Slavia – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 5:4 (2:0 po s.n.)
5:4 (1:0, 3:4, 0:0 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
cz Štvrtok 31.10.2019, 18:00 • enteria arena • turnaj O Pohár DHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.

Rozlílkova střela zajistila Dynamu důležité dva body. Domácí tak na svém ledě poráží Rideru.

38:42
    Dynamo právě vstřelilo branku!

Pardubice ještě zabraly a srovnávají na 4:4. Ondřej ROHLÍK vypálil na hostujícího Pitáka a ten bohužel nesklapl betony včas.

36:10
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Hosté využívají přesilovky a dostávají se na konci druhé třetiny do vedení. Potočný hned po vhazování získal puk a přesnou nahrávkou nabídl KYLNAROVI šanci ke střele, který toho využil a dostal tak svůj tým do jednogóĺového vedení. Asistence – Potočný

35:50

Po menší šarvátce před brankou domácích se puku zmocnil vítkovický KUNC a srovnává tak na 3:3.

30:47
    Ridera právě vstřelila branku!

Domácí Chabada si neudržel puk na hokejce, čehož využil vítkovický LEDNICKÝ a tuto chybu pardubického celku proměnil v další gól.

26:24

Pardubičtí si opět navyšují své šance na výhru, když Rozlílek vystřelil z předbrankového prostoru a Piták nedokázal na střelu zareagovat.

26:04

Vítkovice konečně využily jednu z mnoha šancí, když Vojtovič protlačil puk mezi betony domácího Borovičky. Asistence – Mrva, Bernovský

20:55

Pardubice zahajují druhou třetinu zostra, když VÍT KAŠTÁNEK dokázal proměnit precizní přihrávku od Ondřeje Rohlíka. Asistence – Rohlík.

17:55

Dynamo se na konci první třetiny dostává do vedení, když po přihrávce Daniela Blažeje si puk zpracoval JIŘÍ BUCEK a tvrdou střelou z pravého kruhu poslal puk za záda vítkovického Pitáka. Asistence – Blažej

Sára Zámečníková

Góly a asistencie: 18. Bucek (Blažej), 21. Kaštánek (Rohlík), 27. Rozlílek, 39. Rohlík (Kaštánek), rozh. náj. Rozlílek – 27. Vojtovič (Mrva, Bernovský), 31. Lednický, 36. Kunc (Lednický), 37. Kylnar (Potočný)

2:0   Potočný (VIT)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Nečas) – Oliva, Kubíček, Chabada, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Rouha, Rozlílek, Herčík, Antoníček, Costa, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Paleček, Šťastný
    HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Bystroň, Bílý, Smolka, Zapletal, Kunc, Věntus – Tvrdý, Bernovský, Krška, Lednický, Bochnak, Mrva, Kylnar, Potočný, Gebauer, Vojtovič

Rozhodca: Jechoutek – Lučan, Kis