Remeš – Lille 2:0 (kon.) | Rennes – Nice 1:2 (kon.) | Štrasburg – Monaco 2:2 (kon.)
Marseille – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Olympique Marseille
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 01.09.2019, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

90+4
    A další žlutá karta pro jednoho z domácích borců, tentokrát je jím nizozemský záložník Kevin Strootman.

90+3
    Dalším novým majitelem žluté karty se stal za zbytečně tvrdý faul Álvaro González.

88
    A je tu další žlutá karta, tentokrát ji vidí domácí Sajfaddín Chauí za faul ve středu hřiště na Trauca.

87
    Zaydou Youssouf zbytečně zezadu zajel skluzem do Boubacara Kamary. Dostává žlutou kartu.

73
    Bouna Sarr se z pravé strany k centru nedostal, protože byl faulován Perrinem, který dostává žlutou kartu.

67
    Je to však ještě standardní situace pro hosty, poté co fauloval Jordan Amavi a dostává žlutou kartu.

60
    Morgan Sanson dostává žlutou kartu za poměrně zbytečný faul.

14
    Harold Moukoudi fauloval Sarra, který už se snažil centrovat z pravé strany, a dostává žlutou kartu.

Petr Sumbal

Góly: 33. Benedetto (M. Sanson)

Karty:   60. M. Sanson (OMA), 67. Amavi (OMA), 88. Chauí (OMA), 90+3. Álvaro González (OMA), 90+4. Strootman (OMA) – 14. Moukoudi (SET), 73. Perrin (SET), 87. Youssouf (SET)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 16:7.
    Olympique Marseille: Mandanda (C) – Sakaj, Kamara, Álvaro González, Amavi – Maxime López, Strootman, M. Sanson (64. Germain) – B. Sarr (83. Chauí), Benedetto (80. Thauvin), Payet.
    Náhradníci: Pelé – Radonjić, Ćaleta-Car, Chauí, Thauvin, Germain, Chabrolle.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Palencia (72. Cabaye), Moukoudi, Perrin (C), Trauco – Chazrí, Aholou (32. Youssouf), M'Vila, Hamouma – Berić (60. Bouanga).
    Náhradníci: Moulin – Boudebouz, Nordin, Bouanga, Youssouf, Nade, Cabaye.

Rozhodca: Millot – Viala, Drouet