Valladolid – Eibar 1:2 (kon.) | Atlético Madrid – Villarreal 0:0 (kon.) | Sociedad – Getafe 3:0 (kon.)
Elche – Huesca 0:0 (kon.) | Valencia – Real Betis 0:2 (kon.)
Atlético Madrid
0:0 (0:0)
Villarreal CF
Sobota 03.10.2020, 16:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 5. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Vítam všetkých priaznivcov futbalu pri sledovaní tohto online textového prenosu. V ňom sa spoločne zameriame na stretnutie, v ktorom proti sebe nastúpia mužstvá Atlético Madrid – Villarreal CF. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 16:00.

Cez víkend je na programe 5. kolo španielskej LaLigy. Na Wanda Metropolitano proti sebe nastúpia celky z opačnej časti tabuľky.

Aj keď sa už hrá piate kolo, domáci doposiaľ odohrali len dva zápasy. V jednom prípade vyhrali, v tom druhom remizovali a tak Atléticu so 4 bodmi patrí predbežné 12. miesto.

Hostia majú na svojom konte 7 bodov a to stačí na predbežné 4. miesto. Rovnaký počet bodov majú aj tri celky pred Villarrealom, ktorý má však horšie skóre, inkasoval najväčší počet gól a to sedem.

Toto je stretnutie, ktoré nemá jasného favorita. Domácim prvé dva zápas vyšli dobre, hosťom sa takisto darí. Sledujte náš online prenos!

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, Felipe, Lodi – Á. Correa, Koke, Partey, Saúl – L. Suárez, Félix

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Albiol, P. Torres, Estupiñán – G. Moreno, Trigueros, Iborra, Parejo, Moisés Gómez – Alcácer

Rozhodca: Fernández – Naranjo, De Francisco

Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom futbalu! Program piateho kolo španielskej LaLigy bude pokračovať od 16tej hodiny súbojom na Estadio Wanda Metropolitano, kde proti sebe nastúpia Atl. Madrid a Villarreal. Zatiaľ si prezrite zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa opäť prihlásime.

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!

1

1
    Prvý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril hosťujúcemu tímu, ktorý nastupuje v žltých dresoch. Domáci hrajú v červeno-bielej kombinácií dresov.

2
    Po nedovolenom zákroku zahrával Villareal priamy kop, center na hranicu pokutového územia si domáci postrážili. Hostia však ešte môžu pokračovať vo svojom útočnom ťažení.

3
    Ďalší priamy kop Villarealu a toto už bolo z nebezpečnejšej pozície. Rozohrávka však nebola ideálna a lopta putuje po Parejovej prihrávke za postranú čiaru.

4
    Hosťujúci celok je stále veľmi aktívny a Gómez sa predral do pokutového územia. Jeho prízemný center pred bránu musel pokryť brankár oblak.

5
    Atlético Madrid tak zvládlo úvodný nápor súpera a už sa domáci pokúsil vyraziť smerom dopredu. Villarreal však zvládol aj svoje povinosti v defenzíve.

6
    Je to ako na hojdačke, raz je v útoku jeden celok a potom druhý. Zatiaľ však čakáme na prvú výraznejšiu šancu, ktorá by mohla viesť aj k presnému zásahu.

7
    Koke zahrával rohový kop domáceho tímu, ale prvý center od rohovej zástavky v tomto zápase nebol nijak nebezpečný. Villarreal následne rýchlo stráca loptu.

8
    Do pokutového územia hostí smeroval Luis Suárez, ale jeho následné zakončenie je nepresné a smeruje mimo troch žrdí.

9
    Atlético opäť kombinuej na útočnej polovici a momentálne tak sledujeme veľký tlak domáceho tímu. Futbalisti v žtlých dresoch nevedia kam skôr skočiť.

10
    Opäť sa pokúšal zakončovať Suárez, ale jeho pokus bol pokrytý. Následne centroval Correa a nasledovať bude druhý rohový kop v tomto zápase.

