Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.) | Dukla Praha – Prostějov 1:0 (kon.) | Chrudim – Brno 1:4 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 1:0 (kon.) | Líšeň – Ústí n. L. 1:3 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:3 (0:2)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Sobota 05.10.2019, 16:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 11. kolo

87
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Tak je to přeci jen gól. Standardky se ujal domácí JAN HLADÍK a střelou na zadní tyč překonal brankáře Tvrdoně. Byla to taková přízemní střela, která nebyla moc vidět. Gólman si na ni sice sáhnul, ale nedokázal ji vytěsnit mimo tři tyče.

46
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Dnes zde padají góly jako přes kopírák. Uběhlo pětadvacet vteřin a přesný míč na pravou stranu dostal YOUBA DRAME. Ten byl překvapivě znovu úplně sám a co mohl Šustr jiného dělat, než potřetí lovit míč ze své sítě.

43
    Hosté v závěru poločasu zatloukají další hřebík. Po rychlé akci po levé straně odcentroval přesně Matějka na volného YOUBU DRAMEHO a tomu už nezbývalo nic jiného, než poslat míč do prázdné brány.

2
    Tak to je velmi špatný úvod pro nováčka soutěže. VÁCLAV PROŠEK si udělal prostor na hranici vápna, nikým neatakován vypálil na zadní tyč a Šustr neměl šanci. Po dvou minutách se tak mění skóre a Ústí z první šance udeřilo.