Ottawa – Tampa Bay 4:2 (kon.) | LA Kings – Nashville 7:4 (kon.) | Boston – NJ Devils 3:0 (kon.)
Montreal – St. Louis 6:3 (kon.) | Detroit – Toronto 2:5 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (kon.)
Chicago – Winnipeg 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Washington 1:4 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Colorado – Arizona 3:2 (po pr.) | Vancouver – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.)

Jaroslav Halák (BOS) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:17 (03:38:56)

Tři hvězdy utkání:

1. Tuukka Rask (BOS) 31 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Brad Marchand (BOS) 1+1
    3. Joakim Nordström (BOS) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 32-31; Zablokované střely: 13-11; Vhazování: 54%-46%; Hity: 23-11; Přesilové hry: 1/3-0/4; Trestné minuty: 8-6.
    Boston se letos poprvé představil doma a vyhrál snadno 3:0

Boston se poprvé v letošní sezóně NHL představil v domácím TD Garden a fanouškům udělal velkou radost hladkou výhrou nad New Jersey Devils. O výhře Bruins rozhodli Brad Marchand, Joakim Nordström a také Patrice Bergeron. Opomenout nelze ani finského brankáře Tuukku Raska, který vychytal shutout. David Pastrňák asistoval u úvodního gólu. Konečný výsledek utkání. Boston Bruins 3 New Jersey Devils 0.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:11
    Útočnou snahu Devils zastavilo zakázané uvolnění, tak nakonec nikoliv. Vhazování ve středovém kruhu.

57:02
    Bruins na pravém křídle vystřelili od hrazení a kotouč skončil v lapačce připraveného Coryho Schneidera.

56:29
    Hra je v závěru tohoto zápasu hodně plynulá. Poslední útočnou snahu Devils ale zastavilo postavení mimo hru.

54:51
    Hra se nyní přestěhovala před bránu Tuukky Raska, protože domácí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

54:19
    Brett Ritchie vypálil od modré čáry a jeho rána zamířila vedle vzdálenějšího pravého rohu brány New Jersey.

54:07
    Cory Schneider sevřel puk v lapačce a po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka. Skóre: 3-0.

53:55
    David Krejčí se nyní řítil sám na bránu, střelou zápěstím ale těsně minul pravou tyč brány!

53:15
    Vyloučený Zdeno Chára je zpět na ledě a hokejisté Bostonu nadále drží v domácí TD Garden čisté konto.

52:39
    Nikita Gusev na bodu levého kruhu pro vhazování rychle vystřelil, jeho střela ale byla zablokována.

52:13
    Dnešní utkání sleduje 17193 diváků.

51:15
    Tuukka Rask vychytal Kyla Palmieriho a Zdeno Chára byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

50:24
    David Pastrňák v levém kruhu vystřelil z otočky a Will Butcher jeho střelu zápěstím přizvedl do ochranné sítě. Hra je přerušena a následuje reklamní přestávka.

49:16
    Jack Hughes nabral na levém křídle velkou rychlost, z ostrého úhlu se mu ale vzápětí zakončit nepodařilo.

48:21
    Tuukka Rask vyrazil vkleče střelu New Jersey z vrcholu pravého kruhu a poté následovalo zakázané uvolnění.

47:40
    Devils vystřelili z prostoru levého kruhu pro vhazování, finský brankář ale opět kotouč vyrazil a stále drží nulu.

46:37
    P.K. Subban na pravém křídle vypálil od modré čáry a Tuukka Rask puk krásně vyrazil pravým betonem.

46:27
    P.K. Subban na levém křídle vypálil od modré čáry a Tuukka Rask vkleče puk podržel. Komerční přestávka.

46:21
    Bruins se nepodařilo přesně rozehrát podél střídaček a proti domácím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.
    Český útočník David Pastrňák asistoval u prvního gólu Bruins
    Zobrazit příspěvek na Instagramu

????

Příspěvek sdílený Boston Bruins (@nhlbruins),

45:17
    Bruins se ocitli v mezikruží v obrovské šanci a bez přípravy pálili přesně k pravé tyči, jenže Cory Schneider puk senzačně vykopl levým betonem!