11
    Aj ten však hostia zvládli ubrániť a získavajú loptu na svoje kopačky. Škoda pre domácich, že z tohto zlaku nevyťažili úvodný presný zásah.

12
    Domáci neúnavne napádajú rozohrávku súpera a hra sa odvíja práve na polovici Villarealu. Uvidíme, kedy príde aj prvá zaujímavá situácia v tomto zápase.

13
    Šanca na založenie protiútoku nevyšla a pri lopte je znova Atlético Madrid. Hosťujúci futbalisti sa tak musia mať na neustálom pozore.

14
    Villarreal v týchto chvíľach drží loptu na svojich kopačkách a snaží sa o postupný prechod na útočnú polovicu.

15
    Estupiñán posielal loptu do šestnástky, ale Goméz nestihol prihrávku dobehnúť a nasledovať bude odkop od Oblkovej brány.

16
    Momentálne tak sledujeme kombináciu domáceho tímu, ktorý zvolil postupný prechod do útoku. Villarreal sa nebojí vysoko napádať súperovu rozohrávku.

17
    Stále však čakáme na prvý zaujímavejší moment, Madridu postupný útok nevyšiel a tak je lopta v moci hosťujúceho celku.

18
    Nepresná prihrávka na druhú stranu pokutového územia domácich. Hostia následne zabojovali v strede poľa a získavajú loptu späť na svoje kopačky.

19
    Villarreal kombinuje na svojej polovici ihriska a snaží sa o prechod na útočnú polovicu.

20
    Hosťujúci Gaspar skúšal zakončenie z hranice pokutového územia, jeho strelu pod brvno musel brankár Oblak vyraziť na rohový kop! Ten už hostia aj stihli zahrať, rozohrávka nakrátko nebola úspešna.

21
    Domáci celok sa ešte musel zakrátko znova brániť, ale futbalisti v žltých dresoch už loptu do pokutového územai nedostali.

22
    Dostávame sa približne za polovicu úvodného dejstva. Zatiaľ sme videli jeden zaujímavejší moment, domácich podržal brankár Oblak.

23
    Chcelo by to však, aby zaujímavých momentov pribúdalo ďalej, zatiaľ je to veľmi bojovné stretnutie z oboch strán.

24
    Nepresný nákop domácich do pokutového územia súpera, nasledovať bude len odkop od Asenjovej brány.

25
    Hosťujúci tréner bol teraz výrazne napomínaný hlavným rozhodcom. Napokn nemusel lavičku opustiť, ale bola to výrazná debata.

26
    Stále čakáme na ďalšie zaujímavé momenty či už na jednej alebo druhej strane. Všetko sú tu postupné útoky z oboch stán a nič podstatného neznamenajú.

27
    Atlético kombinovalo pred pokutovým územím súpera, ale následná prihrávka do šestnásky bola zblokovaná do bezpečia.

28
    Domáci následne opäť rýchlo zakombinovali, Suarézova aktivita prináša rohový kop.

29
    Villarreal si postrážil Correrov center a hostia následne čelia veľkému tlaku.

30
    Ofsajd prerušil ďalšie útočné ťaženie domáceho tímu.

31
    Polhodina z tohto stretnutia je už minulosťou. Stále čakáme na otvárací zásah.

32
    Momentálne sú tu veľké nepresnosti na oboch stranách a tak nevidíme žiadne zaujímavé momenty.

33
    Villarreal úspešne ubránil útok domáceho tímu pred pokutovým územím, domáci však výrazne zatlačili. To podstané, teda strelený gól to však neprináša.

