Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | SP - Šprint žien, 7,5 km, Östersund | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Killington | Bassinová (ITA) (prebieha) | | | Slalom žien, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Killington | Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | (zruš.) |
Žrebovanie základných skupín EURO 2020 | (prebieha) |
Stíhačka žen 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (zruš.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka žen 10 km volně, Ruka
Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Therese Johaugová (NOR) 25:48
2. Heidi Wengová (NOR) +1.11.3
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:13.3
4. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +1:27.9
5. Jessica Digginsová (USA) +1:30.9
6. Krista Pärmäkoskiová +1:41.0
7. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:52.5
8. Frida Karlssonová (SWE) +1:53.9
9. Kateřina Razýmová (CZE) +2:00.1
10. Rosie Brennanová (USA) +2:15.3
11. Stina Nilssonová (SWE) +2:24.5
12. Kerttu Niskanenová (FIN) +2:26.1
13. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +2:27.3
14. Charlotte Kallaová (SWE) +2:28.9
15. Victoria Carlová (GER) +2:32.0
16. Teresa Stadloberová (AUT) +2:32.4
17. Jonna Sundlingová (SWE) +2:36.1
18. Natalja Něprjajevová (RUS) +2:39.6
19. Moa Lundgrenová (SWE) +2:44.8
20. Masako Išidaová (JPN) +2:48.8
21. Anamarija Lampičová (SLO) +3:07.1
22. Elina Rönnlundová (SWE) +3:07.7
23. Evelina Settlinová (SWE) +3:16.4
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:28.5
25. Anna Svendsenová (NOR) +3:32.1
26. Emma Ribomová (SWE) +3:37.3
27. Katharina Hennigová (GER) +3:40.4
28. Ragnhild Hagaová (NOR) +3:43.3
29. Petra Nováková (CZE) +3:46.1
30. Pia Finková (GER) +4:06.1
Startovní listina
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
4. Natalja Něprjajevová (RUS)
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Kateřina Razýmová (CZE)
8. Rosie Brennanová (USA)
9. Anamarija Lampičová (SLO)
10. Heidi Wengová (NOR)
11. Kerttu Niskanenová (FIN)
12. Jessica Digginsová (USA)
13. Tiril Udnes Wengová (NOR)
14. Masako Išidaová (JPN)
15. Frida Karlssonová (SWE)
16. Elina Rönnlundová (SWE)
17. Anna Svendsenová (NOR)
18. Katharina Hennigová (GER)
19. Stina Nilssonová (SWE)
20. Teresa Stadloberová (AUT)
21. Charlotte Kallaová (SWE)
22. Emma Ribomová (SWE)
23. Moa Lundgrenová (SWE)
24. Victoria Carlová (GER)
25. Evelina Settlinová (SWE)
26. Nadine Fähndrichová (SUI)
27. Alisa Žambalovová (RUS)
28. Johanna Matintalová (FIN)
29. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
30. Lucia Scardoniová (ITA)
31. Jana Kirpičenková (RUS)
32. Johanna Hagströmová (SWE)
33. Laurien van der Graaffová (SUI)
34. Laura Gimmlerová (GER)
35. Anne Kyllönenová (FIN)
36. Lidia Durkinovová (RUS)
37. Sofie Krehlová (GER)
38. Petra Nováková (CZE)
39. Izabela Marciszová (POL)
40. Caterina Ganzová (ITA)
41. Ragnhild Hagaová (NOR)
42. Laura Mononenová (FIN)
43. Susanna Saapunkiová (FIN)
44. Pia Finková (GER)
45. Maja Dahlqvistová (SWE)
46. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
47. Anna Žerebjatěvová (RUS)
48. Vilma Nissinenová (FIN)
49. Diana Golovanová (RUS)
50. Polina Seronosovová (BLR)
51. Antonia Fräbelová (GER)
52. Anni Kainulainenová (FIN)
53. Olga Carevová (RUS)
54. Sandra Schützová (CZE)
55. Julia Kernová (USA)
56. Lisa Unterwegerová (AUT)
57. Anna Comarellaová (ITA)
58. Anita Korvaová (FIN)
59. Patricija Eidukaová (LAT)
60. Irina Bykovová (KAZ)
61. Xin Li (CHN)
62. Valerija Tjulenevová (KAZ)
63. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
64. Caitlin Pattersonová (USA)
65. Anna Ševčenková (KAZ)
66. Hailey Swirbul (USA)
67. Olga Mandriková (KAZ)
68. Alena Procházková (SVK)
69. Rosie Frankowská (USA)
