Prešov – Písek | 31:21 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 37:22 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 30:25 (kon.) |
Šaľa – Most | 26:31 (kon.) |
SHC Maloměřice – Kopřivnice | 35:42 (kon.) | | | Královo Pole – Zubří | 23:31 (kon.) | | | Jičín – Plzeň | 23:32 (kon.) |
Nové Veselí – Frýdek-M. | 35:22 (kon.) |
koniec
Iuventa Michalovce
37:22
(18:11)
HC DAC Dunajská Streda
21
|
Žltá karta pre tím Iuventa Michalovce (Miriam Kakaščíková). (13:9)
|
|
12
|
Žltá karta pre tím MŠK Dunajská Streda (Boglárka Bíziková). (5:6)
|
|
10
|
Žltá karta pre tím Iuventa Michalovce (Bibiana Štefaníková). (4:5)
|
|
4
|
Žltá karta pre tím MŠK Dunajská Streda (Fanni Brunczviková). (0:3)
|
Iuventa Michalovce | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | I. Jablonská-Bobalová | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | V. Kordowiecká | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | V. Bajčiová | 6/0 | 0 | 0 | ||
19 | PS | A. Holejová | 7/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | M. Kakaščíková | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | P | V. Kišíková | 0/0 | 0 | 1 | ||
4 | P | M. Pustá | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | M. Radovićová | 2/0 | 0 | 0 | ||
44 | P | E. Savková | 1/0 | 0 | 1 | ||
7 | PK | B. Štefaníková | 2/0 | 0 | 0 | ||
18 | PS | M. Štefanová | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | J. Trifunovićová | 5/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | N. Trúnková | 7/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 33/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | ||
HC DAC Dunajská Streda | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
19 | B | K. Bugárová | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | L. Bundová | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | B | B. Oláhová | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | SS | B. Bíziková | 8/0 | 1 | 0 | ||
13 | P | F. Brunczviková | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | PS | C. Bugárová | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | D. Kozmová | 2/0 | 0 | 0 | ||
3 | P | L. Lelkesová | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | P | R. Mészárosová | 1/0 | 0 | 1 | ||
67 | SS | A. Ollé | 1/0 | 0 | 0 | ||
31 | P | M. Rajnohová | 5/0 | 0 | 0 | ||
17 | P | M. Straková | 1/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 20/0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Iuventa Michalovce:
Bobal-Jablonska – Pustá, Štefaníková, Kišíková, Trifunovićová, Kordowiecká, Trúnková, Štefanová, Kakaščíková, Holejová, Bajčiová, Radovićová, Savková.
Náhradníci:
Tréner:
HC DAC Dunajská Streda: Bundová, K. Bugárová – Lelkesová, B. Bíziková, Kozmová, Brunczviková, Straková, Mészárosová, M. Rajnohová, Oláhová, Ollé, C. Bugárová.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC DAC Dunajská Streda: Bundová, K. Bugárová – Lelkesová, B. Bíziková, Kozmová, Brunczviková, Straková, Mészárosová, M. Rajnohová, Oláhová, Ollé, C. Bugárová.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Miroslav Revaj