Doneck – Slovácko 1:0 (kon.) | Bellmare – Plzeň 0:1 (kon.) | Marbella – Sparta Praha 2:1 (kon.)
Škendija – Karviná 0:0 (kon.) | Balzan – Brno 0:0 (kon.) | Birkirkara – Ostrava 1:3 (kon.)
Škendija Tetovo
0:0 (0:0)
MFK Karviná
cz Štvrtok 30.01.2020, 13:00 • Gradski Stadion, Tetovo • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

MFK Karviná
    Hráče Karviné čeká poslední zápas na jejich zimním soustředění v Turecku. Poslední dva přípravné zápasy karvinští fotbalisté prohráli. Nejdříve nedokázali přehrát CS Universitatea Craiova a prohráli 3:1. Ve druhém zápase už byl výsledek lepší, ale také bez pomyslných bodů. Zaglebie zvítězila v poměru 2:1, o jedinou branku zelených se postaral Marek Hanousek.

FK Škendija 79 Tetovo
    FK Škendija 79 Tetovo je fotbalový klub, který pochází z Makedonie. Klub byl založen v roce 1979 a je vítězem posledních dvou ročníků makedonské ligy. Po podzimní části se nachází na druhém místě ligy a na první Skopje ztrácí manko osmi bodů. Jeho barvy hájí od letoška i Ján Krivák, který hrál dvě sezony v karvinském dresu.

Trenér Karviné Juraj Karábek se k zápasu vyjádřil takto: „Všichni si moc přejeme vyhrát, ale víme, že nastoupíme proti makedonskému soupeři, který je aktuálně dvojnásobným mistrem své země. Každopádně kvůli kvalitním soupeřům jsme do Turecka cestovali. Na závěrečný test se těšíme.“

FK Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Dallku, Krivak, Mici, Radeski, Alimi, Totre, Imeri, Ahmedi, Ibraimi

MFK Karviná: Bolek – Moravec, Janečka, Stropek, Čonka – Vukadinović, Bukata, Hanousek, Lingr – Kubala – Taiwo.

1

3
    Zatím nevidíme žádné větší šance, hra se přelévá z jedné strany na druhou.

6
    Míč mají v moci častěji domácí, zatím však hrají pouze před útočnou třetinou hřiště. Uvidíme, jestli budou pokračovat v náporu, nebo převezme iniciativu Karviná.

10
    Po úvodním tlaku domácích se snaží o kombinaci také Karviná. Doufáme, že to přinese českému týmu ovoce!

13
    Zatím vidíme vyrovnanou partii s minimem šancí na každé straně, stav stále 0:0.

16
    Skóre se zatím nemění, hra je vyrovnaná. Můžeme z úvodních minut předpokládat, že v tomto zápase moc gólů nepadne

20
    Stále čekáme na první branku zápasu, snad to neskončí 0:0. Takový výsledek by nepotěšil náročné oko diváka!

25
    Karviná se drží častěji na míči, gólové šance z toho však nepramení.

35
    Zápas nám zatím branku nepřinesl, oba týmy zřejmě dostávají lekci z efektivity.
    Škendija nebyla daleko od první branky.

40
    Vypadá to, že první poločas nám branku nepřinese.
    Standardka Karviné

45

46

47
    Vítám Vás ve druhém poločase, snad nyní uvidíme více gólů než v prvním poločase.

53
    Další minuty uběhly a gólovou radost jsme zatím nezažili. Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale zatím bez gólového efektu na obou stranách.

57
    Budu se stále opakovat, ale gól zatím nepadl. Náznaky šancí vidíme u obou týmů, to je tak bohužel jediné.

66
    Obrana domácích i Karviné pracuje na jedničku! Zaslouží si pochvalu.

75
    Tak v tomto zápase moc gólů neuvidíme, budeme rádi za jeden přesný zásah.

80
    Do začátku ligy zbývají dva týdny, vypadá to, že Karviná má pevnou obranu, ještě vypilovat útočnou fázi. Stav stále 0:0.