Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Karviná – Zlín 0:2 (kon.) | Slovácko – Opava 3:1 (kon.)
Č. Budějovice – Plzeň 0:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 28.11.2020, 18:30 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • Česká FORTUNA:LIGA • 9. kolo

Ani v druhom polčase žiadny gól nepadol, dokonca v ňom ani jeden z celkov nemal vyloženú gólovú šancu. Plzeň sa tak naďalej trápi, nedala gól v druhom zápase po sebe a z Českých Budějovíc si odnáša len jeden bod. Domáci sú zrejme spokojní, s ťažkým súperom dokázali doma bodovať a gól neinkasovali.

Ďakujem za vašu pozornosť a želám ešte pekný zvyšok sobotného večera. (20:23:53)

90+5

90+4
    Viktoria Plzeň zahrávala ešte jeden rohový kop, ale ten domáci ubránili a to je z tohto zápasu všetko.

90+3
    Už to teda naozaj vyzrá na deľbu bodov po bezgólovej remíze. Maximálne ešte uvidíme po jednom útočnom výpade z oboch strán.

90+1
    Žltú kartu dostáva Jakub Brabec (FC Viktoria Plzeň).

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme SK Dynamo Č. Budějovice: z ihriska odchádza Filip Havelka, prichádza Lukáš Havel.

88
    Káčerov center našiel hlavu Beauguela, ale ten si pomohol faulom a tak jeho gólová hlavička nemôže byť uznaná.

87
    Skovajsa fauloval a hostia získavajú priamy kop z celkom zaujímavej pozície. Plzeň tak má ešte šancu zahroziť, hráči sa dohadujú, ako priamy kop realizujú.

86
    Sme už v samom záver tohto zápasu. Stále to teda vyzerá ne deľbu bodov po bezgólovej remíze.

85
    Striedanie v tíme SK Dynamo Č. Budějovice: z ihriska odchádza Mick Van Buren, prichádza Lukáš Jánošík.

84
    Hosťujúci celok zahrával rohový kop, ale domáca defenzíva sa mala na pozore a dostáva loptu do bezpečia.

83
    Tlak hostí ešte pokračoval ďalej, ale nasledovať bude len odkop od Vorelovej brány.

82
    Plzeň kombinuje pred šestnástkou súpera, ale domáca defenzíva dostáva všetky nebezpečné lopty preč.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Dočkáme sa v ňom napokon presného zásahu?

80
    V druhom polčase ešte nebola ani jedna vyložená gólová šanci na žiadnej strane. Čas sa začína krátiť, zatiaľ to vyzerá na bezgólovú remízu.

79
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Zdeněk Ondrášek, prichádza Jean-David Beauguel.

78
    Striedanie v tíme SK Dynamo Č. Budějovice: z ihriska odchádza Karol Mészáros, prichádza Matej Mršić.

77
    Dynamu nevyšla rozhorávka a zadarmo poskytlo loptu súperovi. Plzeň na nič nečaká a okamžite sa pokúša o rýchly útočný výpad.

76
    Domáci tréner ešte ani raz nestriedal, ale už sledujeme pohyb pri striedačke. Uvidíme, čo nám ešte tento zápas ponúkne.

75
    Hostia neskórovali ani v minulom zápase a prehrali na pôde Zlína 1:0! Na gól tak už čakajú dlhšiu dobu, keby sa zrodila prípadná bezgólová remíza, tak by zrejme spokojnejší boli domáci futbalisti.

74
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Adriel D´Avila Ba Loua, prichádza Marko Alvir.

74
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Pavel Bucha, prichádza Miroslav Káčer.

73
    Plzeň ako favorit zápasu sa snaží hrať aktívne, ale do žiadny šancí sa hostia nevedia dostať.

72
    Postupne sa dostávame do záverečnej časti tohto zápasu. Aj naďalej čakáme na úvodný presný zásah, ale všetko to je ešte na oboch stranách otvorené.

