Red Star Kunlun – Jaroslavľ 3:6 (kon.) | Helsinki – Ufa 3:2 (3:2 po s.n.) | Novgorod – Petrohrad 1:4 (kon.)
Soči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Dinamo Minsk 3:0 (kon.)
HK Soči
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
CSKA Moskva
cz Nedeľa 13.10.2019, 16:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

58:19
    Nalimov je na střídačce, takže tu máme power-play a tím pádem přesilovku šest na čtyři.

58:19
    Soči napíná poslední síly k tomu, aby zdramatizovali závěr a budou k tomu mít přesilovku. Dvě minuty za držení dostal Klas Dahlbeck.

51:54
    Vylučuje se na straně CSKA, dvě minuty za hákování dostal ALexandr Romanov.

41:38
    Na trestnou lavici zamířil Vladislav Kaletnik, dostal dvě minuty za podrážení.
    39:45 Kirill KAPRIZOV - 0:2

39:45
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Drtivý finiš hostů ve druhé třetině. Od pravého mantinelu našel Sekáč KIRILLA KAPRIZOVA a ten rychlým švihem propálil Nalimova! Asistence: Jiří Sekáč, Linden Vay.
    37:08 Kirill KAPRIZOV - 0:1

37:08
    Přesilovka je bleskově využitá a CSKA jde do vedení. Střela od modré v podání Nestěrova šla sice vedle, ale puk se odrazil na hůl KIRILLA KAPRIZOVA a ten dorazil do odkryté části branky. Asistence: Nikita Nestěrov, Linden Vey.

36:59
    Hosté si dají další přesilovku, neboť rozhodčí napočítali na ledě šest hráčů Soči. Následuje tak trest za příliš mnoho hráčů na ledě, ten odsedí Malte Strömwall
    34:52 Kaletnik v brejku Johanssona neprostřelil

34:52
    Domácí se v oslabení vydali do přečíslení, celou akci vzal na sebe Kaletnik, švihem ale trefil pouze Johanssonův postoj.

34:07
    Výsledkem je vyloučení domácího Alexeje Petrova, ten dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

30:39
    Po krátkém náporu Soči v útočném pásmu přišel protiútok CSKA a ten Dmitrij Archipov zastavil faulem. Dostal dvě minuty za držení.

25:24
    Vyloučení na straně CSKA, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Maxim Šalunov.

17:16
    Hostující tým si teď dá úvodní přesilovku, dvě minuty za hákování obdržel Nikita Točickij.
    11:49 Tolčinského gól nebyl uznán pro kopnutí bruslí

11:49
    Teď už Sergej Tolčinskij dostal po přihrávce z levé strany puk za Nalimova, jeho sklepnutí zblízka ale nebylo po kontrole u videa uznáno pro kopnutí bruslí a vhazuje se ve středním pásmu.

04:03
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hráči Soči. Dvě minuty za podrážení dostal Alexej Marčenko.