Angers – Lyon 3:0 (kon.) | Brest – Rennes 1:1 (kon.) | Clermont Foot – Troyes 2:0 (kon.)
Nantes – Metz 2:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 3:3 (kon.) | Lens – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Marseille – Bordeaux 2:2 (kon.)
Racing Lens
2:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 15.08.2021, 17:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo
    77. Seko FOFANA - 2:2

77
    Lens právě vstřelilo branku!
    Podruhé máme srovnáno. Frankowski se neukvapil, dobře počkal s přihrávkou na SEKA FOFANU, který přesnou střelou levačkou k bližší tyči překonal Greena.
    52. Denis BOUANGA - 1:2

52
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou podruhé v zápase do vedení. DENIS BOUANGA sebral míč, naběhl do pokutového území, kde obešel soupeře a tvrdou ranou překonal bezmocného brankáře.
    36. Igniatius GANAGO - 1:1

36
    A je vyrovnáno ještě před odchodem do kabin. Clauss poslal centrem míč do pokutového území, kde jej hlavou tečoval IGNIATIUS GANAGO přesně ke vzdálenější tyči, kam Etienne Green neměl šanci dosáhnout.
    1. Vahbí CHAZRÍ - 0:1

1
    Tak to je parádní úvod pro hostující tým. VAHBÍ CHAZRÍ se dostal sám před brankáře a překonal jej střelou na vzdálenější tyč. Obrana Lensu tu docela zaspala.

Petr Frömel

Góly: 36. Ganago (Clauss), 77. Fofana (Frankowski) – 1. Chazrí, 52. Bouanga (Kolodziejczak)

Karty:   18. Medina (LNS) – 29. Hamouma (SET), 41. Sow (SET), 57. Bouanga (SET), 85. Douath (SET), 86. Maçon (SET), 90+5. Aouchiche (SET)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 10:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:17.
    Racing Lens: Leca – Medina, Wooh, Sotoca (82. Jean) – Machado (71. Frankowski), Ch. Doucouré, Fofana, Clauss (90+2. Boura) – G. Kakuta (82. Costa) – Gradit, Ganago (71. Banza).
    Náhradníci: Faríñez – Boura, Danso, Cahuzac, Costa, Frankowski, Banza, Jean, Camara.

AS Saint-Étienne: Green – Maçon, Moukoudi, Sow, Kolodziejczak – Neyou (79. Nokoue), M. Camara, Youssouf (71. Douath), Bouanga (86. Rivera) – Chazrí (70. Aouchiche) – Hamouma (46. Nordin).
    Náhradníci: Bajič – Gabriel Silva, Douath, Nade, Aouchiche, Krasso, Nordin, Rivera, Nokoue.

Rozhodca: A. Delerue – A. Viala, M. Berchebru