Stíhačka mužov, 12,5 km, Kontiolahti | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) | | | Štafeta žien, 4x6 km, Kontiolahti | Vítěz: Švédsko (SWE) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: Ž. Kranjec (SLO) (kon.) | | | SuperG žien, St. Moritz | (zruš.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: F. Zubčić (CRO) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Skiatlon žen, 15 km, Lillehammer | (odl.) | | | Skiatlon mužov, 30 km, Lillehammer | (odl.) |
Skoky mužů HS98, Lillehammer | (odl.) | | | Skoky žien HS98, Lillehammer | (odl.) |
Beh žien 5 km, Lillehammer | (odl.) | | | Beh mužov 10 km, Lillehammer | (odl.) |
Andrej Kalašnik - Tato Primera | Tato Primera (ESP) (kon.) | | | Samuel Krištofič - Mateusz Strzelczyk | Víťaz: Samuel Krištofič (SVK) (kon.) |
Lucie Pudilová - Cornelia Holmová | Víťaz: Lucie Pudilová (CZE) (kon.) | | | Karlos Vémola - Václav Mikulášek | Víťaz: Karlos Vémola (CZE) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Štafeta žien, 4x6 km, Kontiolahti
Vítěz: Švédsko (SWE)
Česká štafeta dnes dokončila na 11. místě, když absolvovala hned sedm trestných okruhů. Ve statistických záznamech má nejhorší střelecký výsledek.
|
||
CÍL
|
Do cíle už dorazil rovněž český tým a v úvodním štafetovém závodě letošního ročníku je z toho 11. místo.
|
|
8. STŘ
|
Rakousko a Ukrajina musí na trestné kolo. Šance pro českou štafetu.
|
|
7. STŘ
|
Fantastická položka Puskarčíkové, která posunula českou štafetu na sedmé místo.
|
|
EXC 3
|
Český tým má stále o co bojovat. Davidová předala Puskarčíkové na devátém místě, přičemž na širší pódium ztrácíme zhruba 25 vteřin.
|
|
6. STŘ
|
Trestné kolečko bohužel navštívila také Markéta Davidová. Po šesté položce jsme na 12. místě.
|
|
5. STŘ
|
Markéta Davidová potřebovala jeden náhradní náboj a posunula českou štafetu na deváté místo.
|
|
Chloé Chevalierová udržuje Francii na čele
|
||
5. STŘ
|
Začala pátá střelecká položka. Zadařilo se Francouzce, která vyčistila všechny své terče. Švédsko odjíždí na druhém místě se ztrátou 4 vteřin i s jedním dobíjením.
|
|
EXC 2
|
Český tým se nachází v poločase na desátém místě se ztrátou 2 minut a 17 vteřin na první Francii. Štafetu převzala Markéta Davidová.
|
|
11.3km
|
Lucie Charvátová bojuje na trati a dostává se pomalu do kontaktu s desátým Bulharskem.
|
|
4. STŘ
|
Bohužel. Lucie Charvátová absolvuje čtyři trestná kola.
|
|
9.1 km
|
Velmi dobře si ale počíná také Lucie Charvátová, která od střelnice stáhla 7 vteřin a posunula českou štafetu na páté místo.
|
|
EXC 1
|
Skvělý výkon dnes předvedla Jessica Jislová, která předala Charvátové na pátém místě se ztrátou 11 vteřin.
