Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | SP - Šprint žien, 7,5 km, Östersund | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Killington | Bassinová (ITA) (prebieha) | | | Slalom žien, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Killington | Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | (zruš.) |
Žrebovanie základných skupín EURO 2020 | (prebieha) |
Stíhačka žen 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (zruš.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka mužů 15 km volně, Ruka
Vítěz: J. H. Klæbo (NOR)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 35:29,7 min
2. Emil Iversen (NOR) +1,8 s
3. Iivo Niskanen (FIN) +11,1
4. Pål Golberg (NOR) +47,9
5. Aleksander Bolšunov (RUS) +48,3
6. Hans Christer Holund (NOR) +52,1
7. Didrik Tønseth (NOR) +58,8
8. Sjur Røthe (NOR) +1:16,4
9. Calle Halfvarsson (SWE) +1:33,6
10. Sergej Ustjugov (RUS) +1:39,0
11. Andrej Larkov (RUS) +1:40,8
12. Erik Valnes (NOR) +1:41,1
13. Jens Burman (SWE) +1,41,6
13. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:41,6
15. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +1:49,5
16. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +2:25,3
17. Johan Häggström (SWE) +2:25,7
18. Ivan Jakimuškin (RUS) +2:33,5
19. Federico Pellegrino (ITA) +2:36,6
20. Arťem Malcev (RUS) +2:41,0
21. Ilja Poroškin (RUS) +2:42,6
22. Andrej Melničenko (RUS) +2:44,9
23. Lari Lehtonen (FIN) +2:45,5
24. Jonas Baumann (SUI) +3:00,1
25. Erik Bjornsen (USA) +3:13,8
26. Björn Sandström (SWE) +3:16,4
27. Lucas Bögl (GER) +3:19,4
28. Beda Klee (SUI) +3:26,0
29. Michail Semjonov (BLR) +3:29,1
30. Michal Novák (CZE) +3:38,4
...
69. Ján Koristek (SVK) +7:01,3
Startovní listina
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Iivo Niskanen (FIN)
4. Pål Golberg (NOR)
5. Aleksander Bolšunov (RUS)
6. Didrik Tønseth (NOR)
7. Andrej Larkov (RUS)
8. Sergej Ustjugov (RUS)
9. Calle Halfvarsson (SWE)
10. Federico Pellegrino (ITA)
11. Hans Christer Holund (NOR)
12. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
13. Johan Häggström (SWE)
14. Ivan Jakimuškin (RUS)
15. Erik Valnes (NOR)
16. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
17. Jens Burman (SWE)
18. Sjur Røthe (NOR)
19. Perttu Hyvärinen (FIN)
20. Lari Lehtonen (FIN)
21. Ilja Poroškin (RUS)
22. Arťem Malcev (RUS)
23. Jonas Baumann (SUI)
24. Juho Mikkonen (FIN)
25. Andrej Melničenko (RUS)
26. Francesco De Fabiani (ITA)
27. Sebastian Eisenlauer (GER)
28. Erik Bjornsen (USA)
29. Joni Mäki (FIN)