34
    Aktuálne prebieha boj o loptu v strede poľa. Naozaj by to chcelo ďalší výrazný moment, ktorý by celú hru oživil.

35
    Albiol výborne pokryl útok domácich a sledujeme kombináciu žltej ponorky.

36
    Ani Villarreal však v útoku nijak slávne nepochodil, stále je to také nezáživné, čo sme zrejme nečakali.

37
    Lodi zakladal útok domáceho tímu a po faule na jeho osobu bude nasledovať priamy kop na útočnej polovici. Je to celkom zaujímavá pozícia pre Atĺetico.

38
    Parejove zakončenie bolo tečované a domáci mohli zahrávať rohový kop. Center pred bránu však odvrátila hosťujúca defenzíva do bezpečia.

39
    Atĺetico zahrávalo ďalší rohový kop, po ktorom nasledovalo aj zakončenie, ktorý by však neplatilo, keďže sa píska útočný faul.

40
    Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Uvidíme, či sa vôbec v úvodnom dejstve dočkáme presného zásahu.

41
    Hosťujúca defenzíva sa musela mať na pozore, Albiol zblokoval loptu na rohový kop. Ten však následne nič zaujímavého neponúkol.

42
    Dostávame sa do záverečnej časti prvého polčasu. Stále to vyzerá, že si na góly budeme musieť počkať až do druhého polčasu.

43
    Villarreal ubránil útok domácich a momentálne kombinuje na svojej polovici ihriska.

44
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

45

Napokon sa ani nič nenadstavovalo, nebol žiadny dôvod prvý polčas predlžovať. Úvodné dejstvo veľa futbalovej krásny neponúklo, videli sme len jeden zaujímavý moment hostí, pri ktorom si výborne počínal brankár Oblak.

Verme, že druhý polčas bude oveľa zaujímavejší, začne sa približne o 17:03.

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

46

47
    Druhý polčas tohto zápasu je už v plnom prúde, ani jeden z trénerov nestriedal.

48
    Oba celky sa hneď pokúsili o rýchly útočný výpad, ale stále si pochvali zaslúžia defenzívy aktérov zápasu.

49
    Atlético sa postupne presúva na útočnú polovicu, ale domácim sa stále nedarí presadiť sa dnes výraznejšie v útoku.

50
    Moreno si výborne nabehol pred domácu bránu, ale na Gasparov center nedokázal adekvátne reagovať.

50
    Žltú kartu dostáva Raúl Albiol (Villarreal CF).

51
    Po autovom vhadzovaní sa pred domácou bránou ocitol v zakončení Asenjo, ale nepodarilo sa mu Oblaka prekonať! Veľké zaváhanie domácej obrany.

52
    Villareal mal tak v tomto zápase už dve sľubné príleitosti, ale ani jednu z nich nedokázal na gól premeniť.

53
    To domáci celok sa zatiaľ v ofenzíve výrazne trápi. Atĺetico musí čo najskôr niečo vymyslieť, ak chce v tomto zápase zvíťaziť na domácej pôde.

54
    Opäť máme možnosť sledovať útočné ťaženie hosťujúceho celku, Villarreal však zvolil postupný prechod na polovicu svojho súpera.

55
    Sledovali sme dva rýchle brejky na oboch stranách, defenzívy však boli znova na mieste včas.

56
    Žltú kartu dostáva Renan Lodi (Atlético Madrid).

57
    Domáci futbalisti sú momentálne pri lopte, ale stále to v prechode do ofenzívy výrazne škrípe.

58
    Asenjo mal teraz čo robiť, aby skackaný center pred svoju bránu vyrazil do bezpečia! Nasledovať bude rohový kop domáceho tímu.

59
    Rohový kop už hostia zvládli ubrániť a bude z toho len odkop od brány.

60
    Aj po hodine hry stále čakáme na prvý presný zásah v tomto zápase. Druhý polčas je o neičo živší, ale stále neprichádzajú vyložené gólové situácie.

61
    Hostia si museli dať pozor na centrovanú loptu do pokutového územia, tlak domácich trvá naďalej.

62
    Asenjo si pripisuje úspešný zákrok, keď poholdne pokryl zakončenie z pravej strany a loptu schoval vo svojich rukaviciach.