71
    V krátkom slede zahrávala Plzeň dva rohové kopy za sebou, ale ani jede z nich neviedol k ohrozeniu domácej brány.

70
    Stále ani jeden z trénerov nestriedal. Práve možno noví hráči na ihrisku by priniesli potrebné oživenie do hry.

69
    Aj rohový kop dokázali domáci futbalisti ubrániť, ale Plzeň aj naďalej zostáva pri lopte.

68
    Kopic sa dostal k lopte a vo vnútri pokutového územia posielal prízemný center pred domácu bránu, ten defenzíva súpera odvrátila a nasledovať bude rohový kop.

67
    Domáci celok stále drží loptu, ale nedarí sa mu v prechode na útočnú polovicu. Pre České Buďejovice je podstatné, že súpera nepúšťa do žiadnej šance.

66
    Dynamo pohodlne drží loptu na svojich kopačkách a pokúša sa o prechod na útočnú polovicu.

65
    Zakrátko sa podobná situácia zopakovala, Ba Loua nezachytil dlhú prihrávku a domáci získavajú aut na svojej polovici ihriska.

64
    Hosťujúci Ba Loua sa snažil dobehnúť ťažkú a dlhú prihrávku, ale napokon to bude len odkop od domácej brány.

63
    Plzeň sa momentálne snaží v prechode na útočnú polovicu, ale je to bez želaného efektu.

62
    Stále je to teda otvorené na oboch stranách, domáci celok sa dnes po defenzívnej stránke pripravil úspešne a drží doma v ťažkom zápase šancu na bodový zápis.

61
    Hodina z tohto stretnutia je už minulosťou. Aj naďalej čakáme na úvodný presný zásah, Plzeň sa ako favorit zápasu trápi.

60
    Obaja hráči sú napokon v poriadku a druhý polčas môže pokračovať ďalej.

59
    Útočná snaha hostí sa končí faulom Buchu na van Burena. Hra je momentálne prerušená a prebieha ošetrenie domáceho futbalistu.

58
    České Budějovice sa nakrátko dostali na útočnú polovicu, ale po nepresnej prihrávke končí lopta za postranou čiarou a Plzeň získava autové vhadzovanie.

57
    Kopci dlho čakal v pokutovom území, až bol od lopty odstavený a nasledovať bude len odkop od Vorelovej brány.

56
    Neúspešný útočný výpad na druhej strane, Hruška poholdne pokryl slabé zakončenie a rozohráva loptu na svojich spoluhráčov v poli.

55
    Kopic vybojoval faul a tak priamy kop pre Plzeň z dobrej pozície. Jeho rozohrávky sa chopil Kalvach, následne sa k odrazenej lopte dostal Bucha, ale mieril nad domác bránu.

54
    Ani toto zakončenie smerom na domácu bránu gólový účet zápasu neotvorilo, Ondrášek z dobrej pozície poslal loptu len do rukavíc brankára Vorela!

53
    Do nádejnej pozície sa dostával Kopic, ale jeho zakončenie spoza pokutovéjo územia žiadnym soôsobom bránu domácich neohrozilo.

52
    Domáci sa dostali po rýchlom brejku na útočnú polovicu, ale Brabec bol pozorný a súperovi zobral loptu z kopačiek.

51
    Rýchly útočný výpad hosi ťahal Řezník, ktorý napokon aj zakončil v pokutovom území, ale jeho strala bola slabá a Vorel pohodlen prebral loptu do svojich rukavíc.

50
    Po nedovolenom zákroku operovala Plzeň na útočnej polovici, ale hostia sa do žiadneho zaujímavého zakončenia nedostali.

49
    Žltú kartu dostáva Pavel Novák (SK Dynamo Č. Budějovice).

48
    Napokon z toho boli až dva rohové kopy za sebou, ale ten posledný Buchtov center nebol úspešný a nasledovať bude odkop od domácej brány.

47
    Ba Loua nedokázal prejsť cez obrancov súpera až do pokutového územia, ale pre hostí vybojoval aspoň rohový kop.

46
    Druhý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril domácim futbalistom. Ani jeden z trénerov nestriedal.

