Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | SP - Šprint žien, 7,5 km, Östersund | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Killington | Bassinová (ITA) (prebieha) | | | Slalom žien, 1. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Killington | Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | (zruš.) |
Žrebovanie základných skupín EURO 2020 | (prebieha) |
Stíhačka žen 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (zruš.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Šprint žien, 7,5 km, Östersund
Vítěz: D. Wiererová (ITA)
Milan Huppert
Konečné pořadí v cíli:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 19:48.5 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +8.6 (2)
3. Markéta Davidová (CZE) +11.9 (0)
4. Franziska Preussová (GER) +19.2 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +21.6 (1)
6. Denise Herrmannová (GER) +22.1 (1)
7. Katharina Innerhoferová (AUT) +37.3 (1)
8. Lena Häckiová (SUI) +39.6 (2)
9. Célia Aymonierová (FRA) +40.0 (1)
10. Vita Semerenková (UKR) +41.1 (1)
11. Hanna Öbergová (SWE) +46.5 (2)
12. Elvira Öbergová (SWE) +46.9 (1)
13. Fujuko Tačizakiová (JPN) +50.2 (0)
14. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +50.6 (1)
15. Světlana Mironovová (RUS) +52.8 (3)
16. Federica Sanfilippová (ITA) +56.1 (1)
17. Julia Simonová (FRA) +57.1 (2)
18. Larisa Kuklinová (RUS) +57.7 (1)
19. Eva Puskarčíková (CZE) +59.7 (2)
20. Monika Hojniszová (POL) +1:01.0 (1)
21. Anais Bescondová (FRA) +1:01.9 (2)
22. Mona Brorssonová (SWE) +1:02.4 (2)
23. Mari Ederová (FIN) +1:03.6 (1)
24. Valj Semerenková (UKR) +1:04.5 (1)
25. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:11.0 (2)
26. Johanna Talihärmová (EST) +1:12.7 (1)
27. Ivona Fialková (SVK) +1:12.9 (2)
28. Kamila Żuková (POL) +1:13.7 (1)
29. Tamara Voroninová (RUS) +1:19.6 (1)
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:20.6 (3)
31. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:22.9 (1)
32. Susan Dunkleeová (USA) +1:23.8 (2)
33. Megan Bankesová (CAN) +1:26.2 (2)
34. Baiba Bendiková (LAT) +1:26.6 (2)
35. Vanessa Hinzová (GER) +1:29.1 (2)
36. Elisa Gasparinová (SUI) +1:29.1 (2)
37. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:30.1 (1)
38. Clare Eganová (USA) +1:32.4 (2)
39. Chloé Chevalierová (FRA) +1:33.1 (1)
40. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:34.3 (4)
...
44. Paulina Fialková (SVK) +1:41.0 (3)
45. Veronika Vítková (CZE) +1:42.1 (1)
65. Jessica Jislová (CZE) +2:22.9 (2)
90. Veronika Machyniaková (SVK) +3:37.5 (2)
100. Terezia Poliaková (SVK) +4.24.3 (5)
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 14:08.7 (1)
2. Markéta Davidová (CZE) +3.7 (0)
3. Franziska Preussová (GER) +9.6 (0)
4. Linn Perssonová (SWE) +18.7 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +19.8 (2)
...
19. Eva Puskarčíková (CZE) +46.7 (2)
28. Ivona Fialková (SVK) +57.9 (2)
30. Veronika Vítková (CZE) +1:02.8 (1)
41. Lucie Charvátová (CZE) +1:15.0 (3)
44. Paulina Fialková (SVK) +1:20.4 (3)
61. Jessica Jislová (CZE) +1:40.1 (2)
87. Veronika Machyniaková (SVK) +2:33.4 (2)
100. Terezia Poliaková (SVK) +3:39.4 (5)
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 6:53.2 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +4.5 (0)
3. Denise Herrmannová (GER) +6.5 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +7.3 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +9.5 (0)
...
