Astana – Partizan 1:2 (kon.) | Wolfsberger – AS Rím 1:1 (kon.) | Alkmaar – Manchester United 0:0 (kon.)
Başakşehir – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Besiktas – Wolverhampton 0:1 (kon.) | Braga – Slovan Bratislava sk 2:2 (kon.)
CSKA Moskva – Espanyol 0:2 (kon.) | Ferencvároš – Razgrad 0:3 (kon.) | Feyenoord – Porto 2:0 (kon.)
Saint-Étienne – Wolfsburg 1:1 (kon.) | YB Bern – Rangers 2:1 (kon.) | Arsenal – Liége 4:0 (kon.)
Celtic – Kluž 2:0 (kon.) | Dudelange – Karabach 1:4 (kon.) | Guimarães – Frankfurt 0:1 (kon.)
FK Krasnodar – Getafe 1:2 (kon.) | Lazio – Rennes 2:1 (kon.) | Lugano – D.Kyjev 0:0 (kon.)
Malmö – Kodaň 1:1 (kon.) | Rosenborg – Eindhoven 1:4 (kon.) | Sevilla – APOEL 1:0 (kon.)
Lisabon – Linz 2:1 (kon.) | Trabzonspor – Bazilej 2:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:1)
VfL Wolfsburg
cz Štvrtok 03.10.2019, 18:55 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Európska liga • Skupina I

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu druhé zápasy v základních skupinách a my budeme sledovat duel mezi Saint-Étienne a Wolfsburgem. Mírným favoritem je německý celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

AS Saint-Étienne nevstoupil do této skupiny nejlépe, protože v prvním utkání hrál na hřišti belgického Gentu, kde to byl velký boj, který nabídl pět branek. Na konci byl šťastnější domácí celek, který nakonec urval tři body za výhru 3:2. Francouzský tým má tedy dnes co napravovat a další zaváhání si už nemůže dovolit.

VfL Wolfsburg si naopak v prvním utkání vedl výborně a skupinu si rozehrál na jedničku. Na svém hřišti hostil ukrajinský celek Oleksandrija a byla z toho výhra 3:1. Němci v tomto duelu dominovali a vyhráli zcela zaslouženě. Hostující celek přijel do Francie s jasným cílem, a to bodovat.

Utkání mezi Saint-Étienne a Wolfsburgem začíná v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy, Saliba, Perrin, Kolodziejczak – Youssouf, M'Vila – Nordin, Chazrí, Hamouma – Berić.
    Náhradníci: Bajič – Moukoudi, Boudebouz, Bouanga, Trauco, Cabaye, Abi.

VfL Wolfsburg: Pervan – Knoche, Bruma, Tisserand – William, Guilavogui, Arnold, Roussillon – Klaus, Weghorst, Brekalo.
    Náhradníci: Menzel – Malli, Steffen, Gerhardt, Mbabu, Nmecha, Joao Victor.

Rozhodčí: Pawson – Betts, Hussin.

1

1
    Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.

2
    Po zisku míče se hostující hráči hned vydali dopředu, ale jejich první akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

3
    Zatím je to ze strany na stranu, ale nutno dodat, že je to velmi opatrné a ani jeden celek nechce udělat chybu.

5
    Rohový kop pro celek z Německa.

6
    Z prvního rohu v tomto utkání ale nebylo nic. Domácí to zvládli a pohodlně se ubránili.

7
    Wolfsburg vybojoval další rohový kop.

8
    Hostující hráči se drali k centrovanému míči, ale nakonec byl až příliš důrazní a byl odpískán útočný faul.

9
    Na druhé straně se po bleskové akci dostal do zakončení Arnaud Nordin, ale jeho rána nebyla nebezpečná a Pavao Pervan nemusel ani zasahovat.

11
    Hostující celek je v úvodu utkání o něco aktivnější, má více ze hry, ale na první střelu na branku stále čekáme.

13
    Hráči Wolfsburgu to zatím hrají velmi jednoduše směrem dopředu a vychází jim to. Domácí více kombinují, tak jako nyní, kdy se usadili na polovině soupeře.

13
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    A nakonec je z toho první branka tohoto utkání! Po centru Pavao Pervan míč jen tak vyrazil na hranici velkého vápna, kde se k němu dostal TIMOTHÉE KOLODZIEJCZAK a ten takovou nenápadnou střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
    13. Timothée KOLODZIEJCZAK - 1:0

15
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Jenže hosté okamžitě odpovídají a srovnávají na 1:1! Po kombinaci vymyslel Arnold parádní centr, do vápna si naběhl WILLIAM a hlavou nedal brankáři šanci!
    15. WILLIAM - 1:1

17
    Takže po divoké dvouminutovce pokračujeme znovu za nerozhodného stavu. Uvidíme, čeho se v prvním poločase ještě dočkáme.

