Everton – Arsenal 0:0 (kon.) | Aston Villa – Southampton 1:3 (kon.) | Bournemouth – Burnley 0:1 (kon.)
Brighton – Sheffield Utd. 0:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Norwich – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Manchester City – Leicester 3:1 (kon.)
Manchester City
3:1 (2:1)
Leicester City
Sobota 21.12.2019, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 18. kolo

Druhý polčas ponúkol už len jeden presný zásah. Treba dodať, že v druhom polčase boli aktívnejší domáci futbalisti a ich víťazstvo 3:1 napokon spečatil svojim gólom Jesus. Manchester City sa tak na Leicester City dotiahli na rozdiel jedného bodu.

S týmto konštatovaním sa už na dnes lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera! (20:24:48)

90+5

90+4
    Čoskoro by hlavný rozhodca tohto stretnutia Dean mal toto stretnutia na Etihad Stadium ukončiť.

90+3
    Zápas sa už len dohráva, o osude je rozhodnuté, domáci Manchester City si do tabuľky pripíše tri body.

90+2
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Kevin De Bruyne, prichádza Sergio Agüero.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Chilwell si nabehol pred pokutové územie domácich, zakončiť úspešne sa mu už nepodarilo.

89
    Riadny hrací čas v druhom polčase sa už čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

88
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Raheem Sterling, prichádza Philip Foden.

87
    Striedajúci Praet si nabehol do pokutového územia domácich, ale nedokázal už na centrovanú loptu správnym spôsobom reagovať.

86
    Dlhšiu dobu sa v závere zápasu nič zaujímavého nedeje, už sa to celé len dohráva.

84
    Navyše, hostia už pôsobia dosť odovzdaným dojmom. Zrejme sú si už vedomí, že za taký krátky čas proti tak kvalitnému súperovi sa už toho veľa vymyslieť nedá.

83
    Leicester sa teraz takisto snaží o prienik na útočnú polovicu, ale ďalej ako za stred ihriska sa nedostáva.

82
    Predsa len sa ešte domáci pokúsili preniknúť smerom dopredu, ale zastavila ich pozorná obrana súpera.

81
    O osude tohto zápasu sa však pomaly zdá byť rozhodnuté. Domáci s loptou na kopačkách pohodlne kontrolujú záver celého tohto stretnutia.

80
    Necelých 10 minút ostáva do konca druhého polčasu, možno sa ešte niečo málo bude aj nadstavovať.

79
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Ilkay Gündoğan, prichádza Rodri.

78
    Podobne však v útoku teraz dopadli aj hostia a tak sa lopta pomerne rýchlo vrátila späť na kopačky Manchesteru City.