6. Markéta Davidová (CZE) +10.8 (0)
13. Ivona Fialková (SVK) +21.6 (0)
23. Veronika Vítková (CZE) +30.2 (0)
28. Jessica Jislová (CZE) +35.4 (0)
33. Paulina Fialková (SVK) +37.7 (1)
35. Lucie Charvátová (CZE) +38.8 (1)
37. Eva Puskarčíková (CZE) +39.7 (1)
94. Veronika Machyniaková (SVK) +1:28.1 (1)
102. Terezia Poliaková (SVK) +2:14.5 (3)
Startovní listina:
1. Regina Ojaová (EST)
2. Emma Nilssonová (SWE)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Franziska Hildebrandová (GER)
5. Baiba Bendiková (LAT)
6. Denise Herrmannová (GER)
7. Larisa Kuklinová (RUS)
8. Dorothea Wiererová (ITA)
9. Lena Häckiová (SUI)
10. Sarah Beaudryová (CAN)
11. Nicole Gontierová (ITA)
12. Ivona Fialková (SVK)
13. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
14. Katharina Innerhoferová (AUT)
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
16. Franziska Preussová (GER)
17. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
18. Paulina Fialková (SVK)
19. Veronika Vítková (CZE)
20. Julia Simonová (FRA)
21. Anastasija Merkušinová (UKR)
22. Tiril Eckhoffová (NOR)
23. Kamila Żuková (POL)
24. Lisa Vittozziová (ITA)
25. Anna Frolinová (KOR)
26. Iryna Krjuková (BLR)
27. Anais Bescondová (FRA)
28. Fujuko Tačizakiová (JPN)
29. Johanna Talihärmová (EST)
30. Světlana Mironovová (RUS)
31. Célia Aymonierová (FRA)
32. Vanessa Hinzová (GER)
33. Vita Semerenková (UKR)
34. Monika Hojniszová (POL)
35. Valj Semerenková (UKR)
36. Julia Schwaigerová (AUT)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR)
38. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
39. Elisa Gasparinová (SUI)
40. Hanna Öbergová (SWE)
41. Kinga Zbylutová (POL)
42. Clare Eganová (USA)
43. Mona Brorssonová (SWE)
44. Justine Braisazová (FRA)
45. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
46. Eva Puskarčíková (CZE)
47. Markéta Davidová (CZE)
48. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
49. Federica Sanfilippová (ITA)
50. Emma Lunderová (CAN)
51. Un-čung Ko (KOR)
52. Galina Višněvská (KAZ)
53. Nika Blaženićová (CRO)
54. Polona Klemenčičová (SLO)
55. Tamara Voroninová (RUS)
56. Alla Gilenková (MDA)
57. Terezia Poliaková (SVK)
58. Ťia-lin Tchang (CHN)
59. Linn Perssonová (SWE)
60. Magdalena Gwizdońová (POL)
61. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
62. Selina Gasparinová (SUI)
63. Julija Matvijenková (LAT)
64. Marija Zdravkovová (BLR)
65. Fan-čchi Meng (CHN)
66. Nika Vindišarová (SLO)
67. Darja Blašková (BLR)
68. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
69. Jurie Tanakaová (JPN)
70. Mari Ederová (FIN)
71. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
72. Kristina Rezcovová (RUS)
73. Suvi Minkkinenová (FIN)
74. Nadia Moserová (CAN)
75. Milena Todorovová (BUL)
76. Christina Riederová (AUT)
77. Tuuli Tomingasová (EST)
78. Jelena Kručinkinová (BLR)
79. Karolin Horchlerová (GER)
80. Eniko Martonová (ROU)
81. Caroline Colombová (FRA)
82. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
83. Ingela Anderssonová (SWE)
84. Lucie Charvátová (CZE)
85. Dunja Zdoucová (AUT)
86. Veronika Machyniaková (SVK)
87. Emily Dreissigackerová (USA)
88. Megan Bankesová (CAN)
89. Asuka Hačisuková (JPN)
90. Daniela Kadevová (BUL)
91. Čao-chan Čang (CHN)
92. Aita Gasparinová (SUI)
93. Grete Gaimová (EST)
94. Nadija Bělkinová (UKR)
95. Nina Zadravecová (SLO)
96. Natalja Kočerginová (LTU)
97. Elvira Öbergová (SWE)
98. Jessica Jislová (CZE)
99. Hanna Solaová (BLR)
100. Viktorija Slivková (RUS)
101. Anna Weidelová (GER)
102. Son-su Kim (KOR)
103. Venla Lehtonenová (FIN)
104. Ljudmila Achatovová (KAZ)
