Detva – Nitra | 0:5 (kon.) | | | Poprad – Miškovec | 5:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Budapešť | 4:2 (kon.) |
Zvolen – Nové Zámky | 6:0 (kon.) | | | Trenčín – Lipt. Mikuláš | 2:0 (kon.) |
Pov. Bystrica – Trnava | 5:3 (kon.) | | | Levice – Žilina | 0:4 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 2:1 (po pr.) |
Hradec Králové – Pardubice | 3:4 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Plzeň | 4:0 (kon.) |
Litvínov – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Sparta Praha – Kometa Brno | 4:3 (po pr.) | | | Vítkovice – Kladno | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 4:1 (kon.) |
Toronto – Ottawa | 2:1 (po pr.) | | | Detroit – NY Rangers | 0:1 (kon.) | | | NJ Devils – Dallas | 2:3 (po pr.) |
Philadelphia – Colorado | 6:3 (kon.) | | | Winnipeg – St. Louis | 5:2 (kon.) | | | Arizona – Chicago | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Nashville – Vegas | 0:3 (kon.) | | | Minnesota – Boston | 1:6 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 3:8 (kon.) |
LA Kings – Anaheim | 1:3 (kon.) | | | San Jose – Tampa Bay | 0:3 (kon.) | | | Washington – Pittsburgh | 3:4 (kon.) |
Montreal – Columbus | 3:4 (kon.) | | | Carolina – Vancouver | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Vladivostok – Ufa | 4:3 (3:1 po s.n.) | | | Red Star Kunlun – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) |
po s.n. (3:1)
Admiral Vladivostok
4:3
(1:0, 0:1, 2:2 - 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
David Suchý
Góly a asistencie:
12. Lalonde (Vicharev, Bakoš), 45. Glazačev (Mereskin), 47. Korosteljov (Silajev), rozh. náj. Bakoš – 27. Kadejkin (Kugryšev), 60. Šošnikov (Kugryšev), 60. Burmistrov (Šošnikov, Larsen)
Rozhodca: Bukin, Frano – Viljugin, Ponamarenko
Diváci: 4119
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Dmitrij Kugryšev (UFA)
1:0 Nikita Korosteljov (VLD)
2. séria:
1:1 Nikita Šošnikov (UFA)
1:1 Konstantin Glazačev (VLD)
3. séria:
1:1 Sakari Manninen (UFA)
2:1 Oleg Lomako (VLD)
4. séria:
2:1 Iľja Krikunov (UFA)
3:1 Martin Bakoš (VLD)
Admiral Vladivostok:
Truškov (Krasotkin) – Achijarov, Ugolnikov, Almqvist, Lalonde, Bobrjašov, Osipov (A), Kozlovskij, Ostrovskij – Konnov, V. Strelcov, Strelcov – Bakoš, Ljungh, Vicharev (C) – Glazačev (A), Mereskin, K. Voronin – Lomako, Silajev, Korosteljov.
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Karejev (Vyprickij) – Larsen (C), Panin, Koledov, Lisovec, Ar. Sergejev, Pašnin, Alalykin, Baškirov – Hartikainen, Manninen (A), Kručinin (A) – M. Majorov, Burmistrov, Šošnikov – , Kadejkin, Kugryšev – Soloduchin, Kartajev, Krikunov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Karejev (Vyprickij) – Larsen (C), Panin, Koledov, Lisovec, Ar. Sergejev, Pašnin, Alalykin, Baškirov – Hartikainen, Manninen (A), Kručinin (A) – M. Majorov, Burmistrov, Šošnikov – , Kadejkin, Kugryšev – Soloduchin, Kartajev, Krikunov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bukin, Frano – Viljugin, Ponamarenko
Diváci: 4119
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).