Augsburg – Freiburg 1:2 (kon.) | Bielefeld – Union Berlín 1:0 (kon.) | Stuttgart – Bochum 1:1 (kon.)
Wolfsburg – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Frankfurt 1:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:2 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
cz Sobota 19.02.2022, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 23. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera se s vámi loučím, na shledanou. (17:29:53)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:17.

Je dobojováno. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, kteří byli od jeho počátku jasně aktivnější. Vyrovnat se hostům podařilo v 73. minutě, kdy Jacob Bruun Larsen nádhernými nůžkami poslal míč do branky. Za pět minut už hosté vedli zásluhou Andreje Kramariče, který využil zmatku před Casteelsem. Pro domácí to je určitě hořká porážka, protože ještě zhruba 16 minut před koncem zápasu vedli a v závěru utkání byli rozhodně aktivnější. Hoffenheim tak po tomto utkání nadále zůstává na čtvrté příčce německé Bundesligy, naopak Wolfsburgu náleží až dvanáctá příčka.

90+4

90+4
    Poslední šance domácích nebezpečí nepřinesly, naopak hosté svůj náskok mohli navýšit, Bebou se ale do míče netrefil.

90+3
    Domácím je odpískán ofsajd, a tak tento zápas s největší pravděpodobností vyhrají hosté.

90+2
    Žlutou kartu vidí David Raum (Hoffenheim).

90+1
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jerôme Roussillon, přichází Bartosz Bialek.

90+1
    Domácí se teď mocně snaží o vyrovnání! Sraženou střelu jednoho z domácích hráčů zpoza vápna vyrazil gólman Baumann na rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    Míč sice skončil v síti Hoffenheimu, ale po sléze byl odmáván ofsajd, a tak gól nemůže být uznán.

87
    Žlutou kartu vidí Jacob Bruun Larsen (Hoffenheim).

86
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Kevin Akpoguma.

85
    Pro centr z levé strany, který do vápna poslal Roussillon, si v poklidu došel gólman Baumann.

83
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Sebastiaan Bornauw, přichází Felix Nmecha.

82
    A ta šance byla opravdu obrovská! Druhý gól v zápase mohl přidat Wind, který nechal svojí hlavičkou vyznamenat gólmana Baumanna.

81
    Přeci jen šance. Rohový kop po faulu hostů.

80
    Domácí mají na alespoň vyrovnání skóre už jen něco málo přes deset minut, ale z dosavadního obrazu hry to nevypadá, že by se domácí dostali ke gólové příležitosti.

78
    Hoffenheim právě vstřelil branku!

A hosté po krátkém časovém sledu otáčejí skóre! Raum skvěle udržel míč, poslal ho do malého vápna, kde propadl až ke ANDREJI KRAMARIČOVI a ten tak posílá hosty do vedení – 1:2!