30. Lauri Lepistö (FIN)
31. Simen Hegstad Krüger (NOR)
32. Björn Sandström (SWE)
33. Simeon Hamilton (USA)
34. Ilja Semikov (RUS)
35. Janosch Brugger (GER)
36. Beda Klee (SUI)
37. Lucas Bögl (GER)
38. Axel Ekström (SWE)
39. Michail Semjonov (BLR)
40. Markus Vuorela (FIN)
41. Hirojuki Mijazawa (JPN)
42. Michal Novák (CZE)
43. Naoto Baba (JPN)
44. Jonas Dobler (GER)
45. Richard Jouve (FRA)
46. Gleb Retivych (RUS)
47. Juuso Haarala (FIN)
48. Andrew Musgrave (GBR)
49. David Norris (USA)
50. Andreas Katz (GER)
51. Jason Rüesch (SUI)
52. Keišin Jošida (JPN)
53. Vitalij Puchkalo (KAZ)
54. Giandomenico Salvadori (ITA)
55. Maurice Manificat (FRA)
56. Oskar Svensson (SWE)
57. Jevgenij Veličko (KAZ)
58. Adrien Backscheider (FRA)
59. Konstantin Borcov (KAZ)
60. Clement Parisse (FRA)
61. Maicol Rastelli (ITA)
62. Lauri Vuorinen (FIN)
63. Lucas Chanavat (FRA)
64. Valentin Chauvin (FRA)
65. Dominik Bury (POL)
66. Maciej Staręga (POL)
67. Teodor Peterson (SWE)
68. Kevin Bolger (USA)
69. Stefan Zelger (ITA)
70. Kyle Bratrud (USA)
71. Scott Patterson (USA)
72. Dominik Bury (POL)
73. Olžas Klimin (KAZ)
74. Aljaksandr Voranau (BLR)
75. Snorri Einarsson (ISL)
76. Thomas Wick (GER)
77. Karri Hakala (FIN)
78. Martin Himma (EST)
79. Verneri Suhonen (FIN)
80. Mikajel Mikajeljan (ARM)
81. Oleksij Krasovskij (UKR)
82. Asset Djussenov (KAZ)
83. Tadevos Poghosjan (ARM)
84. Jan Kostruba (UKR)
85. Ján Koristek (SVK)
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 35:29,7 min
2. Emil Iversen (NOR) +1,8 s
3. Iivo Niskanen (FIN) +11,1
4. Pål Golberg (NOR) +47,9
5. Aleksander Bolšunov (RUS) +48,3
6. Hans Christer Holund (NOR) +52,1
7. Didrik Tønseth (NOR) +58,8
8. Sjur Røthe (NOR) +1:16,4
9. Calle Halfvarsson (SWE) +1:33,6
10. Sergej Ustjugov (RUS) +1:39,0
11. Andrej Larkov (RUS) +1:40,8
12. Erik Valnes (NOR) +1:41,1
13. Jens Burman (SWE) +1,41,6
13. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:41,6
15. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +1:49,5
16. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +2:25,3
17. Johan Häggström (SWE) +2:25,7
18. Ivan Jakimuškin (RUS) +2:33,5
19. Federico Pellegrino (ITA) +2:36,6
20. Arťem Malcev (RUS) +2:41,0
21. Ilja Poroškin (RUS) +2:42,6
22. Andrej Melničenko (RUS) +2:44,9
23. Lari Lehtonen (FIN) +2:45,5
24. Jonas Baumann (SUI) +3:00,1
25. Erik Bjornsen (USA) +3:13,8
26. Björn Sandström (SWE) +3:16,4
27. Lucas Bögl (GER) +3:19,4
28. Beda Klee (SUI) +3:26,0
29. Michail Semjonov (BLR) +3:29,1
30. Michal Novák (CZE) +3:38,4
...