|
Konečné pořadí
1. ŠVÉDSKO (SWE) 1:12:44.5 (0+8)
2. FRANCIE (FRA) +9.6 (0+9)
3. NĚMECKO (GER) +43.9 (0+12)
4. RUSKO (RUS) +2:31.3 (2+11)
5. UKRAJINA (UKR) +2:39.9 (2+11)
6. ITÁLIE (ITA) +2:46.4 (0+14)
7. RAKOUSKO (AUT) +2:59.5 (2+14)
8. NORSKO (NOR) +3:04.3 (3+10)
9. USA (USA) +3:05.6 (1+9)
10. ŠVÝCARSKO (SUI) +3:29.2 (3+10)
11. ČESKO (CZE) +4:02.8 (7+14)
12. BĚLORUSKO (BLR) +4:20.8 (5+17)
13. POLSKO (POL) +4:35.8 (3+10)
14. FINSKO (FIN) +4:43.5 (0+12)
15. BULHARSKO (BUL) štafeta nedokončila
16. KANADA (CAN) štafeta nedokončila
17. ESTONSKO (EST) štafeta nedokončila
18. KOREA (KOR) štafeta nedokončila
19. KAZACHSTÁN (KAZ) štafeta nedokončila
20. JAPONSKO (JPN) štafeta nedokončila
21. SLOVENSKO (SVK) štafeta nedokončila
Pořadí po osmé střelbě:
1. Švédsko 1:07:29,1 hod (0+8)
2. Francie +19,9 s (0+9)
3. Německo +37,6 (0+12)
4. Rusko +2:38,3 min (2+11)
5. Itálie +2:44,5 (0+14)
6. Ukrajina +2:47,8 (2+11)
...
11. Česko +3:53,5 (7+14)
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Švédsko 1:00:53,4 hod (0+7)
2. Francie +17,7 s (0+6)
3. Německo +46,8 (0+10)
4. Itálie +1:49,0 min (0+11)
5. Ukrajina +2:00,2 (1+8)
6. Rakousko +2:22,4 (1+11)
7. Česko +2:50,5 (5+11)
Pořadí po šesté střelbě:
1. Švédsko 49:13,9 (0+7)
2. Francie +9,4 s (0+6)
3. Itálie +26,7 (0+8)
4. Německo +38,2 (0+10)
5. Ukrajina +1:09,4 min (1+8)
6. Spojené státy americké +1:55,0 (1+7)
...
12. Česko +2:46,7 (5+11)
Pořadí po páté střelbě:
1. Francie 42:27,9 min (0+4)
2. Švédsko +4,3 s (0+5)
3. Ukrajina +28,1 (0+5)
4. Itálie +41,0 (0+6)
5. Německo +44,6 (0+8)
6. Rusko +1:11,2 min (0+8)
...
8. Česko +2:10,0 (4+8)
21. Slovensko dostiženo o kolo
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 30:33,0 min (0+4)
2. Švédsko +8,4 s (0+4)
3. Ukrajina +21,3 (0+5)
4. Itálie +24,0 (0+5)
5. Německo +42,2 (0+6)
6. Rakousko +47,6 (0+5)
...
11. Česko +2:04,8 min (4+7)
21. Slovensko +5:16,7 (2+9)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Itálie 23:59,1 min (0+2)
2. Švédsko +2,9 s (0+3)
3. Francie +7,6 (0+3)
4. Ukrajina +8,3 (0+2)
5. Německo +19,7 (0+3)
6. Česko +25,0 (0+4)
...
21. Slovensko +3,39,4 min (1+6)
Pořadí po druhé střelbě
1. Bělorusko 12:04,9 min (0+2)
2. Česko +2,4 s (0+1)
3. Itálie +6,2 (0+2)
4. Švédsko +7,5 (0+2)
5. Ukrajina +10,8 (0+1)
6. Francie +19,4 (0+3)
...
21. Slovensko +2:28,8 min (1+6)
Pořadí po první střelbě:
1. Spojené státy americké 5:43,2 min (0+0)
2. Francie +2,0 s (0+0)
3. Itálie +3,1 (0+0)
4. Švédsko +3,8 (0+0)
5. Česko +5,0 (0+0)
6. Německo +6,1 (0+0)
...