46

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné dejstve v Českých Budějoviciach je už minulosoťu. Napokon sme v ňom gól nevideli, šance na skórovanie mali oba celky. Plzň od určitého momentu hrala aktívnejšie, ale túto aktivitu na gól nepretavila. Uvidíme, čo nám ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 19:31.

45

44
    Riadny hrací čas úvodného dejstva sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

43
    Plzeň to v závere prvého polčasu ešte skúša smerom dopredu, ale je to bez želaného efektu.

42
    Zakrátko domáci zahrávali rohový kop, ale Brandnerov center si hostia dokázali postrážiť.

41
    Po dlhšej dobe sme sledovali útočný výpad domácich, ale hlavičkové zakončenie od Brandnera nebolo úspešné.

40
    Necelých päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Stále to je bez gólov na oboch stranách.

39
    Zo strednej vzdialenosti to vyskúšal hosťujúci Kopic, le jeho pokus brankár Vorel dokázal pokryť a lopta končí v jeho rukaviciach.

38
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti prvého dejstve. Dočkáme sa do prestávky presného zásahu?

37
    Domáci celok úspešne zvládol ubrániť aj tento rohový kop a získava loptu na svoje kopačky.

36
    Řezníkov center dokázali Budějovice odvrátiť do bezpečia, ale domáci celok bude čeliť ďalšiemu rohovému kopu.

35
    Ba Loua sa dostával k prihrávke a aj zakončil, obrana domácich odvracia loptu na ďalší rohový kop.

34
    Plzeň sa usadila na útočnej polovici a snaží sa pred polčasovou prestávkou ísť do vedenia.

33
    Onedlho hostia zahrávali ďalší rohový kop, ale ani center od Buchty nebol nijak nebezpečný.

32
    Zakrátko zahhrávali rohový kop aj hostia, ale ani ten žiadny rozruch nepriniesol.

31
    Boli sme svedkami prvého rohového kopu zo strany domáceho celku, ale nič zaujímavého to neznamenalo.

30
    Polhodina z tohto stretnutia je už minulosťou. Zatiaľ nepadol gól ani na jednej strane.

28
    Center od Skovajsu nebol úspešný a k lopte sa už dostávajú po dlhšej odmlke hostia.

27
    Budějovice aj naďalej zostávajú pri lopte a postpne sa dostávajú do útoku. Teraz sa Plzeň musí brániť.

26
    Hosťom nevyšiel prechod na útočnú polovicu a lopta sa vracia späť na kopačky domáceho celku.

25
    Po dlhšom obliehaní súperovho pokutového územia sa k strele dostal Brandner, ale mieril len do miest, kde stá pripravený brankár Hruška.

24
    SK Dynamo Č. Budějovice sa snažia o postupný prechod na útočnú polovicu, hostia okamžite vysoko napádajú túto rozohrávku.

23
    Hosťujúci futbalista Ondrášek sa dostal do zakončenia hlavou, ale v ťažkej pozícii nemieril presne.

22
    Dostávame sa do druhej polovice prvého polčasu, zatiaľ je to bez gólov na oboch stranách, ale domáci aj hostia mali šancu na skórovanie.

21
    Po dlhšej časti nasledoval útočný výpad domáceho tímu, ale Javorek mieril len do rukavíc prirpaveného brankára Hrušku.

19
    K lopte sa dostal Čermák, ale jeho center nebol presný a nasledovať bude odkop od domácej brány.

18
    Domáci futbalisti sú pod tlakom, ale hostí do ďalšej šance nechcú pustiť.

17
    Po faule hostia zostávajú pri lopte, nevedia však prekonať pozornú obranu domáceho celku.

16
    Plzeň sa presúva na útočnú polovicu a čelí vysokému napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.

15
    Štvrťhodina z hry je minulosťou, hostia aj naďalej hrajú veľmi aktívne a ako favorit skúšajú ísť do vedenia.