105. Chloé Chevalierová (FRA)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 19:48.5 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +8.6 (2)
3. Markéta Davidová (CZE) +11.9 (0)
4. Franziska Preussová (GER) +19.2 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +21.6 (1)
6. Denise Herrmannová (GER) +22.1 (1)
7. Katharina Innerhoferová (AUT) +37.3 (1)
8. Lena Häckiová (SUI) +39.6 (2)
9. Célia Aymonierová (FRA) +40.0 (1)
10. Vita Semerenková (UKR) +41.1 (1)
11. Hanna Öbergová (SWE) +46.5 (2)
12. Elvira Öbergová (SWE) +46.9 (1)
13. Fujuko Tačizakiová (JPN) +50.2 (0)
14. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +50.6 (1)
15. Světlana Mironovová (RUS) +52.8 (3)
16. Federica Sanfilippová (ITA) +56.1 (1)
17. Julia Simonová (FRA) +57.1 (2)
18. Larisa Kuklinová (RUS) +57.7 (1)
19. Eva Puskarčíková (CZE) +59.7 (2)
20. Monika Hojniszová (POL) +1:01.0 (1)
21. Anais Bescondová (FRA) +1:01.9 (2)
22. Mona Brorssonová (SWE) +1:02.4 (2)
23. Mari Ederová (FIN) +1:03.6 (1)
24. Valj Semerenková (UKR) +1:04.5 (1)
25. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:11.0 (2)
26. Johanna Talihärmová (EST) +1:12.7 (1)
27. Ivona Fialková (SVK) +1:12.9 (2)
28. Kamila Żuková (POL) +1:13.7 (1)
29. Tamara Voroninová (RUS) +1:19.6 (1)
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:20.6 (3)
31. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:22.9 (1)
32. Susan Dunkleeová (USA) +1:23.8 (2)
33. Megan Bankesová (CAN) +1:26.2 (2)
34. Baiba Bendiková (LAT) +1:26.6 (2)
35. Vanessa Hinzová (GER) +1:29.1 (2)
36. Elisa Gasparinová (SUI) +1:29.1 (2)
37. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +1:30.1 (1)
38. Clare Eganová (USA) +1:32.4 (2)
39. Chloé Chevalierová (FRA) +1:33.1 (1)
40. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:34.3 (4)
...
44. Paulina Fialková (SVK) +1:41.0 (3)
45. Veronika Vítková (CZE) +1:42.1 (1)
65. Jessica Jislová (CZE) +2:22.9 (2)
90. Veronika Machyniaková (SVK) +3:37.5 (2)
100. Terezia Poliaková (SVK) +4.24.3 (5)
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 14:08.7 (1)
2. Markéta Davidová (CZE) +3.7 (0)
3. Franziska Preussová (GER) +9.6 (0)
4. Linn Perssonová (SWE) +18.7 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +19.8 (2)
...
19. Eva Puskarčíková (CZE) +46.7 (2)
28. Ivona Fialková (SVK) +57.9 (2)
30. Veronika Vítková (CZE) +1:02.8 (1)
41. Lucie Charvátová (CZE) +1:15.0 (3)
44. Paulina Fialková (SVK) +1:20.4 (3)
61. Jessica Jislová (CZE) +1:40.1 (2)
87. Veronika Machyniaková (SVK) +2:33.4 (2)
100. Terezia Poliaková (SVK) +3:39.4 (5)
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 6:53.2 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +4.5 (0)
3. Denise Herrmannová (GER) +6.5 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +7.3 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +9.5 (0)
...
6. Markéta Davidová (CZE) +10.8 (0)
13. Ivona Fialková (SVK) +21.6 (0)
23. Veronika Vítková (CZE) +30.2 (0)
28. Jessica Jislová (CZE) +35.4 (0)
33. Paulina Fialková (SVK) +37.7 (1)
35. Lucie Charvátová (CZE) +38.8 (1)
37. Eva Puskarčíková (CZE) +39.7 (1)
94. Veronika Machyniaková (SVK) +1:28.1 (1)
102. Terezia Poliaková (SVK) +2:14.5 (3)
Startovní listina:
1. Regina Ojaová (EST)
2. Emma Nilssonová (SWE)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Franziska Hildebrandová (GER)
5. Baiba Bendiková (LAT)
6. Denise Herrmannová (GER)
7. Larisa Kuklinová (RUS)
8. Dorothea Wiererová (ITA)
9. Lena Häckiová (SUI)
10. Sarah Beaudryová (CAN)
11. Nicole Gontierová (ITA)
12. Ivona Fialková (SVK)
13. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
14. Katharina Innerhoferová (AUT)
