NHL
Boston – Pittsburgh 6:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:6 (kon.) | Detroit – Nashville 1:6 (kon.)

Arizona právě vstřelila branku!
    Je hotovo, Coyotes vítězí v prodloužení! Přečíslení 2 na 1 zakončoval z levé strany DEREK STEPAN. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nick Schmaltz.
    55:19 Gaëtan HAAS - 2:2

55:19
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Čas 55:19, skóre 2:2! GAËTAN HAAS úspěšně tečoval před bránou střelu Benninga od modré čáry zprava. Jeho premiérový gól v NHL! Asistence: Matt Benning, Kris Russell.

49:03
    Po dobré práci Draisaitla střílel zprava McDavid, Kuemper podržel svůj tým.

41:24
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (James Neal – 2 min., podrážení).

39:52
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Carl Söderberg – 2 min., hákování).

36:19
    Stepan měl dobrou příležitost při vlastním oslabení, z těsné blízkosti zprava si ovšem na Koskinena nepřišel.

35:09
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Oesterle – 2 min., podrážení).

32:30
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Connor McDavid – 2 min., nedovolené bránění).
    28:52 Carl SÖDERBERG - 1:2

28:52
    Závěr devětadvacáté minuty, Coyotes jdou do vedení! Při přečíslení se střelecky prosadil zleva CARL SÖDERBERG. Jeho čtvrtý gól v sezoně 2019-2020! Bez asistence.

23:15
    Grabner tečoval před bránou nahození Stepana z pravé strany, puk minul jen těsně tři tyče.

20:22
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., držení).

18:08
    Šance Garlanda z těsné blízkosti, Koskinen se blýskl skvělou lapačkou.
    03:30 Michael GRABNER - 1:1

03:30
    Polovina čtvrté minuty, máme vyrovnáno! Zaváhání Oilers v neutrální zóně, Koskinena potom překvapivě prostřelil z levého kruhu pro vhazování MICHAEL GRABNER. Jeho čtvrtý gól v sezoně, 1:1! Bez asistence.
    01:31 Connor MCDAVID - 1:0

01:31
    Čas 01:31, Oilers otevírají skóre dnešního utkání! Velmi pěknou individuální akcí skóroval CONNOR MCDAVID, obrana Coyotes jej nedokázala zastavit. Jeho sedmý gól v sezoně 2019-2020, 1:0! Asistence: Leon Draisaitl.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 2. McDavid (Draisaitl), 56. Haas (Benning, K. Russell) – 4. Grabner, 29. Söderberg, 63. Stepan (Schmaltz)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Klefbom, Persson, Nurse (A), Bear, K. Russell, Benning – Draisaitl (A), McDavid (C), Chiasson – Neal, Nugent-Hopkins, Kassian – Khaira, M. Granlund, Gagner – Haas, Cave, P. Russell.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Ness, Oesterle – Hayton, Dvorak, Kessel (A) – Grabner, Stepan (A), Hinostroza – Keller, Schmaltz, Garland – Crouse, Söderberg, Fischer.

Rozhodca: Graham Skilliter, Brian Pochmara – Matt MacPherson, Ryan Daisy

Diváci: 17 105