Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 2. deň | (kon.) |
400m polohové preteky - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 100m motýlik - rozplavby (ženy) | (kon.) |
400m voľný štýl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 400m polohové preteky - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m prsia - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m voľným štýlom - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Do 49 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (ženy) | Vítězka: Č. Chou (CHN) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikácia (ženy) | Vítězka: J. H. Duestadová (NOR) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítězka: Č. Jang (CHN) (kon.) |
Vzduchová pištoľ - kvalifikácia (muži) | Vítěz: Ch. Saurabh (IND) (kon.) | | | Vzduchová pištoľ - finále (muži) | Víťaz: Javad Foroughi (IRI) (kon.) |
Zmiešané družstvá - osemifinále | (kon.) | | | Zmiešané družstvá - ČF, SF a F | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Kvalifikácia mužov | (kon.) |
Individuálne preteky (muži) | Víťaz: Richard Carapaz (Ekvádor) (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Dvojhry (M, Ž) - predkolo, zmieš. štvorhra - osemf | 11:8, 11:8, 12:14, 11:4, 11:9 (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Do 48 kg - eliminácia a štvrťfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - eliminácia a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: D. Krasniqiová (KOS) (kon.) | | | Do 60 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: N. Takato (JPN) (kon.) |
Skif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Skif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) | (kon.) | | | Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Osmica - rozjazdy (muži) | (kon.) | | | Osmica - rozjazdy (ženy) | (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Drezúra (tímy a jednotlivci) | (kon.) |
Holandsko - India | 5:1 (kon.) | | | Írsko - Južná Afrika | 2:0 (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Sun I-wen (CHN) (kon.) | | | Šabľa, jednotlivci (muži) | Vítěz: Áron Szilágyi (HUN) (kon.) |
Do 49 kg - predkolo, OF, ŠF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - OF, ŠF a SF (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o medaile (ženy) | Vítěz: P. Wongpattanakit (THA) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Vito Dell'Aguila (ITA) (kon.) |
Japonsko - Austrália | 3:5 (kon.) | | | Nový Zéland - India | 2:3 (kon.) |
Holandsko - Belgicko | 1:3 (kon.) | | | Argentína - Španielsko | 1:1 (kon.) |
Veľká Británia - Južná Afrika | 3:1 (kon.) | | | Kanada - Nemecko | 1:7 (kon.) |
Japonsko - USA | 4:25 (kon.) | | | Kanada - Austrália | 5:8 (kon.) |
Juhoafrická rep. - Španielsko | 4:29 (kon.) | | | Čína - ROC | 17:18 (kon.) |
Vstupní draft NHL 2021 | 1. Owen Power (BUF) (kon.) |
Tereza Bledá - Edna Oliveira Ajalaová | Víťazka: Bledá (kon.) | | | Miloš Petrášek - Vlado Neferanović | Víťaz: Petrášek (kon.) |
Lucia Szabová - Cornelia Holmová | Víťazka: Szabová (kon.) | | | Matúš Juráček - Tato Primera | Vítaz: Juráček (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
koniec udalosti
Do 48 kg - eliminácia a štvrťfinále (ženy)
Jiří Polášek
1/32 finále
D. Krasniqiová (KOS)
volný postup
G. Chibanová (BRA)
H. Bonfaceová (MWI)
I. Dolgová (ROC)