44:35
    Jack Hughes se snažil rychle vyjet zpoza brány, jenže brankář Tuukka Rask mu to skvěle neumožnil.

44:11
    Blake Coleman se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče a Tuukka Rask puk vyrazil do ochranné sítě.

43:26
    Charlie McAvoy vybojoval puk v rohu obranného pásma a poté přesně rozehrál na kapitána Zdena Cháru.

42:45
    Bruins se nepodařilo rozehrát a puk se od hrazení odrazil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

42:05
    Jake DeBrusk si najel u pravé tyče na krásnou přihrávku a bekhendem orazítkoval bližší tyč!

41:32
    Devils na levém křídle zastavilo postavení mimo hru, zatímco Bruins na opačné straně zakázané uvolnění.

41:18
    Torey Krug na levém křídle vypálil od modré čáry a Cory Schneider puk vyrazil svým levým betonem.

40:34
    David Pastrňák si hledal před bránou místo na střelu, jenže do zakončení ho nepustil obránce P.K. Subban.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 24-25; Zablokované střely: 8-6; Vhazování: 55%-45%; Hity: 21-8; Přesilové hry: 1/3-0/3; Trestné minuty: 6-6.

Třetí třetina začne přibližně ve 2:55.
    Švédský útočník Joakim Nordström oslavující svůj gól na 2:0

A Swede welcome home.

V prostřední části se na gól čekalo pořádně dlouho a už to vypadalo, že nepadne, Bruins si ovšem v závěru druhé třetiny zahráli přesilovou hru a zásluhou Patrice Bergerona ji dokázali využít. Skóre po druhé třetině dnešního duelu. Boston Bruins 3 New Jersey Devils 0.

40:00
    39:14 Patrice BERGERON - 3:0

39:14
    Bruins právě vstřelili branku!
    PATRICE BERGERON využil obrovských zmatků v brankovišti New Jersey a u levé tyče bekhendem zametl puk do sítě! Bruins využili v závěru druhé třetiny přesilovou hru a odskakují na rozdíl tří gólů. Asistence: Jake DeBrusk a Brad Marchand.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:59
    Kyle Palmieri zbytečně fauloval v útočném pásmu, když levou bruslí podkopl jednoho z hráčů Bruins.

37:43
    Puk byl nyní sražen mimo ledovou plochu a jeden z fanoušků si odnese domů suvenýr. Komerční brejk.

37:29
    P.K. Subban vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho střela zřejmě trefila Zdena Cháru.

36:14
    Vyloučený David Pastrňák je už zpět na ledové ploše a po přerušení hry přichází na řadu reklamní přestávka.

35:47
    Sami Vatanen na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho prudká střela skončila v lapačce Tuukky Raska.

34:20
    Devils vystřelili z levého kruhu a tečovaný puk se ze vzduchu zázrakem nesnesl do brány Bruins!
    33:52 Počínání útočníka Davida Pastrňáka během vhazování

33:52
    David Pastrňák porušil pravidla při vhazování a Devils si po komerční přestávce zahrají třetí přesilovou hru.

33:52
    Tuukka Rask zřejmě zasáhl maskou a jeho spoluhráči vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

32:45
    Devils se ocitli v šanci u pravé tyče, ani nadvakrát ale nyní brankáře Tuukku Raska překonat nedokázali.

32:05
    Bruins přečkali hru v oslabení a po nahození z levého křídla mohl skórovat Karson Kuhlman, puk ale usměrnil vedle levé tyče brány, zatímco ránu Toreyho Kruga od modré čáry Cory Schneider vyrazil mimo vyrážečkou.

30:38
    Wayne Simmonds se ocitl u pravé tyče brány v obrovské šanci, ležícího Tuukku Raska ovšem nepřekonal! Brankář Bruins vyrazil puk na břiše.

30:02
    Brad Marchand na levém křídle předvedl úžasnou práci, když si dokázal puk prohazovat mezi třemi protihráči a poté o něj ještě svedl souboj za bránou New Jersey!

