Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    3:5! Necelých 16 vteřin před koncem doklepl puk za Holtbyho záda TOBIAS RIEDER. Asistence: Andrew Mangiapane, Derek Ryan.
    58:15 John CARLSON - 2:5

58:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Opuštěnou bránu soupeře trefil z neutrální zóny od časoměřičů JOHN CARLSON. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.

56:15
    Talbot na střídačce, Flames už nyní vyzkouší hru bez brankáře.
    52:34 Tom WILSON - 2:4

52:34
    Polovina třiapadesáté minuty, 4:2 pro Capitals! TOM WILSON dostal přihrávku od Ellera a následně zprava prostřelil Talbota. Jeho čtvrtý gól v sezoně! Asistence: Lars Eller, Michal Kempný.

47:51
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., nedovolené bránění).

36:51
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (John Carlson – 2 min., podrážení).
    36:35 Alexandr OVEČKIN - 2:3

36:35
    Netrvalo dlouho a Capitals jsou zpět ve vedení! Z levého kruhu Talbota prostřelil bez přípravy ALEXANDR OVEČKIN. Jeho sedmý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nicklas Bäckström, Radko Gudas.
    36:25 Austin CZARNIK - 2:2

36:25
    Čas 36:25, máme vyrovnáno 2:2! Díky pohotové dorážce z pravé strany se radoval AUSTIN CZARNIK. Jeho první gól v sezoně! Asistence: Milan Lucic, TJ Brodie.

34:21
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (T. J. Oshie – 2 min., sekání).

33:54
    Střela Hamonica od modré čáry zprava, následně ještě dorážka Monahana z těsné blízkosti, Holtby ale v obou případech na jedničku.

25:15
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Derek Ryan – 2 min., nedovolené bránění).
    23:19 Elias LINDHOLM - 1:2

23:19
    Využitá přesilovka Flames, 1:2 z jejich pohledu! Velmi dobrá křižná přihrávka Gaudreaua, z pravého kruhu pro vhazování potom skóroval pod horní tyč ELIAS LINDHOLM. Jeho šestý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Johnny Gaudreau, Mark Giordano.

22:51
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., nedovolené bránění).
    22:41 Chandler STEPHENSON - 0:2

22:41
    Třiadvacátá minuta utkání a dvougólové vedení pro Capitals! Autorem gólu je CHANDLER STEPHENSON, puk si do vlastní brány nešťastně srazil Andersson. Bez asistence.
    20:35 John CARLSON - 0:1

20:35
    Skvělý vstup Capitals do druhé třetiny! Od pravého mantinelu uspěl střelou JOHN CARLSON, Talbot si tohle za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Alex Ovečkin, T.J. Oshie.

11:48
    Backlund se prokličkoval do dobré šance, zleva Holtbyho ale nakonec nepřekonal.

10:10
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nic Dowd – 2 min., držení).

09:02
    Střelecký pokus Hanifina od modré z pravé strany, Holtby si svým zákrokem nebyl vůbec jistý, touš jej trefil do masky.

08:19
    Ovečkin vystřelil zleva bez přípravy, Talbot přitom předvedl efektivní zákrok lapačkou.

06:34
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., sekání).

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 24. E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano), 37. Czarnik (Lucic, Brodie), 60. Rieder (Mangiapane, D. Ryan) – 21. Carlson (Ovečkin, Oshie), 23. Stephenson, 37. Ovečkin (Bäckström, Gudas), 53. T. Wilson (Eller, Kempný), 59. Carlson

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Rieder – Lucic, Jankowski, Frolík.
    Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Hagelin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Stephenson.

Rozhodca: Pierre Lambert, Chris Lee – Darren Gibbs, Kiel Murchison

Diváci: 18 002