70. Maaret Pajunojaová (FIN)
71. Čchun-süe Čch' (CHN)
72. Weronika Kaletová (POL)
73. Tiia Olkkonenová (FIN)
74. Julija Krolová (UKR)
75. Valjancina Kaminská (UKR
1. Therese Johaugová (NOR) 25:48
2. Heidi Wengová (NOR) +1.11.3
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:13.3
4. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +1:27.9
5. Jessica Digginsová (USA) +1:30.9
6. Krista Pärmäkoskiová +1:41.0
7. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:52.5
8. Frida Karlssonová (SWE) +1:53.9
9. Kateřina Razýmová (CZE) +2:00.1
10. Rosie Brennanová (USA) +2:15.3
11. Stina Nilssonová (SWE) +2:24.5
12. Kerttu Niskanenová (FIN) +2:26.1
13. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +2:27.3
14. Charlotte Kallaová (SWE) +2:28.9
15. Victoria Carlová (GER) +2:32.0
16. Teresa Stadloberová (AUT) +2:32.4
17. Jonna Sundlingová (SWE) +2:36.1
18. Natalja Něprjajevová (RUS) +2:39.6
19. Moa Lundgrenová (SWE) +2:44.8
20. Masako Išidaová (JPN) +2:48.8
21. Anamarija Lampičová (SLO) +3:07.1
22. Elina Rönnlundová (SWE) +3:07.7
23. Evelina Settlinová (SWE) +3:16.4
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:28.5
25. Anna Svendsenová (NOR) +3:32.1
26. Emma Ribomová (SWE) +3:37.3
27. Katharina Hennigová (GER) +3:40.4
28. Ragnhild Hagaová (NOR) +3:43.3
29. Petra Nováková (CZE) +3:46.1
30. Pia Finková (GER) +4:06.1
Startovní listina
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
4. Natalja Něprjajevová (RUS)
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Kateřina Razýmová (CZE)
8. Rosie Brennanová (USA)
9. Anamarija Lampičová (SLO)
10. Heidi Wengová (NOR)
11. Kerttu Niskanenová (FIN)
12. Jessica Digginsová (USA)
13. Tiril Udnes Wengová (NOR)
14. Masako Išidaová (JPN)
15. Frida Karlssonová (SWE)
16. Elina Rönnlundová (SWE)
17. Anna Svendsenová (NOR)
18. Katharina Hennigová (GER)
19. Stina Nilssonová (SWE)
20. Teresa Stadloberová (AUT)
21. Charlotte Kallaová (SWE)
22. Emma Ribomová (SWE)
23. Moa Lundgrenová (SWE)
24. Victoria Carlová (GER)
25. Evelina Settlinová (SWE)
26. Nadine Fähndrichová (SUI)
27. Alisa Žambalovová (RUS)
28. Johanna Matintalová (FIN)
29. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
30. Lucia Scardoniová (ITA)
31. Jana Kirpičenková (RUS)
32. Johanna Hagströmová (SWE)
33. Laurien van der Graaffová (SUI)
34. Laura Gimmlerová (GER)
35. Anne Kyllönenová (FIN)
36. Lidia Durkinovová (RUS)
37. Sofie Krehlová (GER)
38. Petra Nováková (CZE)
39. Izabela Marciszová (POL)
40. Caterina Ganzová (ITA)
41. Ragnhild Hagaová (NOR)
42. Laura Mononenová (FIN)
43. Susanna Saapunkiová (FIN)
44. Pia Finková (GER)
45. Maja Dahlqvistová (SWE)
46. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
47. Anna Žerebjatěvová (RUS)
48. Vilma Nissinenová (FIN)
49. Diana Golovanová (RUS)
50. Polina Seronosovová (BLR)
51. Antonia Fräbelová (GER)
52. Anni Kainulainenová (FIN)
53. Olga Carevová (RUS)
54. Sandra Schützová (CZE)
55. Julia Kernová (USA)
56. Lisa Unterwegerová (AUT)
57. Anna Comarellaová (ITA)
58. Anita Korvaová (FIN)
59. Patricija Eidukaová (LAT)
60. Irina Bykovová (KAZ)
61. Xin Li (CHN)
62. Valerija Tjulenevová (KAZ)
63. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
64. Caitlin Pattersonová (USA)
65. Anna Ševčenková (KAZ)
66. Hailey Swirbul (USA)
67. Olga Mandriková (KAZ)
68. Alena Procházková (SVK)
69. Rosie Frankowská (USA)
70. Maaret Pajunojaová (FIN)
71. Čchun-süe Čch' (CHN)
72. Weronika Kaletová (POL)
73. Tiia Olkkonenová (FIN)
74. Julija Krolová (UKR)
75. Valjancina Kaminská (UKR
1. Therese Johaugová (NOR) 25:48
2. Heidi Wengová (NOR) +1.11.3
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1:13.3
4. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +1:27.9
5. Jessica Digginsová (USA) +1:30.9
6. Krista Pärmäkoskiová +1:41.0
7. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:52.5
