Arménsko – Grécko | 0:1 (kon.) | | | Fínsko – Lichtenštajnsko | 3:0 (kon.) | | | Nórsko – Faerské ostrovy | 4:0 (kon.) |
Dánsko – Gibraltar | 6:0 (kon.) | | | Švajčiarsko – Gruzínsko | 1:0 (kon.) | | | Rumunsko – Švédsko | 0:2 (kon.) |
Španielsko – Malta | 7:0 (kon.) | | | Bosna – Taliansko | 0:3 (kon.) |
Cyprus – Nórsko | 1:2 (kon.) | | | Rusko – Lotyšsko | 2:0 (kon.) | | | Bulharsko – Poľsko | 3:0 (kon.) |
Ukrajina – Dánsko | 2:3 (kon.) | | | Rakúsko – Kosovo | 4:0 (kon.) | | | Albánsko – Anglicko | 0:3 (kon.) |
Srbsko – Estónsko | 6:0 (kon.) | | | Škótsko – Grécko | 0:1 (kon.) | | | Francúzsko – Gruzínsko | 3:2 (kon.) |
Dukla Praha – Bohemians | 1:5 (kon.) |
Brazília – Argentína | 0:1 (kon.) | | | Maďarsko – Uruguaj | 1:2 (kon.) |
Holandsko – Česko | 1:4 (kon.) |
koniec
Arménsko
0:1
(0:1)
Grécko
83
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Taron Voskanjan, přichází Petros Avetisjan.
|
|
81
|
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Tasos Bakasetas, přichází Tasos Donis.
|
|
78
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Rumjan Hovsepjan, přichází Artak Jedigarjan.
|
|
74
|
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Evangelos Pavlidis, přichází Efthimis Koulouris.
|
|
66
|
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Petros Mantalos, přichází Georgios Masouras.
|
|
59
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Erik Vardanjan, přichází Artur Sarkisov.
|
Góly:
35. Limnios (D. Giannoulis)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:10.
Rozhodca: Raczkowski – Obukowicz, Siejka (POL)
Diváci:
Karty: 39. Barseghjan (ARM), 77. Hovsepjan (ARM), 84. Artak Jedigarjan (ARM) – 22. D. Giannoulis (GRE), 41. Stafylidis (GRE), 45+1. Mantalos (GRE)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:10.
Arménsko:
Ajrapeťan – Hambardzumjan (C), T. Voskanjan (83. Avetisjan), Calisir, Išchanjan, K. Hovhannisjan – Grigorjan, Hovsepjan (78. Artak Jedigarjan), Barseghjan – Karapeťan, Vardanjan (59. Sarkisov).
Náhradníci: Beglarjan, Kasparov – Avetisjan, Babajan, Danijeljan, Haruťunjan, A. Hovhannisjan, A. Manučarjan, Sarkisov, Simonjan, Artak Jedigarjan.
Tréner:
Grécko: Vlachodimos – Bakakis, Chatzidiakos, Stafylidis (C), D. Giannoulis – Kourbelis, Galanopoulos – Bakasetas (81. Donis) – Limnios, Pavlidis (74. Koulouris), Mantalos (66. Masouras).
Náhradníci: Barkas, Paschalakis – Bouchalakis, Donis, Fetfatzidis, Koulouris, Lambropoulos, Masouras, Mavrias, Siovas, Tsimikas, Vasiliadis.
Tréner:
Náhradníci: Beglarjan, Kasparov – Avetisjan, Babajan, Danijeljan, Haruťunjan, A. Hovhannisjan, A. Manučarjan, Sarkisov, Simonjan, Artak Jedigarjan.
Tréner:
Grécko: Vlachodimos – Bakakis, Chatzidiakos, Stafylidis (C), D. Giannoulis – Kourbelis, Galanopoulos – Bakasetas (81. Donis) – Limnios, Pavlidis (74. Koulouris), Mantalos (66. Masouras).
Náhradníci: Barkas, Paschalakis – Bouchalakis, Donis, Fetfatzidis, Koulouris, Lambropoulos, Masouras, Mavrias, Siovas, Tsimikas, Vasiliadis.
Tréner:
Rozhodca: Raczkowski – Obukowicz, Siejka (POL)
Diváci:
Vojtěch Plášil