69. Ján Koristek (SVK) +7:01,3
Startovní listina
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Iivo Niskanen (FIN)
4. Pål Golberg (NOR)
5. Aleksander Bolšunov (RUS)
6. Didrik Tønseth (NOR)
7. Andrej Larkov (RUS)
8. Sergej Ustjugov (RUS)
9. Calle Halfvarsson (SWE)
10. Federico Pellegrino (ITA)
11. Hans Christer Holund (NOR)
12. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
13. Johan Häggström (SWE)
14. Ivan Jakimuškin (RUS)
15. Erik Valnes (NOR)
16. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
17. Jens Burman (SWE)
18. Sjur Røthe (NOR)
19. Perttu Hyvärinen (FIN)
20. Lari Lehtonen (FIN)
21. Ilja Poroškin (RUS)
22. Arťem Malcev (RUS)
23. Jonas Baumann (SUI)
24. Juho Mikkonen (FIN)
25. Andrej Melničenko (RUS)
26. Francesco De Fabiani (ITA)
27. Sebastian Eisenlauer (GER)
28. Erik Bjornsen (USA)
29. Joni Mäki (FIN)
30. Lauri Lepistö (FIN)
31. Simen Hegstad Krüger (NOR)
32. Björn Sandström (SWE)
33. Simeon Hamilton (USA)
34. Ilja Semikov (RUS)
35. Janosch Brugger (GER)
36. Beda Klee (SUI)
37. Lucas Bögl (GER)
38. Axel Ekström (SWE)
39. Michail Semjonov (BLR)
40. Markus Vuorela (FIN)
41. Hirojuki Mijazawa (JPN)
42. Michal Novák (CZE)
43. Naoto Baba (JPN)
44. Jonas Dobler (GER)
45. Richard Jouve (FRA)
46. Gleb Retivych (RUS)
47. Juuso Haarala (FIN)
48. Andrew Musgrave (GBR)
49. David Norris (USA)
50. Andreas Katz (GER)
51. Jason Rüesch (SUI)
52. Keišin Jošida (JPN)
53. Vitalij Puchkalo (KAZ)
54. Giandomenico Salvadori (ITA)
55. Maurice Manificat (FRA)
56. Oskar Svensson (SWE)
57. Jevgenij Veličko (KAZ)
58. Adrien Backscheider (FRA)
59. Konstantin Borcov (KAZ)
60. Clement Parisse (FRA)
61. Maicol Rastelli (ITA)
62. Lauri Vuorinen (FIN)
63. Lucas Chanavat (FRA)
64. Valentin Chauvin (FRA)
65. Dominik Bury (POL)
66. Maciej Staręga (POL)
67. Teodor Peterson (SWE)
68. Kevin Bolger (USA)
69. Stefan Zelger (ITA)
70. Kyle Bratrud (USA)
71. Scott Patterson (USA)
72. Dominik Bury (POL)
73. Olžas Klimin (KAZ)
74. Aljaksandr Voranau (BLR)
75. Snorri Einarsson (ISL)
76. Thomas Wick (GER)
77. Karri Hakala (FIN)
78. Martin Himma (EST)
79. Verneri Suhonen (FIN)
80. Mikajel Mikajeljan (ARM)
81. Oleksij Krasovskij (UKR)
82. Asset Djussenov (KAZ)
83. Tadevos Poghosjan (ARM)
84. Jan Kostruba (UKR)
85. Ján Koristek (SVK)
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 35:29,7 min
2. Emil Iversen (NOR) +1,8 s
3. Iivo Niskanen (FIN) +11,1
4. Pål Golberg (NOR) +47,9
5. Aleksander Bolšunov (RUS) +48,3
6. Hans Christer Holund (NOR) +52,1
7. Didrik Tønseth (NOR) +58,8
8. Sjur Røthe (NOR) +1:16,4
9. Calle Halfvarsson (SWE) +1:33,6
10. Sergej Ustjugov (RUS) +1:39,0
11. Andrej Larkov (RUS) +1:40,8
12. Erik Valnes (NOR) +1:41,1
13. Jens Burman (SWE) +1,41,6
13. Perttu Hyvärinen (FIN) +1:41,6
15. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +1:49,5
16. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) +2:25,3
17. Johan Häggström (SWE) +2:25,7
18. Ivan Jakimuškin (RUS) +2:33,5
19. Federico Pellegrino (ITA) +2:36,6
20. Arťem Malcev (RUS) +2:41,0
21. Ilja Poroškin (RUS) +2:42,6
22. Andrej Melničenko (RUS) +2:44,9
23. Lari Lehtonen (FIN) +2:45,5
24. Jonas Baumann (SUI) +3:00,1
25. Erik Bjornsen (USA) +3:13,8
26. Björn Sandström (SWE) +3:16,4
27. Lucas Bögl (GER) +3:19,4
28. Beda Klee (SUI) +3:26,0
29. Michail Semjonov (BLR) +3:29,1
30. Michal Novák (CZE) +3:38,4
...