19. Slovensko +1:20,1 min (1+3)
Startovní listina
1. NORSKO (NOR)
→ Karoline Offigstadová Knottenová, Tiril Eckhoffová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová Røiselandová
2. ŠVÝCARSKO (SUI)
→ Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová
3. NĚMECKO (GER)
→ Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Maren Hammerschmidtová, Denise Herrmannová
4. FRANCIE (FRA)
→ Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Chloé Chevalierová, Justine Braisazová-Bouchetová
5. ŠVÉDSKO (SWE)
→ Johanna Skottheimová, Mona Brorssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová
6. UKRAJINA (UKR)
→ Darja Blašková, Valj Semerenková, Vita Semerenková, Olena Pidhrušná
7. RUSKO (RUS)
→ Jevgenija Pavlovová, Irina Kazakevičová, Světlana Mironovová, Uljana Kajševová
8. ČESKO (CZE)
→ Jessica Jislová, Lucie Charvátová, Markéta Davidová, Eva Puskarčíková
9. ITÁLIE (ITA)
→ Lisa Vittozziová, Irene Lardschneiderová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová
10. POLSKO (POL)
→ Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Karolina Pitońová
11. RAKOUSKO (AUT)
→ Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová
12. USA (USA)
→ Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Deedra Irwinová, Joanne Reidová
13. BĚLORUSKO (BLR)
→ Dzinara Alimbekavová, Irina Kručinkinová, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová
14. KANADA (CAN)
→ Sarah Beaudryová, Megan Bankesová, Emma Lunderová, Nadia Moserová
15. FINSKO (FIN)
→ Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Erika Jänkäová
16. KAZACHSTÁN (KAZ)
→ Jelizaveta Belčenková, Darja Kliminová, Alina Kolomijecová, Anastassija Kondratěvová
17. ESTONSKO (EST)
→ Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Johanna Talihärmová, Kadri Lehtlaová
18. BULHARSKO (BUL)
→ Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Stefani Popovová
19. KOREA (KOR)
→ Jekatěrina Avvakumovová, Anna Frolinová, Či-hi Mun, Son-su Kim
20. JAPONSKO (JAP)
→ Sari Maedaová, Fujuko Tačizakiová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková
21. SLOVENSKO (SVK)
→ Henrieta Horvátová, Julia Machyniaková, Veronika Machyniaková, Aneta Smerčiaková
1. ŠVÉDSKO (SWE) 1:12:44.5 (0+8)
2. FRANCIE (FRA) +9.6 (0+9)
3. NĚMECKO (GER) +43.9 (0+12)
4. RUSKO (RUS) +2:31.3 (2+11)
5. UKRAJINA (UKR) +2:39.9 (2+11)
6. ITÁLIE (ITA) +2:46.4 (0+14)
7. RAKOUSKO (AUT) +2:59.5 (2+14)
8. NORSKO (NOR) +3:04.3 (3+10)
9. USA (USA) +3:05.6 (1+9)
10. ŠVÝCARSKO (SUI) +3:29.2 (3+10)
11. ČESKO (CZE) +4:02.8 (7+14)
12. BĚLORUSKO (BLR) +4:20.8 (5+17)
13. POLSKO (POL) +4:35.8 (3+10)
14. FINSKO (FIN) +4:43.5 (0+12)
15. BULHARSKO (BUL) štafeta nedokončila
16. KANADA (CAN) štafeta nedokončila
17. ESTONSKO (EST) štafeta nedokončila
18. KOREA (KOR) štafeta nedokončila
19. KAZACHSTÁN (KAZ) štafeta nedokončila
20. JAPONSKO (JPN) štafeta nedokončila
21. SLOVENSKO (SVK) štafeta nedokončila
Pořadí po osmé střelbě:
1. Švédsko 1:07:29,1 hod (0+8)
2. Francie +19,9 s (0+9)
3. Německo +37,6 (0+12)
4. Rusko +2:38,3 min (2+11)
5. Itálie +2:44,5 (0+14)
6. Ukrajina +2:47,8 (2+11)
...
11. Česko +3:53,5 (7+14)
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Švédsko 1:00:53,4 hod (0+7)
2. Francie +17,7 s (0+6)
3. Německo +46,8 (0+10)
4. Itálie +1:49,0 min (0+11)
5. Ukrajina +2:00,2 (1+8)
6. Rakousko +2:22,4 (1+11)
7. Česko +2:50,5 (5+11)
Pořadí po šesté střelbě:
1. Švédsko 49:13,9 (0+7)
2. Francie +9,4 s (0+6)
3. Itálie +26,7 (0+8)
4. Německo +38,2 (0+10)
5. Ukrajina +1:09,4 min (1+8)
6. Spojené státy americké +1:55,0 (1+7)
...