29:19
    Brandon Carlo dostal dvě minuty za hákování a druhou přesilovou hru si vzápětí zahrají hráči New Jersey.

28:32
    Bruins na levém křídle vypálili z kruhu pro vhazování a Cory Schneider bez problému podržel puk v náručí.

28:12
    Vyloučený Connor Carrick je zpět na ledové ploše a Bruins nevyužili druhou ze dvou přesilových her.

28:04
    Pavel Zacha mohl skórovat během oslabení, Tuukka Rask ale jeho střelu z pravého kruhu vytáhl nad bránu.

27:13
    David Pastrňák vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho pokus zablokoval Kevin Rooney. Devils se poté úspěšně podařilo puk vyhodit.

26:29
    Torey Krug na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho rána minula pravý horní roh brány hostí.

26:12
    Karson Kuhlman si sjížděl z pravé strany před bránu a Connor Carrick ho vpádu fauloval. Obránce Devils dostal dvě minuty za podrážení a Bruins si zahrají druhou přesilovou hru, která nyní přijde na řadu po reklamní přestávce. Úvodní početní výhodu nevyužili.

25:43
    Karson Kuhlman na bodu levého kruhu vypálil bez přípravy a jeho rána mířila do bližšího levého horního rohu brány, Cory Schneider ho ale vyrážečkou vyrazil.

25:00
    Devils vypálili ostře od modré čáry a Tuukka Rask podržel puk ve své výstroji. Hra byla přerušena.

24:04
    Torey Krug se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a po přerušení hry měl čas na upravení výstroje.

22:50
    Bruins se na levém křídle do zakončení z ostrého úhlu nedostali a o puk v rohu bojoval útočník Chris Wagner.

21:43
    Vyloučený Mirco Müller je zpět na ledové ploše a oba týmy v dnešním zápase přečkaly úvodní oslabení.

21:18
    Jake DeBrusk vypálil na bodu levého kruhu, zatímco Brad Marchand na pravém křídle z úhlu, a obě střely hokejistů Bruins bez přípravy minuly bránu New Jersey.

20:28
    David Pastrňák vypálil na vrcholu pravého kruhu a Cory Schneider puk úspěšně vyrazil vyrážečkou mimo.

20:07
    Brad Marchand se ocitl v postavení mimo hru. Boston vstupuje do druhé třetiny v přesilové hře. Skóre 2:0.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 15-10; Zablokované střely: 5-2; Vhazování: 50%-50%; Hity: 11-2; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:02.
    Družina kolem Zdena Cháry má střetnutí rozehrané parádně

Boston vstoupil do prvního domácího zápasu v letošní sezóně NHL pořádně zostra, když se po necelých třech minutách prosadil Brad Marchand a v polovině úvodní části na jeho gól navázal Joakim Nordström. David Pastrňák asistoval u prvního gólu a na svém kontě má letos celkem dva góly a čtyři asistence. Po první třetině. Boston Bruins 2 New Jersey Devils 0.

20:00

19:43
    Bruins si také vyzkouší první přesilovou hru, protože Mirco Müller dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:28
    Brad Marchand zablokoval střelu P.K. Subbana od modré čáry, a proto se poté řítil do samostatného úniku.

17:30
    Sean Kuraly naskočil z trestné lavice zpět na led a Brad Marchand se řítil sám na bránu, mezi betony Coryho Schneidera ale puk nezasunul!

16:58
    Nikita Gusev mohl dvakrát vypálit na vrcholu levého kruhu, jenže Devils akci zbytečně překombinovali.

15:47
    Bruins mohli skórovat během oslabení, Brad Marchand ale našel z blízkosti pouze náruč Coryho Schneidera.

15:24
    Sean Kuraly dostal dvě minuty za hákování a New Jersey si zahraje první přesilovou hru v zápase.

15:14
    Miles Wood na levém křídle vypálil od modré čáry a Tuukka Rask puk vyrazil levým betonem mimo.

15:04
    Cory Schneider zastavil ránu Bruins v náručí a po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

14:43
    Torey Krug vypálil na vrcholu levého kruhu a Cory Schneider jeho ránu s příklepem vyrazil holí mimo.

