Burnley – Sheffield Utd. 1:1 (kon.) | Newcastle – West Ham 2:2 (kon.) | Liverpool – Aston Villa 2:0 (kon.)
Southampton – Manchester City 1:0 (kon.)
Liverpool FC
2:0 (0:0)
Aston Villa FC
Nedeľa 05.07.2020, 17:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 33. kolo

Druhý polčas už ponúkol presné zásahy. Liverpool si ukontroloval dianie v druhom dejstve, v 71. minúte otvoril skóre zápasu Mané, potom sa v 89. minúte pridal k nemu Jones a tak tri body zostanú doma.

Ďakujem vám za pozornosť, prajem ešte príjemný zvyšok víkendu. (19:27:58)

90+5

90+4
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Andrew Robertson, prichádza Neco Williams.

90+3
    Hostia sa ešte pokúsili zaútočiť, ale výsledkom je len nepresné zakončenie spoza pokutového územia.

90+2
    Liverpool drží loptu na svojich kopačkách a pohodlne kontroluje záver tohto stretnutia.

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať 5 minút!

90
    Čoskoro sa naplní riadny hrací čas druhého polčasu. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.
    89. Curtis Jones (LIV) - 2:0

89
    Liverpool dal gól!
    Je definitívne rozhodnuté! Liverpool z vlastnej polovice ihriska založil rýchly útočný výpad, ten smeroval až do pokutového územia kde Salah hlavou sklepol loptu pre CURTISA JONESA a ten ju presnou strelou dostáva do siete – 2:0!

88
    Domáci stále kontrolujú záver zápasu. Ak to takto pôjde ďalej, tri body zostaný na Anfield Road.

87
    Dlhá prihrávka až do pokutového územia domácich putovala len k brankárovi Alissonovi. Ten už rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.

86
    Zatiaľ zo strany hostí žiadny záverečný tlak neprichádza. Liverpoolu sa aj naďalej darí držať hru ďaleku od svojej brány.

85
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Trézéguet, prichádza Indiana Vassilev.

84
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Naby Keïta, prichádza Curtis Jones.

83
    Loptu už má na svojich kopačkách domáci celok, ktorý drží hru čo najďalej od svojej brány.

82
    Obrana domácich si s touto situáciu poradila a dostáva loptu do bezpečia. Aston Villa ešte môže skúsiť vo svojom ťažení pokračovať.

81
    Po nedovolenom zákroku získavajú hostia priamy kop na útočnej polovici.

80
    Dianie na ihrisku pokračuje ďalej, zatiaľ aj s Mingsom. Uvidíme, čo nám ponúkne záverečná časť tohto stretnutia.

79
    Hosťujúci Mings ostáva ležať na trávniku po nepríjemnom strete. Zatiaľ je v opatere lekárov, uvidíme, či bude môcť v tomto zápase pokračovať.