8. Frida Karlssonová (SWE) +1:53.9
9. Kateřina Razýmová (CZE) +2:00.1
10. Rosie Brennanová (USA) +2:15.3
11. Stina Nilssonová (SWE) +2:24.5
12. Kerttu Niskanenová (FIN) +2:26.1
13. Anne Kjersti Kalvåová (NOR) +2:27.3
14. Charlotte Kallaová (SWE) +2:28.9
15. Victoria Carlová (GER) +2:32.0
16. Teresa Stadloberová (AUT) +2:32.4
17. Jonna Sundlingová (SWE) +2:36.1
18. Natalja Něprjajevová (RUS) +2:39.6
19. Moa Lundgrenová (SWE) +2:44.8
20. Masako Išidaová (JPN) +2:48.8
21. Anamarija Lampičová (SLO) +3:07.1
22. Elina Rönnlundová (SWE) +3:07.7
23. Evelina Settlinová (SWE) +3:16.4
24. Nadine Fähndrichová (SUI) +3:28.5
25. Anna Svendsenová (NOR) +3:32.1
26. Emma Ribomová (SWE) +3:37.3
27. Katharina Hennigová (GER) +3:40.4
28. Ragnhild Hagaová (NOR) +3:43.3
29. Petra Nováková (CZE) +3:46.1
30. Pia Finková (GER) +4:06.1
1. Therese Johaugová (NOR) 12:36
2. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) +52.4
3. 3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +54.9
4. Heidi Wengová (NOR) +58.1
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +58.6
8. Kateřina Razýmová (CZE) +1:17.7
1. Therese Johaugová (NOR)
2. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA)
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
4. Natalja Něprjajevová (RUS)
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Kateřina Razýmová (CZE)
8. Rosie Brennanová (USA)
9. Anamarija Lampičová (SLO)
10. Heidi Wengová (NOR)
11. Kerttu Niskanenová (FIN)
12. Jessica Digginsová (USA)
13. Tiril Udnes Wengová (NOR)
14. Masako Išidaová (JPN)
15. Frida Karlssonová (SWE)
16. Elina Rönnlundová (SWE)
17. Anna Svendsenová (NOR)
18. Katharina Hennigová (GER)
19. Stina Nilssonová (SWE)
20. Teresa Stadloberová (AUT)
21. Charlotte Kallaová (SWE)
22. Emma Ribomová (SWE)
23. Moa Lundgrenová (SWE)
24. Victoria Carlová (GER)
25. Evelina Settlinová (SWE)
26. Nadine Fähndrichová (SUI)
27. Alisa Žambalovová (RUS)
28. Johanna Matintalová (FIN)
29. Anne Kjersti Kalvåová (NOR)
30. Lucia Scardoniová (ITA)
31. Jana Kirpičenková (RUS)
32. Johanna Hagströmová (SWE)
33. Laurien van der Graaffová (SUI)
34. Laura Gimmlerová (GER)
35. Anne Kyllönenová (FIN)
36. Lidia Durkinovová (RUS)
37. Sofie Krehlová (GER)
38. Petra Nováková (CZE)
39. Izabela Marciszová (POL)
40. Caterina Ganzová (ITA)
41. Ragnhild Hagaová (NOR)
42. Laura Mononenová (FIN)
43. Susanna Saapunkiová (FIN)
44. Pia Finková (GER)
45. Maja Dahlqvistová (SWE)
46. Jekatěrina Smirnovová (RUS)
47. Anna Žerebjatěvová (RUS)
48. Vilma Nissinenová (FIN)
49. Diana Golovanová (RUS)
50. Polina Seronosovová (BLR)
51. Antonia Fräbelová (GER)
52. Anni Kainulainenová (FIN)
53. Olga Carevová (RUS)
54. Sandra Schützová (CZE)
55. Julia Kernová (USA)
56. Lisa Unterwegerová (AUT)
57. Anna Comarellaová (ITA)
58. Anita Korvaová (FIN)
59. Patricija Eidukaová (LAT)
60. Irina Bykovová (KAZ)
61. Xin Li (CHN)
62. Valerija Tjulenevová (KAZ)
63. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
64. Caitlin Pattersonová (USA)
65. Anna Ševčenková (KAZ)
66. Hailey Swirbul (USA)
67. Olga Mandriková (KAZ)
68. Alena Procházková (SVK)
69. Rosie Frankowská (USA)
70. Maaret Pajunojaová (FIN)
71. Čchun-süe Čch' (CHN)
72. Weronika Kaletová (POL)
73. Tiia Olkkonenová (FIN)
74. Julija Krolová (UKR)
75. Valjancina Kaminská (UKR)
1. Sadie Maubetová Bjornsenová (USA) 83 bodů
2. Natalja Něprjajevová (RUS) 75
3. Jonna Sundlingová (SWE) 68
4. Therese Johaugová (NOR) 61
5. 5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) 56
V sobotu pak běžkyně absolvovaly první distanční závod nové sezóny. V souboji na 10 kilometrů klasickým způsobem se z vítězství radovala Therese Johaugová. Skvělý výkon podala také česká závodnice Kateřina Razýmová, která překvapivě doběhla na fantastickém pátém místě!