14
    Budějovice tak zvládli ďalší nápor zo strany súpera a pokúšajú sa presunúť hru na jeho polovicu.

13
    Plzeň mala možnosť zahrávať ďalší rohový kop, ale hlavička od Hejdu smerovala mimo domácu bránu.

12
    O ďalší strelecký pokus hostí sa postaral Kalvach, ale brankár Vorel bol pozorný a pohodlne jeho strelu zneškondil.

11
    Úvodných desať minúť ponúklo šance na oboch stranách, Plzeň však postupne preberá iniciatívu hry do svojej réžie.

10
    Hosťujúci celok však pokračuje v aktivite a domáca obrana musela odvracať ďalší center zo svojho pokutového územia.

9
    Budějovice sa mali na pozore a centrovanú loptu dostávajú do bezpečia.

8
    Spoza pokutového územia sa k strele dostal Ondrášek, jeho pokus bol tečovaný a hostia budú kopať rohový kop.

7
    Viktoria Plzeň sa snaží o odpoveď a s loptou sa presúva na útočnú polovicu.

6
    Prvá veľká šanca domáceho tímu v tomto zápase! Buren sa dostával sám na hosťujúcu bránu, ale Hruška dobre čítal hru a znemožnil mu zakončiť, Mészáros následne prázdnu bránu netrafil.

5
    Hostia však na nič nečakajú a okamžite vysoko napádajú rozohrávku domáceho tímu, ktoré je v úvodných minútach pod tlakom.

4
    Plzeň z priameho kopu bránu domácich neohrozila a loptu získavajú Budějovice, ktoré si tak môžu vydýchnuť.

3
    Domáci futbalista Lukáš Skovajsa sa previnil faulom a Plzeň budez ahrávať priamy kop. Hostia porkačujú vo svojej aktivite.

2
    Plzeň za zakrátko znova dostáva k lopte a snaží sa o presnun an útočnú polovicu.

1
    Je tu prvý polčas a hneď na úvod veľká šanca! Hosťujúci futbalsita Brabec sa dostal k lopte, ale jeho zakončenie smeruje nad domácu bránu!

1

SK Dynamo Č. Budějovice: Vorel – Králik, P. Novák, Skovajsa, Talovierov – Brandner, Čavoš (C), Havelka, Javorek – Van Buren, Mészáros

Náhradníci: Drobný – Čolić, L. Havel, Mršić, M. Valenta, Bassey, Jánošík

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Hejda, Limberský, Brabec (C), Řezník – Bucha, Kalvach, Al. Čermák, Ondrášek – Ba Loua, J. Kopic

Náhradníci: Staněk – Kayamba, Beauguel, Pernica, Alvir, J. Kovařík, Káčer

Rozhodca: Berka – Paták, Horák

Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá SK Dynamo Č. Budějovice a FC Viktoria Plzeň. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 18:30.

Česká FORTUNA:LIGA pokračuje deviatym kolom a to okrem iného prinesie aj súboj tímov z opačných častí tabuľky v Českých Budějoviciach.

Domáci celok nazbieral doposiaľ 9 bodov a nachádza sa na predbežnom 12. mieste. České Budějovice dokázali zvíťaziť v dvoch posledných zápasoch a v predposlednom kole získali zaujímavý skalp, keď zvíťazili na pôde Sparty Praha 4:2 a následne v poslednom kole domáci vyhrali doma s Bohemians 2:1.

Hostia zrejme nie sú vôbec spokojní. Zatiaľ majú na svojom konte 16 bodov a to v nabitom vrchu tabuľky stačí len na predbežné 4. mieste, pričom na prvú Slaviu stráca Plzeň už 6 bodov. V poslednom kole Plzeň nedokázala vyhrať na pôde Zlína a prehrala 1:0.

Favoritom tohto zápasu podľa vypísaných kurzov je Plzeň, ktorá musí odčiniť prehru z minulého kola. Domáci sú však momentálne vo výbornej fazóne, takže to Plzeň nebude mať také ľahké. Sledujte náš online prenos.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.