63
    Máme tak možnosť teraz sledovať útočné ťaženie Villarrealu, ktorý bol v posledných chvíľach smerom dopredu veľmi nevýrazný.

64
    Hosťujúci Trigueros to skúšal spoza pokutového územia, ale jeho zakončenie smeruje tesne vedľa domácej brány.

65
    Suarézove nepresné zakončenie putuje mimo bránu a tak Asenjo nemusel vôbec zasahovať.

66
    Pre oba celky je to veľmi náročné stretnutie. Stále čakáme na otvárací zásah, ktorý môže prísť prípadne na konci stretnutia.

67
    Možno noví hráči na ihrisku by mohli priniesť potrebné oživenie, už sledujeme pohyby pri oboch lavičkách.

68
    Domáci futbalisti kombinujú na útočnej polovici, ale žiadne zaujímavé momenty neprichádzajú. Villarreal sa pokúša o vysoké napádanie tejto rozohrávky.

69
    Dlhá prihrávka do pokutového územia hostí nebola úspešná, nasledovať bude odkop od Asenjovej brány.

70
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Luis Suárez, prichádza Diego Costa.
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Ángel Correa, prichádza Marcos Llorente.
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Koke, prichádza Yannick Carrasco.

71
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti tohto zápasu. To sú už tie momenty, kedy sa láme chlieb.

72
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Paco Alcácer, prichádza Samuel Chukwueze.

73
    Už dlhšiu dobu neprišiel žiadny výrazný moment ani z jednej strany. Uvidíme, ako do hry zapadnú noví hráči na ihrisku.

74
    Carrasco zahrával rohový kop, ale nasledoval len útočný faul a tak tu bude odkop od Asenjovej brány.

75
    Toto hostia pokazili. Veľmi pekná kombinácia Villarrealu vyvrcholila len nepresným zakončením od Morena.

76
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza João Félix, prichádza Héctor Herrera.

77
    Čas sa začína pomaličky krátiť. Aj naďalej je to bez streleného gólu a smeruje to za deľbou bodov.

78
    Stále sú tu aj nepresnosti na oboch stranách, ktoré vo finálnej fáze zabraňujú strelenie gólu.

79
    Žltú kartu dostáva Vicente Iborra (Villarreal CF).

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa však bude nadstavovať.

81
    Atlético začína pridávať na svojej aktivite, ale defenzíva súpera je pozorná. Villarreal je momentálne zatlačený na svojej polovici ihriska.

82
    Stále môžme konštatovať, že domáci hrajú veľmi aktívne a snažia sa tento zápas rozhodnúť vo svoj prospech.

83
    Postupne sa v závere zápasu prebúdza Villarreal, ktorý sa snaží takisto ešte niečo zaujímavé smerom dopredu vymyslieť.

84
    Nepresný center do pokutového územia hosťujúceho celku, Villarreal sa pohodlne ubránil.

85
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Manu Trigueros, prichádza Takefusa Kubo.

86
    Do kombinácie domáceho tímu sa zapája brankár Oblak. Uvidíme, či dnes ešte v tomto zápase uvidíme nejaký zaujímavý moment.

87
    Hostia úspešne pokryli aj ďalší útočný výpad domácich a momentálne presúvajú hru ďalej od svojej brány.

88
    Domáci aktívne napádajú rozohrávku súpera a je na nich vidno, že jeden bod im z toho zápasu nestačí.

89
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90+1
    Plynie nám už nadstavený čas, ale nič zaujímavého to neprináša.

90+2
    Čoskoro sa skončí aj nadstavený čas. Reálne to už vyzerá ne bezgólovú remízu a deľbu bodov.

90+3

Ani druhý polčas žiadny gól nepriniesol, aj keď to bol zaujímavejší futbal než v tom prvom. Oba tímy si tak po bezgólovej remíze body podelia.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! (17:51:56)