12. Česko +2:46,7 (5+11)
Pořadí po páté střelbě:
1. Francie 42:27,9 min (0+4)
2. Švédsko +4,3 s (0+5)
3. Ukrajina +28,1 (0+5)
4. Itálie +41,0 (0+6)
5. Německo +44,6 (0+8)
6. Rusko +1:11,2 min (0+8)
...
8. Česko +2:10,0 (4+8)
21. Slovensko dostiženo o kolo
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 30:33,0 min (0+4)
2. Švédsko +8,4 s (0+4)
3. Ukrajina +21,3 (0+5)
4. Itálie +24,0 (0+5)
5. Německo +42,2 (0+6)
6. Rakousko +47,6 (0+5)
...
11. Česko +2:04,8 min (4+7)
21. Slovensko +5:16,7 (2+9)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Itálie 23:59,1 min (0+2)
2. Švédsko +2,9 s (0+3)
3. Francie +7,6 (0+3)
4. Ukrajina +8,3 (0+2)
5. Německo +19,7 (0+3)
6. Česko +25,0 (0+4)
...
21. Slovensko +3,39,4 min (1+6)
Pořadí po druhé střelbě
1. Bělorusko 12:04,9 min (0+2)
2. Česko +2,4 s (0+1)
3. Itálie +6,2 (0+2)
4. Švédsko +7,5 (0+2)
5. Ukrajina +10,8 (0+1)
6. Francie +19,4 (0+3)
...
21. Slovensko +2:28,8 min (1+6)
Pořadí po první střelbě:
1. Spojené státy americké 5:43,2 min (0+0)
2. Francie +2,0 s (0+0)
3. Itálie +3,1 (0+0)
4. Švédsko +3,8 (0+0)
5. Česko +5,0 (0+0)
6. Německo +6,1 (0+0)
...
19. Slovensko +1:20,1 min (1+3)
Startovní listina
1. NORSKO (NOR)
→ Karoline Offigstadová Knottenová, Tiril Eckhoffová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová Røiselandová
2. ŠVÝCARSKO (SUI)
→ Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová
3. NĚMECKO (GER)
→ Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Maren Hammerschmidtová, Denise Herrmannová
4. FRANCIE (FRA)
→ Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Chloé Chevalierová, Justine Braisazová-Bouchetová
5. ŠVÉDSKO (SWE)
→ Johanna Skottheimová, Mona Brorssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová
6. UKRAJINA (UKR)
→ Darja Blašková, Valj Semerenková, Vita Semerenková, Olena Pidhrušná
7. RUSKO (RUS)
→ Jevgenija Pavlovová, Irina Kazakevičová, Světlana Mironovová, Uljana Kajševová
8. ČESKO (CZE)
→ Jessica Jislová, Lucie Charvátová, Markéta Davidová, Eva Puskarčíková
9. ITÁLIE (ITA)
→ Lisa Vittozziová, Irene Lardschneiderová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová
10. POLSKO (POL)
→ Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Karolina Pitońová
11. RAKOUSKO (AUT)
→ Dunja Zdoucová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová
12. USA (USA)
→ Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Deedra Irwinová, Joanne Reidová
13. BĚLORUSKO (BLR)
→ Dzinara Alimbekavová, Irina Kručinkinová, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová
14. KANADA (CAN)
→ Sarah Beaudryová, Megan Bankesová, Emma Lunderová, Nadia Moserová
15. FINSKO (FIN)
→ Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Venla Lehtonenová, Erika Jänkäová
16. KAZACHSTÁN (KAZ)
→ Jelizaveta Belčenková, Darja Kliminová, Alina Kolomijecová, Anastassija Kondratěvová
17. ESTONSKO (EST)
→ Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Johanna Talihärmová, Kadri Lehtlaová
18. BULHARSKO (BUL)
→ Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Stefani Popovová
19. KOREA (KOR)
→ Jekatěrina Avvakumovová, Anna Frolinová, Či-hi Mun, Son-su Kim
20. JAPONSKO (JAP)
→ Sari Maedaová, Fujuko Tačizakiová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková
21. SLOVENSKO (SVK)
→ Henrieta Horvátová, Julia Machyniaková, Veronika Machyniaková, Aneta Smerčiaková
Jiří Sameš