Česko – Anglicko | 2:1 (kon.) | | | Čierna Hora – Bulharsko | 0:0 (kon.) | | | Portugalsko – Luxembursko | 3:0 (kon.) |
Ukrajina – Litva | 2:0 (kon.) | | | Andorra – Moldavsko | 1:0 (kon.) | | | Island – Francúzsko | 0:1 (kon.) |
Turecko – Albánsko | 1:0 (kon.) |
Arménsko – Luxembursko | 2:0 (kon.) | | | Rusko – Poľsko | 2:2 (kon.) | | | Moldavsko – Wales | 2:1 (kon.) |
Bielorusko – Nórsko | 1:1 (kon.) | | | Bulharsko – Srbsko | 0:1 (kon.) | | | Estónsko – Lotyšsko | 2:1 (kon.) |
Holandsko – Portugalsko | 4:2 (kon.) | | | Švajčiarsko – Gruzínsko | 2:1 (kon.) | | | Rakúsko – Turecko | 3:0 (kon.) |
Liberec – Varnsdorf | 0:0 (kon.) | | | Ostrava – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Jablonec | 3:1 (kon.) |
koniec
Bielorusko
1:1
(0:0)
Nórsko
60
|
Žlutou kartu dostává Sedko (Bělorusko).
|
|
36
|
Žlutou kartu dostává Podstrelov (Bělorusko).
|
Góly:
58. Grehiko – 79. Bohinen
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 6:14. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:11.
Rozhodca: E. Jorgji – R. Cokaj, D. Rexha
Diváci:
Karty: 36. Podstrelov (BLR), 60. Sedko (BLR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 6:14. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:11.
Bielorusko:
Pavljučenko – Kučinski, Škurdjuk, Lukaševič, Ševčenko (C) – Podstrelov, Grehiko, Mjakiš, Sedko (82. Kirilenko) – Volkau, Škurin
Náhradníci: Svirski – Švetsov, Vegerja, Kirilenko, Kenofontov, Lyakh, Konstvevoi, Borodin, Suša
Tréner:
Nórsko: Lund – Bjorkan (71. Brynhildsen), Ostigard, Frederiksen, Risa (C) – Evjen, Bohinen (80,Christensen), Hove, Vetlesen – Heintz (87. Johnsen), Thorstvedt (80. Donnum)
Náhradníci: Klaesson – Christensen, Salte, Zekhnini, Hoberg Vetti, Johnsen, Donnum, Brynhildsen
Tréner:
Náhradníci: Svirski – Švetsov, Vegerja, Kirilenko, Kenofontov, Lyakh, Konstvevoi, Borodin, Suša
Tréner:
Nórsko: Lund – Bjorkan (71. Brynhildsen), Ostigard, Frederiksen, Risa (C) – Evjen, Bohinen (80,Christensen), Hove, Vetlesen – Heintz (87. Johnsen), Thorstvedt (80. Donnum)
Náhradníci: Klaesson – Christensen, Salte, Zekhnini, Hoberg Vetti, Johnsen, Donnum, Brynhildsen
Tréner:
Rozhodca: E. Jorgji – R. Cokaj, D. Rexha
Diváci:
Gerard Filip