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
16. Franziska Preussová (GER)
17. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
18. Paulina Fialková (SVK)
19. Veronika Vítková (CZE)
20. Julia Simonová (FRA)
21. Anastasija Merkušinová (UKR)
22. Tiril Eckhoffová (NOR)
23. Kamila Żuková (POL)
24. Lisa Vittozziová (ITA)
25. Anna Frolinová (KOR)
26. Iryna Krjuková (BLR)
27. Anais Bescondová (FRA)
28. Fujuko Tačizakiová (JPN)
29. Johanna Talihärmová (EST)
30. Světlana Mironovová (RUS)
31. Célia Aymonierová (FRA)
32. Vanessa Hinzová (GER)
33. Vita Semerenková (UKR)
34. Monika Hojniszová (POL)
35. Valj Semerenková (UKR)
36. Julia Schwaigerová (AUT)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR)
38. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
39. Elisa Gasparinová (SUI)
40. Hanna Öbergová (SWE)
41. Kinga Zbylutová (POL)
42. Clare Eganová (USA)
43. Mona Brorssonová (SWE)
44. Justine Braisazová (FRA)
45. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
46. Eva Puskarčíková (CZE)
47. Markéta Davidová (CZE)
48. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
49. Federica Sanfilippová (ITA)
50. Emma Lunderová (CAN)
51. Un-čung Ko (KOR)
52. Galina Višněvská (KAZ)
53. Nika Blaženićová (CRO)
54. Polona Klemenčičová (SLO)
55. Tamara Voroninová (RUS)
56. Alla Gilenková (MDA)
57. Terezia Poliaková (SVK)
58. Ťia-lin Tchang (CHN)
59. Linn Perssonová (SWE)
60. Magdalena Gwizdońová (POL)
61. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
62. Selina Gasparinová (SUI)
63. Julija Matvijenková (LAT)
64. Marija Zdravkovová (BLR)
65. Fan-čchi Meng (CHN)
66. Nika Vindišarová (SLO)
67. Darja Blašková (BLR)
68. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
69. Jurie Tanakaová (JPN)
70. Mari Ederová (FIN)
71. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
72. Kristina Rezcovová (RUS)
73. Suvi Minkkinenová (FIN)
74. Nadia Moserová (CAN)
75. Milena Todorovová (BUL)
76. Christina Riederová (AUT)
77. Tuuli Tomingasová (EST)
78. Jelena Kručinkinová (BLR)
79. Karolin Horchlerová (GER)
80. Eniko Martonová (ROU)
81. Caroline Colombová (FRA)
82. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
83. Ingela Anderssonová (SWE)
84. Lucie Charvátová (CZE)
85. Dunja Zdoucová (AUT)
86. Veronika Machyniaková (SVK)
87. Emily Dreissigackerová (USA)
88. Megan Bankesová (CAN)
89. Asuka Hačisuková (JPN)
90. Daniela Kadevová (BUL)
91. Čao-chan Čang (CHN)
92. Aita Gasparinová (SUI)
93. Grete Gaimová (EST)
94. Nadija Bělkinová (UKR)
95. Nina Zadravecová (SLO)
96. Natalja Kočerginová (LTU)
97. Elvira Öbergová (SWE)
98. Jessica Jislová (CZE)
99. Hanna Solaová (BLR)
100. Viktorija Slivková (RUS)
101. Anna Weidelová (GER)
102. Son-su Kim (KOR)
103. Venla Lehtonenová (FIN)
104. Ljudmila Achatovová (KAZ)
105. Chloé Chevalierová (FRA)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 19:48.5 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +8.6 (2)
3. Markéta Davidová (CZE) +11.9 (0)
4. Franziska Preussová (GER) +19.2 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +21.6 (1)
...
19. Eva Puskarčíková (CZE) +59.7 (2)
27. Ivona Fialková (SVK) +1:12.9 (2)
30. Lucie Charvátová (CZE) +1:20.6 (3)
44. Paulina Fialková (SVK) +1:41.0 (3)
45. Veronika Vítková (CZE) +1:42.1 (1)
65. Jessica Jislová (CZE) +2:22.9 (2)
90. Veronika Machyniaková (SVK) +3:37.5 (2)
100. Terezia Poliaková (SVK) +4.24.3 (5)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 19:48.5 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +8.6 (2)
3. Markéta Davidová (CZE) +11.9 (0)
4. Franziska Preussová (GER) +19.2 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +21.6 (1)
...