19
    Hosté to zkusili po pravé straně, ale z této akce nic nebylo a na tahu je domácí mužstvo.

21
    Kombinaci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

23
    Rohový kop pro francouzský celek. Dočkáme se další branky?

24
    Nedočkáme. Hostující celek se dokázal ubránit a stav utkání se tentokrát nemění.

26
    Nyní jsou aktivnější domácí hráči, kteří zjednodušili přechod do útoku a najednou jim to na polovině soupeře vychází mnohem více.

27
    Po zisku míče šli dopředu hosté, vypadalo to nadějně, ale vše skončilo nepřesnou přihrávkou a od své branky bude rozehrávat Jessy Moulin.

29
    A domácí zastavil další útočný faul, kterým se provinil Robert Berić. Hrát tedy budou Vlci.

31
    Je za námi úvodních třicet minutek. Viděli jsme zatím pouze dvě střely na branku, ale obě se ujaly a byly z toho dvě branky, Saint-Étienne hraje s Wolfsburgem 1:1.

33
    Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy a na další střelu stále čekáme.

35
    A nedočkali jsme se ani nyní. Domácí dobře drželi míč na polovině soupeře, ale to bylo z jejich strany vše.

37
    Domácí hráč to vyzkoušel z dálky, ale byl to hodně nepovedený pokus a Pavao Pervan tedy nemusel zasahovat.

39
    Hostům se v posledních minutách příliš nedaří, hlavně tedy směrem dopředu.

40
    Žlutou kartu dostává Robert Berić (AS Saint-Étienne).

41
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

43
    Po ošetřování se znovu hraje. U míče jsou hosté, kteří už ale nikam příliš nepospíchají.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1
    Další ofsajd zastavil domácí hráče a nic víc se v prvním poločase už nejspíše nestane.

45+2

První poločas je za námi. Domácí celek se dostal do vedení ve 13. minutě, když se prosadil Timothée Kolodziejczak, jenže o dvě minutky později to už bylo 1:1, prosadil se William. Je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
    První poločas skončil výsledkem 1:1.

Druhý poločas začne přibližně v 19:58 hodin.

46

47
    Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.

48
    Hosté se hned dostali do zakončení, konkrétně Felix Klaus, ale do vedení svůj celek dostat nedokázal.

49
    Hosté jsou zatím ve druhém poločase o poznání aktivnější, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.

50
    Žlutou kartu dostává Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg).

52
    Ale do zakončení se hráči dostávají stále pouze sporadicky a na další šanci stále čekáme. Nutno dodat, že jich zatím příliš nebylo.

54
    Romain Hamouma to vzal na sebe, ale jeho ráně scházela přesnost a Pavao Pervan zasahovat nemusel.

56
    Na hřišti se stále nic zajímavého neděje, vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

58
    A k vidění je hlavně mnoho nepřesných přihrávek. To je tak vše, co nyní stojí za zmínku.

60
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mathieu Debuchy, přichází Harold Moukoudi.

60
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Lucas Nmecha.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

63
    Stále je to velká taktická bitva o každý metr hřiště, ani jeden celek nechce udělat chybu a proto se na trávníku nic zajímavého neděje.

65
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Denis Bouanga.

67
    Domácí se drželi na polovině soupeře, ovšem byla z toho jen další nepřesná přihrávka a míč skončil v zámezí.

69
    Hráči francouzského celku jsou stále o něco aktivnější, ale do zakončení se nedostávají. Hosté spoléhají na brejky, ale ani jim se nedaří.

71
    Oba celky mají posledních dvacet minutek na to, aby duel rozhodly. No, bude to ještě hodně zajímavé.

72
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Joao Victor.

74
    Domácí se drží na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

75
    Na hranici velkého vápna se dostal k míči Romain Hamouma, ale nakonec byl zastaven a o míče obrán.

77
    Obraz hry je stále stejný. Domácí celek je aktivnější, tlačí se dopředu, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostává.

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. No, uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.

82
    Po rychlé akci zakončoval domácí Denis Bouanga, ale s jeho pokusem si Pavao Pervan dokázal poradit.
    Momentka z dnešního utkání, ve kterém není o osobní souboje nouze.

83
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Renato Steffen.

84
    Žlutou kartu dostává Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg).

86
    Akci domácí celku tentokrát ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Charles Nathan Abi.

88
    Oba celky se už soustředí hlavně na obranu, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90+3
    Domácí mohli vyhrát, sám před brankářem byl Arnaud Nordin, ale hostující brankář ho parádně vychytal!

90+4
    Domácí zahrávali ještě rohový kop, ale ani z něho nic nebylo.

90+5

Je dobojováno. Sledovali jsme zápas, ve kterém se vše podstatné odehrálo v prvním poločase, ve kterém šli domácí do vedení, ovšem během dvou minut bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase se hrálo víceméně bez větších šancí, žádná další branka už nepadla a zápas skončil nerozhodně 1:1.

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:49:29)