69. Ján Koristek (SVK) +7:01,3
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
2. Emil Iversen (NOR)
3. Iivo Niskanen (FIN)
4. Pål Golberg (NOR)
5. Aleksander Bolšunov (RUS)
6. Didrik Tønseth (NOR)
7. Andrej Larkov (RUS)
8. Sergej Ustjugov (RUS)
9. Calle Halfvarsson (SWE)
10. Federico Pellegrino (ITA)
11. Hans Christer Holund (NOR)
12. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
13. Johan Häggström (SWE)
14. Ivan Jakimuškin (RUS)
15. Erik Valnes (NOR)
16. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
17. Jens Burman (SWE)
18. Sjur Røthe (NOR)
19. Perttu Hyvärinen (FIN)
20. Lari Lehtonen (FIN)
21. Ilja Poroškin (RUS)
22. Arťem Malcev (RUS)
23. Jonas Baumann (SUI)
24. Juho Mikkonen (FIN)
25. Andrej Melničenko (RUS)
26. Francesco De Fabiani (ITA)
27. Sebastian Eisenlauer (GER)
28. Erik Bjornsen (USA)
29. Joni Mäki (FIN)
30. Lauri Lepistö (FIN)
31. Simen Hegstad Krüger (NOR)
32. Björn Sandström (SWE)
33. Simeon Hamilton (USA)
34. Ilja Semikov (RUS)
35. Janosch Brugger (GER)
36. Beda Klee (SUI)
37. Lucas Bögl (GER)
38. Axel Ekström (SWE)
39. Michail Semjonov (BLR)
40. Markus Vuorela (FIN)
41. Hirojuki Mijazawa (JPN)
42. Michal Novák (CZE)
43. Naoto Baba (JPN)
44. Jonas Dobler (GER)
45. Richard Jouve (FRA)
46. Gleb Retivych (RUS)
47. Juuso Haarala (FIN)
48. Andrew Musgrave (GBR)
49. David Norris (USA)
50. Andreas Katz (GER)
51. Jason Rüesch (SUI)
52. Keišin Jošida (JPN)
53. Vitalij Puchkalo (KAZ)
54. Giandomenico Salvadori (ITA)
55. Maurice Manificat (FRA)
56. Oskar Svensson (SWE)
57. Jevgenij Veličko (KAZ)
58. Adrien Backscheider (FRA)
59. Konstantin Borcov (KAZ)
60. Clement Parisse (FRA)
61. Maicol Rastelli (ITA)
62. Lauri Vuorinen (FIN)
63. Lucas Chanavat (FRA)
64. Valentin Chauvin (FRA)
65. Dominik Bury (POL)
66. Maciej Staręga (POL)
67. Teodor Peterson (SWE)
68. Kevin Bolger (USA)
69. Stefan Zelger (ITA)
70. Kyle Bratrud (USA)
71. Scott Patterson (USA)
72. Dominik Bury (POL)
73. Olžas Klimin (KAZ)
74. Aljaksandr Voranau (BLR)
75. Snorri Einarsson (ISL)
76. Thomas Wick (GER)
77. Karri Hakala (FIN)
78. Martin Himma (EST)
79. Verneri Suhonen (FIN)
80. Mikajel Mikajeljan (ARM)
81. Oleksij Krasovskij (UKR)
82. Asset Djussenov (KAZ)
83. Tadevos Poghosjan (ARM)
84. Jan Kostruba (UKR)
85. Ján Koristek (SVK)
1. Iivo Niskanen (FIN) 50 bodů
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 46
3. Emil Iversen (NOR) 43
4. Didrik Tønseth (NOR) 40
5. Aleksander Bolšunov (RUS) 37
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 96 bodů
2. Emil Iversen (NOR) 80
3. Pål Golberg (NOR) 78
4. Aleksander Bolšunov (RUS) 77
5. Iivo Niskanen (FIN) 68