že sa bude hrať viac ako sto minút.

90+5
    Bol to Yusuf Demir, ktorý zasiahol Hollého. Mladá nádej Rakúska vidí druhú žltú kartu, hráme presilovku o dvoch mužov.

90+4
    Stáva sa z toho divadlo. Na zemi zostáva po rane do tváre Hollý, hlavný arbiter ešte riešil situáciu s Rusnákom.

90+4
    Bude to riadna dráma, pri šiestich nadstavených minútach určite nezostaneme.

90+3
    V nadstavenom čase vidí po protestoch u štvrtého rozhodcu červenú kartu náš tréner Albert Rusnák.

90+2
    Kóša s Kopáskom odpratali nakopnutú loptu, navyše budeme vhadzovať.

90+1
    Za simulovanie pred šestnástkou súpera dostáva žltú kartu Dominik Hollý.

90+1
    Získali sme zhruba tridsať sekúnd k dobru.

90+1
    Na začiatku nadstaveného času, ktorý bude trvať šesť minút, získavame rohový kop.