Jekaterinburg – Novosibirsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – S.Moskva 4:1 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
1:2 (0:1, 0:1, 1:0) Stav série: 1:4
HC Sibir Novosibirsk
cz Utorok 10.03.2020, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Play-off KHL • Osemfinále

56:35
    Tak to může být pro Avtomobilist konečná! Garejev dohrál Šarova a rozhodčí mu nemilosrdně napařili dvě minuty za faul kolenem.

53:10
    Domácí dostávají přesilovou hru! Po trestu za podrážení bude na trestné lavici trnout Jevgenij Česalin.

47:29
    Velký tlak Avtomobilistu končí kvůli krosčeku Dana Sextona v útočném pásmu! Novosibirsk si může oddechnout a v přesilovce třeba zvýšit na 3:1.

40:00
    Domácí si do třetí třetiny přenesou přesilovku. Za podražení Mozera inkasoval dvě minuty Danil Romancev.

36:40
    Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Alexej Jakovlev – 2 min., držení).

31:15
    Další zranění ve tváři na straně Novosibirsku! Tentokrát jde o Nikolaje Timašova, které trefila hůl projíždějícího Garejeva. V tomto případě se už domácí hráč vyloučení nevyhnul.

24:45
    Další problém pro domácí tým! Za podrážení míří na trestnou lavici obránce Maxim Berezin.

17:32
    Jekatěrinburg si hned po inkasovaném gólu vytvořil velký tlak, z něhož ale vytěžil jen přesilovku za nedovolené bránění Timašova.

15:10
    Jegor Milovzorov byl podražen domácím obráncem Trjamkinem, což znamená první přesilovou hru pro Novosibirsk.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 41. Dacjuk (Berezin, D. Bodrov) – 17. Sajustov (Loginov, Šarov), 25. Česalin

Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Galkin) – Alexej Vasilevskij, Batyršin, Trjamkin, Berezin, Mamkin, D. Bodrov, Valitov – Sexton, Holland, Dawes (C) – Golyšev, Dacjuk (A), Belousov – Macek, Litovčenko, Platt (A) – A. Garejev, Kučeriavenko, Mozer – Ovčinnikov.
    HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasikov) – Loginov (C), Jokipakka, Timašov, K. Alexejev, J. Chabarov (A), Ilja Morozov, Jermakov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, J. Peltola (A) – Michajlov, Romancev, Česalin – I. Makarov, Pervušin, A. Jakovlev – Romajev.

Rozhodca: Bělov, Gašilov – Gordenko, Sysujev.

Diváci: 5 300