Mladá Boleslav – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Columbus – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | Carolina – NJ Devils | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Montreal | 4:1 (kon.) |
Winnipeg – San Jose | 2:3 (kon.) | | | Boston – Detroit | 4:1 (kon.) | | | St. Louis – Nashville | 3:4 (kon.) |
Tampa Bay – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | Florida – Edmonton | 1:4 (kon.) | | | Minnesota – San Jose | 0:2 (kon.) |
Novosibirsk – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Barys – Soči | 3:2 (kon.) | | | Ufa – Petrohrad | 4:5 (po pr.) |
Čeljabinsk – Red Star Kunlun | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Jaroslavľ – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) | | | Helsinki – Metallurg Magnitogorsk | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kazaň – S.Moskva | 4:1 (kon.) | | | Nižnekamsk – Vladivostok | 6:1 (kon.) | | | Novgorod – Chabarovsk | 2:5 (kon.) |
Dinamo Minsk – Jekaterinburg | 4:6 (kon.) | | | Riga – D. Moskva | 6:7 (po pr.) |
Studénka Sledge – Zlín sledge | 5:2 (kon.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 4:2 (kon.) |
po s.n. (3:1)
Traktor Čeljabinsk
3:2
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Kunlun
Tomáš Lysý
Denisa Józsová
Góly a asistencie:
9. An. Popov (Kosov, Karlin), 34. Osnovin, rozh. náj. Stěpanov – 31. Lockhart, 32. Werek (Foo, T. Murphy)
Rozhodca: Bondar, Odins – Vilyugin, Judin
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
1:0 Vjačeslav Osnovin (CLJ)
1:0 Hunter Shinkaruk (KUN)
2. séria:
1:0 Tomáš Hyka (CLJ)
1:1 Luke Lockhart (KUN)
3. séria:
2:1 Lukáš Sedlák (CLJ)
2:1 Devante Smith-Pelly (KUN)
4. séria:
3:1 Jegor Stěpanov (CLJ)
3:1 Tyler Wong (KUN)
Traktor Čeljabinsk:
S. Galimov (Fedotov) – Bailen, Isajev, Borodkin, Šepelev, S. Těreščenko, Karpuchin, Jasinskij, Menšikov – Sedlák, Hyka, Calof – Karlin, Tridčikov, Kosov – An. Popov, Osnovin, Stěpanov – Bobyľov, N. Komarov, Čebykin.
Náhradníci:
Tréner:
Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Šustr, D. Osipov, T. Murphy, Chelios, Bartley, Sproul – Yip, Foo, Lockhart – Shinkaruk, Cracknell, Wong – Smith-Pelly, Magee, Werek – Kane, Brulé, Skvorcovs.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Šustr, D. Osipov, T. Murphy, Chelios, Bartley, Sproul – Yip, Foo, Lockhart – Shinkaruk, Cracknell, Wong – Smith-Pelly, Magee, Werek – Kane, Brulé, Skvorcovs.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bondar, Odins – Vilyugin, Judin
Diváci:
Domácí tým zvládl nájezdy lépe, vyhrál je 3:1 a celkově zvítězil 3:2, když si rozhodující nájezd zapsal JEGOR STĚPANOV.
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Victor Bartley – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., hrubost).