Mladá Boleslav – Chrudim 4:2 (kon.) | Jablonec – Brno 3:2 (kon.) | Teplice – Třinec 2:1 (kon.)
Sigma Olomouc – Líšeň 4:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:2 (2:0)
SK Líšeň 2019
cz Utorok 01.10.2019, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • MOL Cup • 3. kolo

Skončilo nám utkání v rámci 3. kola MOL Cupu. Domácí díky výhře 4:2 postoupili do osmifinále této soutěže. V prvním poločase se dvakrát trefil Jakub Yunis, a proto mohla jít Olomouc do šaten spokojenější. Hned na začátku druhého poločasu skóroval Jan Štěrba a na Hané to v danou chvíli vypadalo na jasnou záležitost. V 70. a 85. minutě se trefil Jan Hladík a na světě bylo drama. Úplně v poslední minutě nastavení ale výhru Sigmy pečetil Ismar Tandir.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (18:56:31)

90+2

90+1
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí pečetí své dnešní vítězství. Prokombinovali se až do šestnáctky, odkud Václav Pilař vyslal přesný centr na hlavu ISMARA TANDIRA. Tandir jen nastavil čelo a měl poměrně jednoduchou práci s tím, aby míč umístil do sítě. 4:2.

90+1
    Olomouc drží míč na útočné polovině a zatím hosty k míči nepouští.

90+1
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Látal na útočné polovině ztratil míč, ale Minaříkův nákop vpřed rozhodně přesný nebyl.

89
    Mandous bude odkopávat od své brány. V těchto minutách rozhodně nikam nespěchá.

88
    Hladík mohl přidat další branku. Naskakoval si na pěkný centr, ale chybělo mu pár centimetrů k lepšímu zakončení.

88
    Líšeň získala míč a vydává se vpřed.

87
    David Houska se odhodlal k dalekonosné ráně, která zamířila asi dva metry nad horní tyč.

85
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Dramatický závěr opravdu přichází! Marek Vintr si přebral míč na levém křídle a pěkným přízemním centrem uvolnil na penaltovém puntíku úplně volného JANA HLADÍKA. Líšeň i v deseti mužích na hřišti nechce dát svou kůži lacino. 3:2.

84
    Houska si pěkně narazil míč s Pilařem, jenže rozhodující přihrávku na poslední chvíli zastavil Bačo.

83
    Radek Látal si znovu udělal na své pozici prostor a poslal do vápna nadýchaný centr. Vítek jej však sebral do svých rukavic.

Dnešní utkání sleduje 1260 diváků.

82
    Líšeň nyní přebrala iniciativu a hraje na polovině Olomouce.

81
    Kerbrův přetažený centr z levé strany mířil až na Látala. Mladý obránce se odhodlal k dalšímu pasu, který ale nezvládl dokonale.

80
    Hladík sportovně míč odevzdal Mandousovi, jelikož v předchozím čase došlo k ošetřování hráče.

79
    Hosté si i v deseti rozhodně nepočínají špatně. Od červené karty Ševčíka sledujeme poměrně vyrovnanou partii.