14:12
    Bruins vedou na střely 11:8 a Devils nejsou směrem dopředu úplně bezzubí, skóre ale zatím mluví jasně.

13:49
    Joakim Nordström se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a Bruins nemohli pokračovat ve své akci.

13:03
    Charlie McAvoy vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Po přerušení hry následuje druhá reklamní přestávka. Skóre: 2-0.

12:43
    Zdeno Chára na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho jedovatá rána zamířila těsně nad hostující bránu.

11:29
    Devils se ocitli v postavení mimo hru a po přerušení hry přichází na řadu první krátká reklamní přestávka.
    11:22 Joakim NORDSTRÖM - 2:0

11:22
    JOAKIM NORDSTRÖM se dostal u pravé tyče k odraženému kotouči a nad lapačkou Coryho Schneidera z blízkosti vymetl přední pravý horní roh! Asistence: Chris Wagner a Sean Kuraly.

11:16
    New Jersey marně stíhá tempo zápasu a podél trestných lavic vyhodilo puk na zakázané uvolnění.

10:49
    Patrice Bergeron dobře clonil před bránou, Torey Krug ale opět pálil od modré čáry poměrně nepřesně.

10:48
    Torey Krug na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána s příklepem zamířila nad bránu New Jersey.

09:07
    Brett Ritchie vypálil na bodu pravého kruhu pro buly a dobře mířil ke vzdálenější levé tyči brány, jenže Cory Schneider dával pozor a vyrážečkou puk vyrazil mimo.

08:58
    Bruins vypálili od modré čáry a Cory Schneider jejich táhlou ránu úspěšně vyrazil svým levým betonem.
    08:03 Představení brankářů: Cory Schneider a Tuukka Rask

08:03
    Wayne Simmonds se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, Tuukka Rask ale skvělým zákrokem puk vyrazil poté, co se stačil včas přesunout!

07:41
    Finský brankář vzápětí vyrazil střelu Devils z levého kruhu a spoluhráči puk vyhodili na zakázané uvolnění.

07:20
    Travis Zajac byl zřejmě hráčem, který vypálil na vrcholu pravého kruhu, Tuukka Rask ale jeho pokus vyrazil.

05:53
    Devils se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a dlouhá kolmá přihrávka znamená zakázané uvolnění.

05:42
    Brett Ritchie nahodil puk do útočného pásma a brankář Devils po jeho zastavení rozehrál za bránu.

04:52
    Devils se nyní ocitli pod obrovským tlakem a střelu z pravého křídla vkleče podržel brankář Cory Schneider.

04:04
    Bruins na pravém křídle vystřelili z ostrého úhlu a jejich nahození poté skončilo v náručí Coryho Schneidera.
    03:33 Brad MARCHAND - 1:0

03:33
    BRAD MARCHAND si sjel z pravého křídla na osu ledové plochy a od modré čáry napřáhl k táhlé střele zápěstím, která se od jednoho z hráčů Devils odrazila do pravého horního rohu brány! Bruins rychle udeřili a vedou nad hosty z New Jersey rázem 1:0! Asistence: David Pastrňák.

02:44
    Devils dnes postrádají svého kapitána Andyho Greena a bude zajímavé sledovat, kdo jeho roli zastoupí.

01:47
    Devils vypálili na levém a poté pravém křídle, brankář Tuukka Rask ale obě střely vyrazil mimo svou bránu.

01:17
    David Krejčí na pravém křídle vystřelil zápěstím a jeho střela byla sražena vedle pravé přední tyče brány.

00:01
    Patrice Bergeron vyhrál úvodní vhazování proti Nicovi Hischierovi a utkání mezi Bruins a Devils bylo zahájeno.

00:01

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Kuhlman – Heinen, Coyle, B. Ritchie – Nordström, Kuraly, Wagner. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, C. Carrick – Hall (A), Hischier, Palmieri – Wood, Zajac (A), Coleman – Zacha, J. Hughes, Simmonds – N. Gusev, Rooney, Bratt. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O’Halloran. Čároví: Michel Cormier, Andrew Smith.