Chabarovsk – S.Moskva 6:2 (kon.) | Novosibirsk – Soči 2:1 (po pr.) | Riga – Čeljabinsk 3:4 (kon.)
Jekaterinburg – D. Moskva 2:7 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Petrohrad 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 1:6 (kon.)
CSKA Moskva – Dinamo Minsk 2:4 (kon.) | Viťaz – Novgorod 2:3 (kon.)

Sibir právě vstřelil branku!
    Novosibirsk využívá hned svou první šanci v prodloužení a připisuje si tedy druhý bod! Danil Romancev se po pravé straně dostal do útočné třetiny, mezi kruhy následně uvolnil JEFIMA GURKINA, který nádhernou střelou k levé tyči rozhoduje tento zápas. Asistence: Danil Romancev.
    26:49 Juuso PUUSTINEN - 1:1

26:49
    Soči se ve vedení moc dlouho neohřálo, za čtyři minuty totiž opět platí vyrovnaný stav! Mikael Ruohomaa poslal puk do skrumáže před bránu, kde nejprve pálil Alexandr Šarov, přičemž Maxim Treťjak trestuhodně nedokázal pokrýt puk. Domácí útočník tak pak posunul puk doprava, kde našel JUUSA PUUSTINENA, který bez váhání rozvlnil síť odkryté brány. Asistence: Alexandr Šarov, Mikael Ruohomaa.
    22:39 Sergej ŠMELJOV - 0:1

22:39
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté okamžitě využívají početní převahu a zaslouženě jdou do vedení! Sibir se sice po vhazování osvobodil a následně i dobře napadal, avšak nepohlídal si svou levou stranu, kde se rozjel SERGEJ ŠMELJOV, následně dostal přihrávku do jízdy a Harriho Säteriho překvapil prudkou střelou k bližší tyči. Asistence: Kirill Petkov.

Lukáš Mihal

Góly a asistencie: 27. Puustinen (Šarov, Ruohomaa), 62. Gurkin (Romancev) – 23. Šmeľov (Petkov)

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (A. Achmetov) – Ilja Morozov (A), Jokipakka, Gurkin, Jermakov, Děmidov, J. Chabarov, Jefremov – Ruohomaa, Jormakka, Puustinen – Milovzorov, O. Li, Romancev – Sajustov (A), Česalin (C), Šarov – V. Komarov, Dubakin, A. Jakovlev – N. Korotkov.
    HK Soči: Treťjak (Kuľbakov) – Miromanov, Pogorišný, J. Alexandrov (C), Minejev, Rundblad, Miščenko – Točickij (A), Petkov, Šmeľov – Rubcov, Karjalainen, Rudenkov (A) – Kolgotin, Glotov, Kukštel – A. Galimov, Garajev, N. Kvartalnov – Feoktistov.

Rozhodca: Oleni, Spirin – Gordenko, Zacharov