Česko – Anglicko | 2:1 (kon.) | | | Čierna Hora – Bulharsko | 0:0 (kon.) | | | Portugalsko – Luxembursko | 3:0 (kon.) |
Ukrajina – Litva | 2:0 (kon.) | | | Andorra – Moldavsko | 1:0 (kon.) | | | Island – Francúzsko | 0:1 (kon.) |
Turecko – Albánsko | 1:0 (kon.) |
Arménsko – Luxembursko | 2:0 (kon.) | | | Rusko – Poľsko | 2:2 (kon.) | | | Moldavsko – Wales | 2:1 (kon.) |
Bielorusko – Nórsko | 1:1 (kon.) | | | Bulharsko – Srbsko | 0:1 (kon.) | | | Estónsko – Lotyšsko | 2:1 (kon.) |
Holandsko – Portugalsko | 4:2 (kon.) | | | Švajčiarsko – Gruzínsko | 2:1 (kon.) | | | Rakúsko – Turecko | 3:0 (kon.) |
Liberec – Varnsdorf | 0:0 (kon.) | | | Ostrava – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Jablonec | 3:1 (kon.) |
koniec
Moldavsko
2:1
(1:1)
Wales
85
|
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Mark Harris, přichází Jack Vale.
|
|
67
|
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Robbie Burton, přichází Kieran Evans.
|
|
67
|
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Cameron Coxe, přichází Joe Lewis.
|
|
56
|
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vsevolod Nihaev, přichází Evghenii Berco.
|
Góly:
41. Belousov, 48. Belousov (pen.) – 24. Broadhead
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:17.
Rozhodca: Öztürk – Uyarcan, Bilir (všichni Turecko)
Diváci:
Karty: 17. Ursu (MOL), 43. Stina (MOL), 48. Craciun (MOL), 89. Straistari (MOL) – 35. Evans (WAL), 71. Cooper (WAL), 75. Johnson (WAL) 54. Ursu (MOL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:7. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:17.
Moldavsko:
Straistari – Boico, Craciun (C), Furtuna, Ursu – Turcan, Dros – Belousov, Nihaev (56. Berco), Stina – Cojocaru
Náhradníci: Agachi – Dijinari, Caratoian, Bogaciuc, Chelari, Berco, Clescenco
Tréner:
Wales: Przybek – Coxe (67. J. Lewis), Cooper, Cabango, Norrington-Davies – Levitt, Evans (C), Burton (67. Evans), Johnson – Broadhead, Harris (85. Vale)
Náhradníci: Przybek – Mooney, A. Lewis, Evans, Clifton, Spence, J. Lewis, Vale, Stirk
Tréner:
Náhradníci: Agachi – Dijinari, Caratoian, Bogaciuc, Chelari, Berco, Clescenco
Tréner:
Wales: Przybek – Coxe (67. J. Lewis), Cooper, Cabango, Norrington-Davies – Levitt, Evans (C), Burton (67. Evans), Johnson – Broadhead, Harris (85. Vale)
Náhradníci: Przybek – Mooney, A. Lewis, Evans, Clifton, Spence, J. Lewis, Vale, Stirk
Tréner:
Rozhodca: Öztürk – Uyarcan, Bilir (všichni Turecko)
Diváci:
Lukáš Jasoněk