Michalovce – Košice | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:3 (kon.) | | | Budapešť – HC Slovan | 1:5 (kon.) |
Zvolen – Nové Zámky | 3:1 (kon.) | | | Trenčín – B. Bystrica | 2:1 (po pr.) | | | Miškovec – Detva | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Martin – Skalica | 2:1 (kon.) | | | Levice – Pov. Bystrica | 6:3 (kon.) | | | Žilina – Spišská N. Ves | 2:1 (kon.) |
Dubnica – Topoľčany | 2:3 (po pr.) | | | Bratislava Capitals – Trnava | 3:4 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Plzeň – K. Vary | 4:3 (kon.) |
Pardubice – Olomouc | 1:2 (po pr.) | | | Liberec – Litvínov | 6:1 (kon.) | | | Kladno – Zlín | 1:0 (kon.) |
Sparta Praha – Hradec Králové | 2:1 (kon.) |
Tampa Bay – NY Rangers | 9:3 (kon.) | | | Florida – Winnipeg | 3:4 (kon.) | | | Buffalo – Carolina | 4:5 (po pr.) |
Minnesota – Arizona | 3:2 (kon.) | | | Edmonton – Colorado | 6:2 (kon.) | | | Vancouver – Dallas | 2:4 (kon.) |
Anaheim – San Jose | 3:5 (kon.) | | | LA Kings – Detroit | 3:2 (po pr.) |
Vladivostok – Helsinki | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Red Star Kunlun – Petrohrad | 2:3 (po pr.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Soči | 1:0 (kon.) |
Riga – Viťaz | 4:0 (kon.) |
Poruba – Warriors Brno | 10:0 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 2:0 (kon.) |
Kladno – Pardubice | 6:1 (kon.) | | | Liberec – Salzburg | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – K. Vary | 5:4 (po pr.) |
Zlín – Sparta Praha | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Jihlava | 6:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Hradec Králové | 0:2 (kon.) |
Olomouc – Slavia | 3:2 (po pr.) | | | Chomutov – Kometa Brno | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Plzeň | 1:3 (kon.) |
koniec
HC Dinamo Riga
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
Viťaz Moskovská oblasť
51:02
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Alexandr Protapovič – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
45:54
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kirill Slepec – 2 min., hákování).
|
|
44:11
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kristofer Berglund – 2 min., podrážení).
|
|
35:46
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Gints Meija – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
28:06
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., podrážení).
|
|
24:09
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Uvis Balinskis – 2 min., držení).
|
|
14:45
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Roberts Lipsbergs – 2 min., podrážení).
|
|
09:13
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexej Byvalcev – 2 min., vražení na hrazení).
|
Góly a asistencie:
11. Ashton (Bartulis, Setdikov), 36. Meija, 49. Setdikov, 53. Džerinš
Rozhodca: Vasiljev, Fraňo – Sivov, Šalagin
Diváci: 6704
Nepremenená penalta:
HC Dinamo Riga:
Salák (An. Makarov) – Bartulis (C), Ališauskas, Sotnieks, Berglund, Marshall, Balinskis, Zile – Rēdlihs (A), Džerinš, Lipsbergs – Ashton, Berzinš, Slepec – Setdikov, Protapovič, Meija (A) – Batna, Gegeris, Marenis – Grinbergs.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (50. Saprykin) – Golovkov, Jeřábek, Katičev, V. Lajunen, Jevsejenkov (A), Voronkov, Jepišin – A. Sjomin (C), Byvaľcev, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Kulagin, P. Černov, Varfolomejev – Arťuchin, Kvartaľnov, Laričev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (50. Saprykin) – Golovkov, Jeřábek, Katičev, V. Lajunen, Jevsejenkov (A), Voronkov, Jepišin – A. Sjomin (C), Byvaľcev, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Kulagin, P. Černov, Varfolomejev – Arťuchin, Kvartaľnov, Laričev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Vasiljev, Fraňo – Sivov, Šalagin
Diváci: 6704
Petr Frömel