Boston – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 4:2 (kon.) | NY Rangers – Arizona 2:3 (po pr.)
Buffalo – San Jose 4:3 (po pr.) | Detroit – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 6:1 (kon.)
Minnesota – Edmonton 3:0 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 2:3 (kon.) | Chicago – Vegas 1:2 (1:2 po s.n.)
    Shea THEODORE - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
    Autorem vítězné branky je SHEA THEODORE.

3. séria
    1:2
    Shea Theodore také předvedl bekhendový blafák a parádní střelou vymetl pravý horní roh brány! Robin Lehner máchl lapačkou zbytečně.

63:22
    Jonathan Toews dostal dvě minuty za podrážení a Vegas má nyní příležitost rozhodnout v přesilové hře.
    58:27 Nick HOLDEN - 1:1

58:27
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    NICK HOLDEN si nyní najel v pravém kruhu na nádhernou přihrávku Marka Stona přes šířku útočného pásma a z úhlu zamířil mezi betony Robina Lehnera! Knights dokázali vyrovnat na 1:1! Asistence: Mark Stone a Paul Stastny.

58:05
    Robin Lehner dobře zasáhl pravým betonem a Marc-André Fleury vystartoval na střídačku!
    41:31 Mark Stone mohl vyrovnat! Ani nadvakrát ale neuspěl.

41:31
    Mark Stone se ocitl v blízkosti pravé tyče brány v obrovské šanci, ani nadvakrát ale nedokázal překonat Robina Lehnera, který dvakrát skvěle zasáhl levým betonem! Mohlo být vyrovnáno!

39:07
    Jonathan Toews fauloval před bránou Golden Knights a dostal dvě plus dvě minuty za vysokou hůl poté, co udeřil do obličeje hostujícího beka Braydena McNabba.

38:29
    Deryk Engelland byl vyloučen za nedovolené bránění a Chicago si zahraje přesilovou hru. Komerční přestávka.
    36:06 William Carrier se řítil sám na bránu, jak to ale dopadlo?

36:06
    William Carrier se řítil sám na bránu a dobře mířil k levé tyči brány, jenže Robin Lehner mu ukradl vyrovnávací gól vyrážečkou! Obrovská šance!
    33:27 Marc André Fleury nyní vytáhl další spektakulární zákrok!

33:27
    Brandon Saad si najel na vzdálenější levé tyči na parádní nahození z pravého křídla a v jízdě mohl skórovat, jenže Marc-André Fleury nyní předvedl úchvatný přesun a pravým betonem mu ukradl gól! Další fantastický zákrok brankáře Knights!

31:37
    Reilly Smith byl během zakončení faulován a obránce Erik Gustafsson dostal dvě minuty za podrážení.
    31:37 Reilly Smith se nyní řítil během oslabení sám na bránu!

31:37
    Reilly Smith se řítil během oslabení sám na bránu a bekhendem minul vzdálenější levou tyč brány!

30:55
    Patrick Kane vystřelil v pravém kruhu zápěstím a jeho pokus se odrazil od horní tyče do ochranné sítě! Blackhawks nyní mohli vést o dvě branky!

30:06
    Alex DeBrincat si najel na vzdálenější levé tyči na nahození z pravého křídla a dobře mířil pod horní tyč, jenže brankář Marc-André Fleury se stihl včas přesunout a levým ramenem vymrštěným do vzduchu puk vyrazit! Fantastický zákrok!

29:48
    Obránce Brayden McNabb míří podruhé v zápase na trestnou lavici, tentokrát za podražení Patricka Kanea.
    16:15 Kirby DACH - 1:0

16:15
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Olli Määttä z pravého křídla nahodil kotouč na vzdálenější levou tyč brány, kde z bezprostřední blízkosti usměrnil puk do prázdné sítě KIRBY DACH a ve druhém zápase vstřelil svůj první gól v NHL! Asistence: Olli Määttä a Dylan Strome.

11:41
    Jake Bischoff byl vyloučen na dvě minuty za krosček a domácí Chicago má k dispozici druhou přesilovou hru.
    11:24 Brankář Marc-André Fleury a jeho spektakulární zákrok!

11:24
    Patrick Kane se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci a z ostrého úhlu mířil pod horní tyč, jenže Marc-André Fleury ho spektakulárním zákrokem vychytal! Následuje komerční brejk.

08:44
    Drake Caggiula nyní fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. První přesilová hra pro Vegas.
    07:08 Marc-André Fleury předvedl v rychlém sledu tři zákroky

07:08
    Dominik Kubalík vypálil na bodu levého kruhu a Marc-André Fleury včas sevřel betony, aby puk vyrazil a vzápětí si poradil i s dorážkou Hawks!

05:30
    Marc-André Fleury podržel střelu Jonathana Toewse z pravého křídla a Brayden McNabb byl vyloučen za hákování. Blackhawks si zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 17. Dach (Määttä, D. Strome) – 59. Holden (Mark Stone, Stastny), rozh. náj. Theodore