FC Barcelona
1:2 (1:0)
Granada CF
Štvrtok 29.04.2021, 19:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 33. kolo

Barcelona nezvládla dnešnú dohrávku, na domácom ihrisku nakoniec podľahla futbalistom Granady. Po prvom polčase viedol favorit po presnom zásahu Messiho, ktorý prišiel v 23.minúte zápasu. Hostia nemali v prvom polčase prakticky nič. Po zmene strán sme naďalej sledovali hernú dominanciu Barcelony, tá však nedokázal využiť svoje šance a prišiel v zápase trest. V 63.minúte vyrovnal z prvej strely na bránu hostí Machís. V 79.minúte sa navyše presadil striedajúci Molina presnou hlavičkou a tak sa Granada teší z víťazstva v pomere 2:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:56:23)

90+4
    Žltú kartu dostáva Adrián Marín (Granada CF).

90+4
    Zrejme posledná akcia domácich v zápase, Messi bol nedovolene zastavený. Nasleduje priamy voľný kop pre Barcelonu.

90+3
    Akcia domácich končí, v postavení mimo hry sa ocitol Piqué.

90+2
    Striedajúci Fede Vico sa snažil o zisk rohového kopu, hosťujúci futbalista pri rohovej zastávke neuspel. Odkop od brány Barcelony.

90+1
    Center Piquého chytá do rúk brankár hostí Escandell.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.

90
    Žltú kartu dostáva Germán Sánchez (Granada CF).

89
    Dembele si robil pred šestnástkou priestor na zakončenie, domáci futbalista nakoniec fauluje, lopta pre Granadu.

88
    Útočný faul Piquého, loptu pošle do hry odkopom od vlastnej brány Escandell.

87
    Center Dembeleho do šestnástky odvrátený, autové vhadzovanie pre Barcelonu. Snaha domácich o vyrovnávajúci gól sa stupňuje.

86
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Luis Javier Suárez, prichádza Fede Vico.

85
    Cenné sekundy pre hostí zbiera pri rohovej zastávke na polovici súpera Foulquier.

84
    Pokračujeme v hre ďalej, Quini už opúšťa hraciu plochu na vlastných nohách.

83
    Strela striedajúceho Trincãa končí na hosťujúcom Quinim, obranca Granady končí na zemi v bolestiach, hra je prerušená.

82
    Barcelona zatlačila svojho súpera, domáci sa však nedokážu dostať do šestnástky Granady.