S. Bhatta (NPL)
F. Milaniová (ITA)
Ch. Lin (TPE)
B Munkhbat (MNG)
volný postup
K. Menzová (DEU)
M. D. Vargasová Leyová (CL)
J. Figueroaová (ESP)
G. Senturková (TUR)
S. Rishonyová (ISR)
L. Alvarezová (COL)
D. Bilodidová (UKR)
volný postup
S. Boukliová (FRA)
M. Nikoličová (SER)
C. Costová (PRT)
A. Gurbanliová (AZE)
O. Galbadraková (KAZ)
Y. Liová (CHN)
F. Tonaki (JPN)
volný postup
S. D. Likmabam (IND)
E. Csernoviczká (HUN)
P. Paretová (ARG)
G. Whitebooiová (ZAF)
Y. Kang (KOR)
M. Stangarová (SVN)
Osmifinále
D. Krasniqiová (KOS)
G. Chibanová (BRA)
I. Dolgová (ROC)
Ch. Lin (TPE)
U. Munkhbat (MNG)
M.D. Vargasová Leyová (CHL)
J. Figueroaová (ESP)
S. Rishonyová (ISR)
D. Bilodidová (UKR)
M. Nikoličová (SRB)
C. Costová (PRT)
Y. Li (CHN)
F. Tonaki (JPN)
E. Csernoviczka (HUN)
P. Paretová (ARG)
M. Stangarová (SVN)
Čtvrtfinále
D. Krasniqiová (KOS)
Ch. Lin (TPE)
U. Munkhbat (MNG)
S. Rishonyová (ISR)
D. Bilodidová (UKR)
C. Costová (PRT)
F. Tonaki (JPN)
P. Paretová (ARG)
D. Krasniqiová (KOS)
volný postup
G. Chibanová (BRA)
H. Bonfaceová (MWI)
I. Dolgová (ROC)
S. Bhatta (NPL)
F. Milaniová (ITA)
Ch. Lin (TPE)
B Munkhbat (MNG)
volný postup
K. Menzová (DEU)
M. D. Vargasová Leyová (CL)
J. Figueroaová (ESP)
G. Senturková (TUR)
S. Rishonyová (ISR)
L. Alvarezová (COL)
D. Bilodidová (UKR)
volný postup
S. Boukliová (FRA)
M. Nikoličová (SER)
C. Costová (PRT)
A. Gurbanliová (AZE)
O. Galbadraková (KAZ)
Y. Liová (CHN)
F. Tonaki (JPN)
volný postup
S. D. Likmabam (IND)
E. Csernoviczká (HUN)
P. Paretová (ARG)
G. Whitebooiová (ZAF)
Y. Kang (KOR)
M. Stangarová (SVN)
Osmifinále
D. Krasniqiová (KOS)
G. Chibanová (BRA)
I. Dolgová (ROC)
Ch. Lin (TPE)
U. Munkhbat (MNG)
M.D. Vargasová Leyová (CHL)
J. Figueroaová (ESP)
S. Rishonyová (ISR)
D. Bilodidová (UKR)
M. Nikoličová (SRB)
C. Costová (PRT)
Y. Li (CHN)
F. Tonaki (JPN)
E. Csernoviczka (HUN)
P. Paretová (ARG)
M. Stangarová (SVN)
Čtvrtfinále
D. Krasniqiová (KOS)
Ch. Lin (TPE)
U. Munkhbat (MNG)
S. Rishonyová (ISR)
D. Bilodidová (UKR)
C. Costová (PRT)
F. Tonaki (JPN)
P. Paretová (ARG)
D. Krasniqiová (Kosovo)
U. Munkhbat (Mongolsko)
D. Bilodid (Ukrajina)
F. Tonaki (Japonsko)
D. Krasniqiová (KOS)
Ch. Lin (TPE)
U. Munkhbat (MNG)
S. Rishonyová (ISR)
D. Bilodidová (UKR)
C. Costová (PRT)
F. Tonaki (JPN)
P. Paretová (ARG)
D. Krasniqiová (KOS)
G. Chibanová (BRA)
I. Dolgová (ROC)
Ch. Lin (TPE)
U. Munkhbat (MNG)
M.D. Vargasová Leyová (CHL)
J. Figueroaová (ESP)
S. Rishonyová (ISR)
D. Bilodidová (UKR)
M. Nikoličová (SRB)
C. Costová (PRT)
Y. Liová (CHN)
F. Tonaki (JPN)
E. Csernoviczka (HUN)
P. Paretová (ARG)
M. Stangarová (SVN)
Round of 32
D. Krasniqiová – volný postup
G. Chibanaová vs H. Bonfaceová
I. Dolgovaová vs S. Bhatta
F. Milaniová vs Ch. Lin
U. Munkhbat – volný postup
K. Menzová vs L. M. Vargasová
J. Figueroaová vs G. Senturková
S. Rishonyová vs L. Alvarezová
D. Bilodidová – volný postup
S. Boukliová vs M. Nikolicová
C. Costaová vs A. Gurbanliová
O. Galbadraková vs Y. Li
F. Tonaki – volný postup
S. D. Likmabam vs E. Csernoviczká
P. Paretová vs G. Whitebooiová
Y. Kang vs M. Stangarová
Round od 16 + čtvrtfinále
- podle dalšího vývoje
Z dvaatřiceti zápasnic postoupí do druhého kola eliminací šestnáct závodnic, které se následně opět utkají. Osm nejlepších z nich postoupí do čtvrtfinále. Čtyři nejlepší se pavoukem dostanou do další fáze, která je ale na programu až později.