18. Eva Puskarčíková (CZE) +59.7 (2)
26. Ivona Fialková (SVK) +1:12.9 (2)
39. Paulina Fialková (SVK) +1:41.0 (3)
40. Veronika Vítková (CZE) +1:42.1 (1)
68. Terezia Poliaková (SVK) +4.24.3 (5)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 19:48.5 (1)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +8.6 (2)
3. Markéta Davidová (CZE) +11.9 (0)
4. Franziska Preussová (GER) +19.2 (0)
5. Denise Herrmannová (GER) +22.1 (1)
1. Dorothea Wiererová (ITA) 14:08.7 (1)
2. Markéta Davidová (CZE) +3.7 (0)
3. Franziska Preussová (GER) +9.6 (0)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +19.8 (2)
5. Denise Herrmannová (GER) +20.9 (1)
1. Regina Ojaová (EST)
2. Emma Nilssonová (SWE)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Franziska Hildebrandová (GER)
5. Baiba Bendiková (LAT)
6. Denise Herrmannová (GER)
7. Larisa Kuklinová (RUS)
8. Dorothea Wiererová (ITA)
9. Lena Häckiová (SUI)
10. Sarah Beaudryová (CAN)
11. Nicole Gontierová (ITA)
12. Ivona Fialková (SVK)
13. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
14. Katharina Innerhoferová (AUT)
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
16. Franziska Preussová (GER)
17. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
18. Paulina Fialková (SVK)
19. Veronika Vítková (CZE)
20. Julia Simonová (FRA)
21. Anastasija Merkušinová (UKR)
22. Tiril Eckhoffová (NOR)
23. Kamila Żuková (POL)
24. Lisa Vittozziová (ITA)
25. Anna Frolinová (KOR)
26. Iryna Krjuková (BLR)
27. Anais Bescondová (FRA)
28. Fujuko Tačizakiová (JPN)
29. Johanna Talihärmová (EST)
30. Světlana Mironovová (RUS)
31. Célia Aymonierová (FRA)
32. Vanessa Hinzová (GER)
33. Vita Semerenková (UKR)
34. Monika Hojniszová (POL)
35. Valj Semerenková (UKR)
36. Julia Schwaigerová (AUT)
37. Dzinara Alimbekavová (BLR)
38. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
39. Elisa Gasparinová (SUI)
40. Hanna Öbergová (SWE)
41. Kinga Zbylutová (POL)
42. Clare Eganová (USA)
43. Mona Brorssonová (SWE)
44. Justine Braisazová (FRA)
45. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
46. Eva Puskarčíková (CZE)
47. Markéta Davidová (CZE)
48. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
49. Federica Sanfilippová (ITA)
50. Emma Lunderová (CAN)
51. Un-čung Ko (KOR)
52. Galina Višněvská (KAZ)
53. Nika Blaženićová (CRO)
54. Polona Klemenčičová (SLO)
55. Tamara Voroninová (RUS)
56. Alla Gilenková (MDA)
57. Terezia Poliaková (SVK)
58. Ťia-lin Tchang (CHN)
59. Linn Perssonová (SWE)
60. Magdalena Gwizdońová (POL)
61. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
62. Selina Gasparinová (SUI)
63. Julija Matvijenková (LAT)
64. Marija Zdravkovová (BLR)
65. Fan-čchi Meng (CHN)
66. Nika Vindišarová (SLO)
67. Darja Blašková (BLR)
68. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR)
69. Jurie Tanakaová (JPN)
70. Mari Ederová (FIN)
71. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
72. Kristina Rezcovová (RUS)
73. Suvi Minkkinenová (FIN)
74. Nadia Moserová (CAN)
75. Milena Todorovová (BUL)
76. Christina Riederová (AUT)
77. Tuuli Tomingasová (EST)
78. Jelena Kručinkinová (BLR)
79. Karolin Horchlerová (GER)
80. Eniko Martonová (ROU)
81. Caroline Colombová (FRA)
82. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
83. Ingela Anderssonová (SWE)
84. Lucie Charvátová (CZE)
85. Dunja Zdoucová (AUT)
86. Veronika Machyniaková (SVK)
87. Emily Dreissigackerová (USA)
88. Megan Bankesová (CAN)
89. Asuka Hačisuková (JPN)
90. Daniela Kadevová (BUL)
91. Čao-chan Čang (CHN)
92. Aita Gasparinová (SUI)
93. Grete Gaimová (EST)
94. Nadija Bělkinová (UKR)
95. Nina Zadravecová (SLO)
96. Natalja Kočerginová (LTU)
97. Elvira Öbergová (SWE)
98. Jessica Jislová (CZE)
99. Hanna Solaová (BLR)
100. Viktorija Slivková (RUS)
101. Anna Weidelová (GER)
102. Son-su Kim (KOR)
103. Venla Lehtonenová (FIN)
104. Ljudmila Achatovová (KAZ)
105. Chloé Chevalierová (FRA)